[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Weter93
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Weter93 » 18 maja 2017, 23:37

@Rektor - fakt, jej zachowanie wobec Jarka i Marka było złe. Ale jak to się mówi "Z kim się zadajesz takim się stajesz" :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
Legendary

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 19 maja 2017, 0:07

Dla mnie jeśliby porównywać z WIDMem czy deMolem, to jest gorzej lub dożo gorzej niestety. Z czego to wynika? Za krótkie odcinki, zbyt celebrycki, gwiazdorski i krzykliwy skład, wiele braków montażowych, uśmiechnięta Kinga i jeszcze pare rzeczy. Nie rozumiem TVN w jakimś sensie, Polacy nie są głupi, też znają zagraniczne odpowiedniki, zaglądając do TVN prędzej się spodziewają wersji bardziej jakościowej niż rypanki. Więc błędy zawinione i niepotrzebne. Oczywiście jest lepiej niż rok temu pod wieloma względami, ale to nie chodzi by ślimaczym krokiem iść do przodu. Szkoda, mam wrażenie, że po AE, TVN we współpracy lepiej by to zrobił niż Jake. Nie wiem tez czemu trzymać się tych gwiazd, co szkodziło by za rok spróbować ze zwykłymi, dobrze dobranymi ludźmi, bez parcia na szkło. Przecież są tacy. Takie też są gwiazdy, nie z pierwszych stron gazet, które może się nie zgłoszą, ale trzeba ich poszukać, tak jak to jest w WIDM. Byłem pewny, że agent otrzyma slot po AE, teraz pewnie znów tak nie będzie, a szkoda, ale niestety nie wiem czy 15 minut by wiele zmieniło. Dalej jestem fanem, będę oglądać, ale szkoda jak mogło by to fajnie wyglądać.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Trzeciak » 19 maja 2017, 0:26

I co najbardziej ironiczne - prawie 20 proc. udziałów w grupie komercyjnej może zniechęcić nie tyle TVN co Jake Vision do poprawy jakościowej programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
Legendary

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 19 maja 2017, 0:30

No właśnie,choć kto wie czy by nie były jeszcze lepsze po zmianach. TVN jest troche w klinczu przez produkcje i jak wiemy takie przypadki są też w innych miejscach.
Weter93
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Weter93 » 19 maja 2017, 0:49

Dlatego właśnie oryginalny Polski oryginalny Agent był wyjątkowy, bo TVN nakręcało go bez pomocy zewnętrznych badziewi. Szkoda, że już tego nie robią.

P.S
Zapomniałbym dodać, że Kinga Rusin zupełnie nie nadaje się do prowadzenia tego typu programów. Jest zbyt miła, uśmiechnięta i w ogóle "cukierkowata". Moim zdaniem nie dorasta do pięt Mellerowi, no bo powiedzmy sobie szczerze - czy ktoś zwraca na nią większą uwagę w programie? Ja na pewno nie. Zawsze jak pojawia się na ekranie to zaczynam modły, żeby jak najszybciej z niego zniknęła. A w przypadku Mellera miałem wręcz przeciwnie - zawsze powiedział coś śmiesznego, wprowadził trochę zamieszania i w ogóle był w bardzo "Agentowym" stylu.
No i przede wszystkim ścieżka dźwiękowa. Aż się łezka w oku kręci jak ogląda się stare edycje i słyszy tą muzykę :)
Nola
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Nola » 19 maja 2017, 1:19

Rusin i Meller to jak 2 strony barykady - on nadawał się do tego programu idealnie, ona w ogóle do niego nie pasuje. Z resztą...sorry, ale prawie każdy spośród znanych, cenionych bądź popularnych dziennikarzy z jakimś juz stażem byłby lepszy niż Kinia. Agnieszka Szulim, którą generalnie średnio lubię i na pewno nie uważam za super, chyba jednak zrobiłaby to lepiej. Momentami to mi się wydaje, że nawet Magda Mołek nie byłaby od Kingi gorsza. Przepraszam, ale wrzucenie Kingi do programu, w którym prowadzący powinien zaciekawiać widza, emanować jakąś charyzmą a jednocześnie nigdy nie zapominać o tym że jest narratorem, który nie może sobie pozwolić na to, aby jego osoba robiła za ważniejszy plan, bo to on ma się w ten plan wtapiać i tylko włączać nas umiejętnie w "historię" i pokazywać losy jej bohaterów/uczestników. Nie twierdzę, że Kinga kiedykolwiek dała w tym programie pierwszeństwo swojej osobie, bo jest to też w zasadzie niemożliwe, ale...Sedno tkwi w tym, że ona po prostu nie "czuje" tego formatu - brakuje jej charyzmy i w ogóle nie wbija się w rytm tego programu, zawsze jest taka sama i strasznie monotonna. No ale to już po prostu cecha osobnicza, a nie tylko fatalne niedopasowanie osoby do formatu, bo Kinia jest po prostu...drewniana. Jej osoba, biorąc pod uwagę "ciężar" postaci mogłaby się sprawdzić w czymś a'la "Domowe przedszkole" albo "Wybacz mi", chociaż może i tutaj zabrakłoby jej empatii. No ale myślę, że tak już zostanie - produkcja idzie na łatwiznę i nie sądzę, aby przyłożyli się do kolejnej edycji. Ta była jednak trochę lepsza niż poprzednia, ale cały czas widać to olewcze podejście - moim zdaniem program jest robiony na odwal i wręcz troch "po łebkach". Nie doczekamy się raczej polskiej edycji zrobionej tak jak te zagraniczne.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: kromkachleba » 19 maja 2017, 18:14

Wiecie co... do tej pory raczej sceptycznie myślałam o tej całej ustawce... ale wreszcie przesłuchałam wywiad z Odetą i Darią. I wszystko co mówią brzmi jakby już było przygotowane. Jakby nawzajem wiedziały co powiedzą. Czyli jakby wspólnie ustaliły jakąś wersję wydarzeń przed wywiadem. Mówię to tylko na podstawie tego spotkania w Dzień dobry TVN, nie samego programu czy finałowego odcinka bądź wpisu Agnieszki, który i tak jest dla mnie nie na miejscu.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Rektor » 19 maja 2017, 18:27

Oj tak, trudno się nie zgodzić, że ten wywiad był sztuczny. Nie sądziłem nawet, że panie w megalomaństwie przebiją Kreta, a to naprawdę sztuka :)
Obrazek Obrazek
vissi
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: vissi » 19 maja 2017, 19:28

To fakt, większość widzów i tu i na Fb krytycznie ocenia agenturę Moro-a ona sama przekonana o swojej znakomitości i genialności...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
Legendary

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 19 maja 2017, 19:31

Tak jak wspominał chyba Rektor, ja bardzo dobrze oceniam do połowy programu, potem dużo słabiej, ale mam wrażenie, że to wynikało głównie z tego, że wszyscy wiedzieli, że ona jest agentem i nie mogła sobie z tym poradzić.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: krejzolekk » 19 maja 2017, 19:49

Jak oglądam te wszystkie wywiady z Odetą, materiały TVN-u, to mam wrażenie, że była najlepszym agentem w historii.

"Wszyscy myśleli, że jest Agentem - to ONA wygrała program "Agent Gwiazdy"!" Cyrk. :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
Legendary

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 19 maja 2017, 19:52

Tak naprawdę z kilku pierwszych odcinków robią cały sezon :) Fajnie jak Kinga zapytała na kogo stawiali w 1 odcinku, szkoda, że nie zapytała około 10.
liriel
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: liriel » 20 maja 2017, 10:48

Sacrebleu pisze:
wiatriwoda pisze:Niezły wywiad z DDTVN, opowiadają też, że nie było układu.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/o ... 32243.html

Ja jakos nie moglem sluchac tego rozplywania sie Odety nad swoja agentura. Szczyci sie, ze cieszyla sie bezwzglednym zaufaniem uczestnikow i ze jest ewenementem na skale swiatowa(!), bo jako agent zostala skarbnikiem. No co za zaklinanie reczywistosci. Chyba zapomniala, ze zostala skarbnikiem przez Marka, ktory chcial zrobic na zlosc grupie za granie niefair. I jeszcze na koncu dodala, ze agent z trzeciej edycji to dopiero bedzie swietnie przygotowany jesli obejrzy druga. Narcyzm az kipi, a prawda jest taka, ze byla bezczelnym agentem i powinna dostac jakas reprymende od produkcji za takie spiskowanie przeciwko niektorym uczestnikom i pchanie Darii dalej. Wielka plama ze strony produkcji i troche pozbawienie tego programu jego istoty i sensu. Jak mialem dobre zdanie o tej edycji na poczatku tak teraz uwazam,ze to jedna z najgorszych edycji jakie ogladalem w ogole.

Najlepszy post, dzieki. To samo krompkachleba, rozumiesz juz teraz doskonale dlaczego ta wygrana tak razi. Rok temu to byl Antek, Tamara przeciwko Hubertowi, przyjaciele, a juz rywale, a teraz.. No i nie lubilam Kreta, ale faktycznie ma mniejsze ego od Darii i Odety. Co za bufonada. Tak naprawde Odeta nie napsula wiele, nie czarujmy sie, a jej sztuczki psychologiczne typu 'zagadaj' itd, no ok, ale Olga robila tego wiecej, a ta miala pomocnika Darie i generalnie za wiele nie napsula.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
Legendary

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 20 maja 2017, 20:02

Tymczasem na stronie agenta można obejrzeć kolejne fragmenty finału, których nigdzie nie było.

TVN dumny z wyników programu, nazywa je doskonałymi

http://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n/ ... 32475.html
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Medyk24 » 20 maja 2017, 20:06

Paradoksalnie to nie napawa optymizmem, bo mogą osiąść na laurach i kolejny sezon będzie jeszcze gorszy od już powstałych, bo na poprawę przy JV na pewno nie ma co liczyć, choćby nawet program miał trwać 1,5 h w tv.

Wróć do „Reality show”