Sylwester 2017/2018 w TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

W ubiegłym roku nie było tak źle. Zwłaszcza w "wewnętrznych" sektorach (przed wybiegiem) ludzie klaskali, śpiewali. Różnica jest piorunująca, skąd taka zmiana...
Hasło 83
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 20 sie 2017, 13:58
x 1

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hasło 83 »

Ciekawe jaka oglądalność była w Player?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kacper089 pisze:Byłem pod sceną i powiem tyle: faktycznie publika była okropna. Nie dało się nawet poskakać, bo wszyscy stali.... Publika się wymieniła po północy ale jej nie ubyło, a wręcz przybyło! Ogółem koncert był świetny, niestety Warszawa po raz kolejny pokazała, że nie potrafi się bawić, lecz co do tego nie ma już nikt wątpliwości ;)
Nie potrafi? Jakoś za czasów "Sylwestrowej Mocy Przebojów" tego się nie dało odczuć. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
kacper089
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2017, 10:03

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper089 »

Trzeciak pisze:
kacper089 pisze:Byłem pod sceną i powiem tyle: faktycznie publika była okropna. Nie dało się nawet poskakać, bo wszyscy stali.... Publika się wymieniła po północy ale jej nie ubyło, a wręcz przybyło! Ogółem koncert był świetny, niestety Warszawa po raz kolejny pokazała, że nie potrafi się bawić, lecz co do tego nie ma już nikt wątpliwości ;)
Nie potrafii? Jakoś za czasów "Sylwestrowej Mocy Przebojów" tego się nie dało odczuć.. :)
Chodzi o to, że imprezy, na których ludzie dobrze się bawią jest kilka na parę lat np. na wiankach 2017 ludzie się świetnie bawili, więc wyjątki są. Fakt jest taki, że po północy ludzie się o wiele lepiej bawili ale było też naprawdę dużo obcokrajowców, byłem w szoku, w pewnym momencie co druga osoba nie była z Polski, byłem pozytywnie zaskoczony, bo byli bardzo sympatyczni :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"Sylwestrowa Moc Przebojów" akurat co roku potrafiła rozbawić widownię, więc nie do końca tu o to chodzi. Zresztą jeden z naszych użytkowników wskazał na Twitterze gdzie leży problem: https://twitter.com/m_wojcicki/status/9 ... 0132802560
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Myślę, że nawet promocja na skalę TVP tutaj by nie pomogła, po prostu w TVP mieli atrakcyjniejszy dla masowego widza skład gwiazd, a już na pewno przeważyła obecność Luisa Fonisego, Sławomira i ponownie Martyniuka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ale i realizacyjnie w TVN-ie było sporo nieporozumień. Zresztą niedługo wskaże to w podsumowaniu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

Sylwester 2017/2018 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Wydaje mi się, że "sztywność publiki" imprezy sylwestrowej TVN-u wynika także z samego charakteru imprezy, stylu prowadzenia i całek otoczki. Widzowie i publika na miejscu mają poczucie dystansu. A zabawa TVP jest "swojska". Oczywiście to też sam charakter piosenek, ale przy przebojach Kayah, Bajmu, Kombii, czy Chylińskiej też można świetnie się bawić, a publika była totalnie niewzruszona.

Co do samego odbioru imprezy TVN co roku zmienia jej nazwę, zamiast zacząć budować markę swojej imprezy tak jak TVP - Sylwester z Dwójką; Polsat - Sylwestrowa Moc Przebojów. TVN organizował koncert sylwestrowy dopiero szósty raz i widać to w przyzwyczajeniach widza. Nawet gdy ktoś sobie śmieszkuje: Jak spędzasz sylwestra? Padają odpowiedzi: Sylwester z Dwóją, Sylwester z Polsatem. Nigdy nie pada odpowiedź "Sylwester z TVN". Być może zwiększona promocja coś by dała, bo wiele widzów nie zdaje sobie sprawy, że robią Sylwestra, że może jest interesujący. Ale i tak większość wybierze Zenka, czy Despasito. Trzeba przyznać, że w tym roku TVP pozamiatała i było to wiadome jeszcze przed ostatnią nocą roku.

A jeśli ktoś już kojarzy Sylwester TVN, to właśnie ze "sztywniakami". I tutaj wracamy na sam początek mojego postu, to co czują odbiorcy na miejscu, przenika przez ekran.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości