Sylwester 2017/2018 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Zdzichu pisze:Ta jak to nazywasz ''porażka'' Polsatu i tak przyniesie więcej dochodu niż ''stabilny'' wynik TVN-u...
Pewnie tak, jednak od lat nie zmieniają swojej strategii na Sylwestra więc widocznie taka sytauacja specjalnie im nie przeszkadza, a przy okazji nie zmieniają przyzwyczajeń swych widzów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:
Trzeciak pisze:
wiatriwoda pisze:Polsat emituje spot z podziękowaniami dla widzów i zaproszeniem za rok.
Robią dobrą minę do złej gry. :) Niestety, to Polsatowi wypada najlepiej.
Przesadzasz już totalnie. Co w tym nie tak, że dziękują widzom. Nie chwalą się wynikami, których nikt nie akceptuje jak Kurski. To na pewno.
Nic złego, tylko trochę będzie kuriozalne jak stacja komercyjna zacznie dziękować już za totalnie złe wyniki. Jakoś TVN nie dziękuje za swoje 1,4 mln widzów. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

O wpadce podczas sylwestra napisała Eska. Podczas drugiego wejścia Ewy, gdy miała zacząć śpiewać "Na ostrzu" puszczono podkład do kawałka 'Ich troje". ;D
https://www.eska.pl/cinema/news/wpadka- ... -T3oB.html

EDIT: Sylwestrowa Moc Przebojów trafiła na iplę - https://www.ipla.tv/Sylwestrowa-moc-prz ... 00134#/r-5
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Dla tych, którzy chcą zobaczyć wpadkę z Ewą Farną i Ich Troje:

https://www.ipla.tv/Sylwestrowa-moc-prz ... d-11603412 (wpadka ma miejsce w 39:37 minucie filmu) :)

Trzeba przyznać, że fajnie wybrnęła :)
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Nie wygląda Wam to na ustawkę? Nie była to żadna wpadka, a zaplanowany "żart"? Biorąc pod uwagę żartobliwe życzenia, które poprzedziły incydent i samą reakcję Ewy, która od razu zaczyna śmiać się do mikrofonu i nie wydaje się specjalnie zaskoczona.

A o koncercie nadal się mówi. :)
MB89

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Widzę tu wiele komentarzy na temat Sylwestrowej Mocy Przebojów która po raz kolejny odbyła się w moim mieście. Byłem na tej imprezie już po raz trzeci i jestem nią naprawdę zachwycony. Na tej imprezie nikt się nie nudził, pod sceną na placu Honorowym pod Spodkiem publiczność śpiewała i tańczyła do swoich ulubionych utworów. Zagraniczna gwiazda czyli Alvaro Soler skromny artysta o naprawdę dobrym głosie i wielu przebojach m.in: El mismo sol, Sofia, Animal. Ewa Farna w duecie z KaeNem porwali publiczność swoim przebojem z ostatnich tygodni. Sylwia Grzeszczak artystka o wspaniałym głosie którą przyjemnie było posłuchać. Ich Troje ze swoją nową wokalistką byli jak za swoich najlepszych lat. Boys i jego "Szalona" porwała publiczność znajdującą się pod Spodkiem tak samo jak hit zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie". Można nie za bardzo lubić disco polo ale ten gatunek muzyki działa na publiczność. Żeński zespół z mojego miasta czyli Frele zaśpiewały śląską wersje piosenki "Despacito" pod tytułem "Dejta Cicho". Co do prowadzących to królem tych imprez jest Krzysztof Ibisz bez którego nie może się odbyć ten koncert. Mam nadzieję że mimo tego Szczytu Klimatycznego który odbędzie się pod Spodkiem w dniach 9 - 14 grudnia ta impreza odbędzie się w moim miescie a zmieni się tylko jej lokalizacja, to by była wielka strata dla Katowic jak by tą imprezę straciły. TVN nie umie raczej robić takich imprez, a na TVP to nie ma raczej co liczyć.
GTrix
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 23 gru 2012, 20:45
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
x 1
x 1

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GTrix »

Na kamerce tak wyglądało przed północą:

Obrazek

Do porównania sylwester 2016.
Obrazek
artman
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2018, 20:48

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: artman »

morus1000 pisze:Sylwester Polsatu leci NA ŻYWO w Polsacie 2.
Witam -możemy się skontaktować? mam /istotne dla mnie /pytanko n/t komentowanej (+ wstawki video) imprezy Polsatu z 2007 roku. pozdrawiam
Tradycjonalista

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Czyżby ostatni Sylwester Polsatu w Katowicach? http://www.infokatowice.pl/2018/01/09/b ... bez-szans/
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Huerco »

To było do przewidzenia. SMP w terminie Szczytu Klimatycznego to byłaby głupota w wykonaniu Katowic.
MB89

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Z tym następnym sylwestrem to może być różnie. Czytałem tydzień temu w "Dzienniku Zachodnim" że Katowice są otwarte na dalszą współpracę z Polsatem w sprawie tego sylwestra. Na tego sylwestra Katowice ostatnio przeznaczyły ponad 2,5 miliona złotych. Owszem w tym roku będzie trudno zorganizować tą imprezę.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

W sylwestrowe popoludnie Super Polsat przypomni imprezę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości