[TVP1] Imieniny Pana Janka (2017)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

[TVP1] Imieniny Pana Janka

Postautor: AtoMan » 26 cze 2017, 8:23

Pietrzak przez ostatnie kilkanaście lat skutecznie zniszczył swoją opinię - i nadal zdaje się nie rozumieć, że nikt go już nie chce oglądać, a nie, że jest "zakazany". Bodaj w 2007 właśnie wystąpił przecież na kabaretonie w Mrągowie - i co? I szału nie było. A przez wysługiwanie się władzy jedynie prowokuje do przypominania swoich mniej chlubnych kart w biografii.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 26 cze 2017, 11:52

Marcin Wolski tymczasem twierdzi, że mało kto zrozumiał jego sobotni występ: http://www.press.pl/tresc/48965,marcin- ... -pietrzaka
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Postautor: Kamilo » 26 cze 2017, 12:12

To prawda, tylko żelazny elektorat PiSu...
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 26 cze 2017, 12:50

Wolski, jak cała prawica, próbuje przekonywać, że "postępaki" chcą szariatu - a jak się okazuje, że swoich "islamistów" już mamy (vide poseł Zbonikowski i ten drugi radny z PiSu, plus cały ONR i MW), to albo udają, że deszcz pada, albo cośtam cośtam peło winne xD
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Frontowiec » 26 cze 2017, 17:19

''Imieniny Pana Janka'' obejrzało w TVP1 ponad 1,2 milionów widzów.

Źródło: Centrum Informacji TVP.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Postautor: N-O-R-O-N » 26 cze 2017, 18:06

Czyli tak jak myślałem. Widownia niezbyt wielka, ale również nie dziwi mnie to, co jest napisane w centrum informacji TVP. W piku 1,5 mln widzów miały te imieniny, a dla TVP jest to "bezkonkurencyjna rozrywka", "ogromne zainteresowanie". :lol: Prezes Kurski pisze takie głupoty, czy co?
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 26 cze 2017, 21:18

Wielu ludzi było zainteresowanych jak głęboko poniżej poziomu dna zejdzie - i się nie zawiedli, wystarczyło parę minut :D
bustram
Obserwator

Postautor: bustram » 26 cze 2017, 23:38

Trzeciak pisze:Tyle, że tą "drugą młodość" zawdzięcza nie sobie a mediom takim jak prowadzona przez Kurskiego TVP, czy TV Republika

No właśnie, dlatego jest wierny tym, którzy go doceniają. W tym wieku już mu jest obojętne kto jak i dlaczego - ważne, że ma zajęcie na starość ;)
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 27 cze 2017, 0:11

Najbardziej rozwalił mnie śmiechem post jakiegoś gościa, który stwierdził że skoro na twitterze ta transmisja nie jest w trendach to jest lipa. Otóż tak się składa że większość osób do których był kierowany ten event ma w gdzieś ten cały twiiter. Ogląda sobie normalnie transmisje a nie robi z tego cyrk na twitterze. No ale widocznie młodszym osobom to jest za trudne do wytłumacznia. Albo wręcz przeciwnie. Skoro oni oglądają i jednocześnie komentują na twitterze to nic dziwnego że nic nie rozumieją z przekazu.
PRAWY PRAWAK ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 27 cze 2017, 1:00

Bo 1,2 miliony widzów to nie jest szczyt możliwości Jedynki. A, że nie tylko Twitterowicze nie do końca zrozumieli co Wolski miał na myśli, to już inny temat. :)

Zresztą wynik w grupie komercyjnej jaki zacny. ;D:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koncert-jana-pietrzaka-imieniny-pana-janka-kto-ogladal

Czyli jednak trendy Twittera to nie lipa? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Postautor: N-O-R-O-N » 27 cze 2017, 1:14

Obrazek
To według TVP jest bezkonkurencyjna rozrywka, ale niewygodna jest liczba ledwie 143 tys. osób oglądających w gr. 16-49... :lol:.

Swoją drogą, dziwne jest to, że w komunikacie TVP w swoim centrum informacji, nie zabrylowali bardziej, nie pisząc o tym, że sukcesem jest to, że przynajmniej 10 sekund audycji obejrzało 5 mln widzów, bo przecież to jest ogromne zainteresowanie :lol:.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 27 cze 2017, 7:34

Trzeciak pisze:Bo 1,2 miliony widzów to nie jest szczyt możliwości Jedynki. A, że nie tylko Twitterowicze nie do końca zrozumieli co Wolski miał na myśli, to już inny temat. :)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koncert-jana-pietrzaka-imieniny-pana-janka-kto-ogladal

Wszystko co pisałem się potwierdza. Audycja nie była kierowana do "pokolenia twittera". Pewnie jakby jakiś jutuber pojawił się na scenie to by było inaczej, ale całe szczęście są jeszcze programy, które kierowane są do bardziej dojrzałego widza.
PRAWY PRAWAK ;)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 27 cze 2017, 8:19

Na scenie było od groma młodych ludzi, jak widać nawet to nie zainteresowało ich rówieśników.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 27 cze 2017, 13:51

Pawel pisze:
Trzeciak pisze:Bo 1,2 miliony widzów to nie jest szczyt możliwości Jedynki. A, że nie tylko Twitterowicze nie do końca zrozumieli co Wolski miał na myśli, to już inny temat. :)

Wszystko co pisałem się potwierdza. Audycja nie była kierowana do "pokolenia twittera". Pewnie jakby jakiś jutuber pojawił się na scenie to by było inaczej, ale całe szczęście są jeszcze programy, które kierowane są do bardziej dojrzałego widza.

No tak, w końcu w Jedynce ma zadebiutować za jakiś czas długo oczekiwane pasmo dla seniorów., co się trudno dziwić. :) Wydarzenie ma szczęście, że nie było emitowane 10 czerwca, bo wtedy to nawet miliona by nie było. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 27 cze 2017, 13:55

Trzeciak pisze:No tak, w końcu w Jedynce ma zadebiutować za jakiś czas długo oczekiwane pasmo dla seniorów., co się trudno dziwić. :)

Gdzie jak gdzie, ale w Telewizji Publicznej takie pasmo jest jak najbardziej wskazane.
PRAWY PRAWAK ;)

Wróć do „Archiwum eventów”