[Tele 5] Zostań Gwiazdą (2017-2018)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
wojtus440
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 22:28

[Tele 5] Zostań Gwiazdą (2017-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojtus440 »

Potwierdzone info.
TELE 5 szuka kandydatów do nowego programu.
Taką dostałem treść zgłoszenia.
Witam
obecnie powstaje nowy program typu talent show w telewizji TELE5.

Potrzebujemy chętnych utalentowanych osób - śpiewających lub grających na instrumentach lub tańczących
(soliści - zespoły) w dowolnym wieku, które zgodzą się wziąć udział w programie i prześlą nagrania swoich wystąpień.

Nagranie może być wykonane telefonem lub aparatem - w jakości minimum HD
Repertuar dowolny. Czas nagrania to 1 utwór - 1 piosenka (3-4 minuty)

NAZWA PROGRAMU JAK I ON SAM NA RAZIE JESZCZE JEST POUFNA ale niedługo zostanie już upubliczniona.

Na początek potrzebujemy osób, które zgodzą się umieścić swoje nagrania na fanpage'u programu na facebooku, który powstaje. A następnie wybrane z nich osoby wezmą udział w nagraniu spotu promującego program w studiu w Warszawie. Nagrania mogą być bez mikrofonu i nie muszą być studyjne chodzi o to aby były naturalne bardziej.

Zasada programu: Wybrane i nadesłane wykonania uczestników będą umieszczane na fanpage programu na facebooku i ludzie bedą głosować. Z tych wykonań wybierzemy te, które będą później prezentowane w programach

(ale nie na żywo tylko - będą to te przesłane filmy od wykonawców).

Film z nagrałem należy przesłać na adres:
[email protected]

najlepiej przez WE Transfer
Po wyborze tych osób odezwiemy się do nich w celu podpisania zgody i wypełnienia formularza udziału w programie.

Nie może być to teledysk ani nagranie z koncertu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

To będzie druga nowość Piątki po programie o appkach.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tele 5 przygotowuje swój pierwszy w historii talent show pt. "Zostań Gwiazdą" który to już wkrótce trafi do jej ramówki. Na facebook'u pojawił się profil programu a wraz z nim informacje o castingach: https://www.facebook.com/ZostanGwiazda.Tele5/
Szerzej o projekcie tutaj: http://tele5.pl/artykul/zostan-gwiazda
Na profilu facebook'owym nawet są już prezentowane zgłoszone materiały.
Tele 5 coś zaczyna brać się za siebie - najpierw projekt programu o appkach, teraz to... Trzymam kciuki za Piątkę :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 180

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Program o dokładnie tym samym tytule nadawał w "zamierzchłych czasach" TVN.
http://www.tvnfakty.pl/zostan-gwiazda
A tu fragment:
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Gwiazdą na antenie Tele 5 ? Przecież większą oglądalność naoczną ma festiwal lepienia pierogów w Smętowie niż ten kanał :P
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Czyli rozumiem, że w programie będą pokazywane nagrania ze smartfonów? A do tego pewnie prowadząca na greenboksie. Nie wiem czy ten program świadczy o tym, że Piątka bierze się za siebie. ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

I jakie są następstwa wygranej w tym programie? Kariera? Pieniądze? Prestiż? :-P
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Przewiduję taki sam sukces jak "The Club": https://media2.pl/media/5854-The-Club-t ... Tele5.html.

Swoją drogą podlinkowany przeze mnie news napisał Karol :).
2009-2021
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Stacje Wielkiej Czwórki wystarczająco wyeksploatowały szeroko pojęte szukanie gwiazd, a jakaś stacyjka z mikroskopijną w porównaniu do takiego TVN-u ogladalnością dopiero się za to bierze? No chyba że oczekują podwyższenia średniej stacji o jakieś 50 osób, to by w pewnym sensie było racjonalne :lol:.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TELE 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie ma co ubolewać. Skoro program i tak będzie się opierać na filmikach wysyłanych przez widzów, to jego koszt nie będzie wysoki. Jeszcze studio w greenbox, prezenter na umowę o dzieło i to cały budżet.

Tele 5 ma to do siebie, że raz na kilka lat uzupełnia swoje portfolio tanich produkcji własnych, które najczęściej kończą na 1-2 sezonach. Teraz właśnie przyszła pora na nowości, a kolejne dopiero za kilka lat :-)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Tele 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jeśli chodzi o studio, to się nie pomyliłem :) Prezenterów jest za to dwóch.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Tele 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zapomnieliśmy wspomnieć że program ma już swojego zwycięzce a dokładniej zwyciężczyni a jest nią Karolina Marczyńska:
27907588_582360155449148_6560072331095721797_o.jpg
Ciekawe czy Tele 5 po tym programie weźmie się za jej promowanie (jak Tako Media z My3) no i czy sam projekt wypalił na tyle żeby była do niego druga edycja. Sam pomysł przypomina mi nieco tegoroczne preselekcje San Marino do Eurowizji tyle że tam były występy w studiu i jury oceniające występy :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
spaq
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2018, 14:21
x 1
x 1

[Tele 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spaq »

Wydaję mi się, że raczej nie doczekamy się drugiej edycji. Przyznam się, że ciekawiło mnie jak wygląda to od strony technicznej, więc podkusiłem się, żeby wziąć udział w tym "talent show" i muszę powiedzieć, że niestety do tej pory nie rozumiem zasad na jakich to funkcjonowało i odniosłem wrażenie, że nawet twórcy również do końca tego nie wiedzą. Zgłoszenie wysłałem w połowie listopada, od razu dostałem wiadomość zwrotną, że dziękują za zgłoszenie itd. Wystarczyło tylko dosłać podpisany regulamin i kilka słów o sobie. Później dostałem info, że mój filmik pojawi się w 10 lub 11 odcinku. Odczekałem swoje. Niestety pod koniec stycznia dostałem wiadomość, że moje nagranie nie trafi jednak do żadnego z odcinków, jedynie na fanpage programu. Nie wiem na jakich zasadach nagrania były dobierane, bo wyglądało to jakby program był robiony na kolanie i wrzucali po prostu to, co akurat mieli pod ręką. Przyjmowaniem zgłoszeń zajmował się pan, który prowadził program. Później zerknąłem jeszcze kilka razy na fanpage, bo ciekawiło mnie co jest nagrodą w programie (w regulaminie nie zostało to ujęte), bo tytuł "gwiazdy" Tele 5 to jednak trochę mało. :) Ogólnie program może sprawdził się jako przerywnik w telezakupach, ale na dłużej to raczej nie zagości w Tele 5.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Tele 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro mało kto poznał zwycięzcę w tym konkursie, nawet na forum dowiadujemy się o wynikach sporo po fakcie, a nagroda na taki program jest po prostu śmieszna (już na lokalnych przeglądach talentów można wygrać dużo bardziej atrakcyjne nagrody), to powstanie kolejnej edycji mija się z celem, ba, powstanie tego programu w ogóle nie miało sensu. Zgodzę się z poprzednikiem. Program dobry jako zapychacz, a nie konkretna propozycja.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[Tele 5] Zostań Gwiazdą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nic wielkiego. Tego typu tanie talent showy już robił nawet TVS, ale tam przynajmniej było jury i jakaś mała, ale konkretna nagroda (zostanie wokalistą zespołu rockowego).
http://[link zakazany]/artykul/tv ... alent-show
Trzeba było znaleźć jakiś zespół, zrobić z niego jury i stworzyć program na zasadzie castingu do niego bez udawania, że silą się na coś więcej.

Zresztą są duże możliwości w kreowaniu takiego prostego programiku - można na przykład szukać gitarzysty lub perkusisty i już mamy innowacyjny talent show, bo nie skupiający na typowym "każdy śpiewać może, jeden lepiej, drugi gorzej". Można zrobić reportaż, w których uczestnik chwali, kto był dla niego wzorem (i puścić teledyski z zespołami, z którymi grali ci gitarzyści).

No, ale na to trzeba mieć chęci, których mam wrażenie Tele 5 nie ma. Podejrzewam, że cały format był głównie dziełem jednego człowieka i był on osamotniony w swojej idei (na co wskazuje wpis naszego kolegi @spaq ).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości