[Showmax] SNL Polska

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Parowka09
VIP Expert

[Showmax] Saturday Night Live

Postautor: Parowka09 » 02 gru 2017, 22:00

Humor bliski kabaretom, program lekko skręca w lewo. Dla mnie "SNL" dość zabawne. Na Youtubie program oglądało około 4 100 - 4 200 widzów, więc szału nie ma.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Mod

Postautor: FinalAnswer98 » 02 gru 2017, 22:07

Za tydzień Piróg :P
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Postautor: Kamilo » 02 gru 2017, 22:08

Może będzie z większą ikrą. Adamczyk był totalnie mdły.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Mod

Postautor: FinalAnswer98 » 02 gru 2017, 22:13

Mocno czekałem, ale i obawiałem się SNL w polskich barwach... i niestety obawy okazały się dość słuszne :( Mam wrażenie, że bardziej niż w humor poszli w kontrowersję, a to nie jest dobry sposób na rozbawienie ludzi, bo powinno to się równoważyć. Skecze na żywo też wyszły trochę drętwo. Z dzisiejszego odcinka podobało mi się mniej niż połowa skeczy, najlepszy był chyba o Petru. No i Zawiałow się spisała. Daję szansę temu programowi, bo może jeszcze się wyrobi (widać było, że jeszcze technicznie było sporo niedociągnięć). Ale jeśli będzie tak jak dziś to niestety wróżę porażkę. Na dzisiaj 4/10 ode mnie :/
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator

Postautor: ali_cia » 02 gru 2017, 22:25

Program miał mieć 45 minut a dostaliśmy 65 minut :)

Cóż, wyszło średnio - bardzo przeciętne skecze (z których najlepsze były te nagrane wcześniej), bezbarwny Adamczyk (tutaj akurat wina scenarzystów - jego pojawienie się w skeczach o Lewandowskich czy elfach to była jakaś kpina), aktorzy nie umieli współpracować z brawami publiczności (tutaj mam nadzieję, że się wyrobią).

Rewelacyjna wypadła Daria (i tutaj mam nadzieję, że program będzie wykonywał dobrą robotę w promowaniu polskiej muzyki), całkiem udane żarty w segmencie Weekend Update (mogli dać polską nazwę) a do tego realizacyjnie nie ma się do czego przyczepić.

Ja na razie zostanę przy programie, szczególnie, że mam Showmax za darmo.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 03 gru 2017, 14:47

Program bardzo słaby, ale dam szansę twórcom. Moim zdaniem mogli dać bardziej wyrazistą postać jako gospodarz pierwszego odcinka. Adamczyk ma trochę za grzeczny wizerunek. Twórcy chyba chcieli pójść w mocną kontrowersję, żeby reklamą wzbudzić ból tylnej części ciała u niektórych i zachęcić tych śmiejących się do oglądania. Trochę za dużo grażyno-humoru, choć tu pochwalę dynamiczny fakt dostosowywania się do wydarzeń z tego samego dnia.

Weekend update najmniej mi się podobał, publiczność nie załapała kilka świetnych żartów, zaś reszta to duża doza nieśmieszności połączona z rechotem na sali.

PS: Ktoś zwrócił uwagę, że ze wszystkich grających najbardziej wyróżniali Breszkę?
Obrazek Obrazek
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 04 gru 2017, 10:27

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... zja-opinie

Odcinek oceniany dość słabo.

Przy okazji dowiadujemy się, że producentami są twórcy "Szymon Majewski Show" ;)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Postautor: Kamilo » 04 gru 2017, 11:51

To akurat wiedzieliśmy. Część aktorskich twarzy pamięta się jeszcze z „Rozmów w tłoku”, a nad scenariuszem znów czuwa Aleksandra Wolf. Dlatego też poprzeczka zawieszona była wyżej i niestety nie udało się jej przeskoczyć, nie tym razem.
Memorex_94
VIP Expert

Postautor: Memorex_94 » 04 gru 2017, 14:05

Były duże nadzieje, niestety szybko zgasły, jeszcze format nie jest stracony, ale do efektu chociaż zadowolenia dużo zabrakło. Publiczność tez dziwna, albo ja mam inne poczucie humoru, bo kiedy były naprawdę dobre teksty to niemal cisza, a z kolei rechot kiedy ja byłem bliski zazenowania. Może mentalnie ciągle nie jesteśmy gotowi na naprawdę mocny humor? Nie wiem, ja daje takie srednie 4/10 z nadzieją, że kolejne odcinki będą dużo dużo lepsze.
Awatar użytkownika
atomówka96
Obserwator

Postautor: atomówka96 » 04 gru 2017, 19:51

Sama nie widziałam tego pierwszego odcinka, ale myślę, że trzeba dać szansę się rozkręcić temu programowi niż narzekać. Parodia reklamy mnie natomiast rozbawiła.

Obrazek
Parowka09
VIP Expert

Postautor: Parowka09 » 04 gru 2017, 20:06

Co ciekawe w skeczu "Petruś Pan" pozbyto się śmiechów, które były w programie na żywo.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Mod

Postautor: FinalAnswer98 » 06 gru 2017, 17:58

Już jest zapowiedź 2. odcinka. Jak już mówiłem gospodarzem Michał Piróg, natomiast teraz już wiemy, że gościem muzycznym będzie Julia Marcell

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lex
VIP Expert

[Showmax] SNL Polska

Postautor: Lex » 08 gru 2017, 12:48

Jest mi trudno ocenić pierwszy odcinek. Dla mnie widać duże podobieństwo do Szymona Majewskiego Show.
Żałuję, że tym formatem nie zajęła się nawet niszowa stacja typu Puls, TV4 lub Nowa TV. Może by było mniej mankamentów?! Nawet ich nie stać na porządne gwiazdy muzyczne. Swoją opinię podam po trzech odcinkach.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

[Showmax] SNL Polska

Postautor: Kamilo » 08 gru 2017, 20:13

Wątpliwe, czy takie „niszowe stacje” byłyby w stanie format utrzymać. Efekt finalny nie sprawia może wrażenia „wow”, ale i tak oznacza żmudną, regularną robotę całego zespołu, który trzeba utrzymać.

Dyrektor polskiego Showmaxa znany jest zaś z kosztownych i ekstrawaganckich przedsięwzięć. Wystarczy przypomnieć radosną twórczość dla platformy n, żaden (?!) z jego pomysłów nie przetrwał próby czasu.
Awatar użytkownika
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

[Showmax] SNL Polska

Postautor: Frontowiec » 08 gru 2017, 22:07

Jedynie co się Sojce udało to tylko i wyłącznie TVN24, który współtworzył razem z Mariuszem Walterem, śp. Grzegorzem Miecugowem oraz Adamem Pieczyńskim.

A co do programu, to raczej żadna stacja telewizyjna w Polsce go nie pokaże i tyle - a szkoda, bo potencjał jest.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy @Frontowiec!

Wróć do „Programy rozrywkowe”