[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

waldemarfornalik pisze:To może być cwane zagranie i zostawienie konkurencji w tyle pod względem randkowym.
No właśnie widać jak Polsat zostawił konkurencję daleko w tyle tym programem. Nawet 1/3 widowni "Rolnika..." nie miał ten twór. ;D
waldemarfornalik pisze:Realnie patrząc to klapa nie była.
Realnie patrząc - była to wielka klapa. Tylko milion w tak dobrym paśmie to jest klęska dla Polsatu.
waldemarfornalik pisze:Gdyby program był emitowany w innym terminie to mógłby zostawić konkurencje w tyle.
Skoro program był klapą już po oglądalności pierwszego odcinka, to właśnie świadczy o tym, że polscy widzowie nie chcą dalej oglądać tego programu.
waldemarfornalik pisze:Format ma się stać bardziej patologiczny przez co ma przyciągnąć więcej widzów. (jak wiadomo patologia się sprzedaje najlepiej).
Tak, tak, właśnie już w pierwszym sezonie była cała ta patologia i widać jak się to nie sprzedało. Inna randkowa klapa Polsatu - "Wyjdź za mnie" - tylko to potwierdza.
waldemarfornalik pisze:Ciekawe tylko kto będzie prowadził, bo Gumulec ma dostać kolejny program stricte pod niego po tym jak się sprawdził.
No właśnie Gumulec totalnie się nie sprawdził, a jeśli ma poprowadzić już nowy program to niech będzie to jakiś kabaretowy, bo w tym się sprawdza.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

On się nawet w kabarecie swoim nie sprawdza. To typ megairytującego "śmieszka".

W KnŻ z tym durnym konkursem ledwo go idzie znieść. To było do przewidzenia, że w TMO będzie totalna wtopa...

A jak dostanie nowy program, to dla mnie paranoja roku będzie :o :angry:
waldemarfornalik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2018, 9:16

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldemarfornalik »

A kto Waszym zdaniem by to poprowadził lepiej ? Tak obiektywnie.

Szczerze to patologii praktycznie było zero. Mówię tutaj o jakiejś nagości, bzykaniu, alkoholu i innych.
Gadki o kulkach i takich innych to bardziej jako suchary by się nadawało.
Ludzi by ciekawiły momenty np. z hotelu, czy do czegoś doszło itp.
30 kilka par siedzących przy stole ? To się przejadło po 3 odcinku.
Gdyby np. zabierali pary na 2 - 3 dni to by ludzie oglądali takie kulisy kilka razy chętniej, bo wiadomo, że ,,by się działo".
Brakowało tematu do pożywki i kontrowersji.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale obiła mi się o uszy plotka o zaangażowaniu w 2 edycje Sióstr G
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Kolejny sezon przy takich koszmarnych, niemal jednocyfrowych udziałach w grupie komercyjnej? :lol: To byłaby piękna katastrofa, ale na własne życzenie Niny :lol:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

waldemarfornalik pisze:A kto Waszym zdaniem by to poprowadził lepiej ? Tak obiektywnie.
Nikt. Format jest po prostu beznadziejny. Nie powinien wogóle pojawić się w Polsce, i to też wiele mówi o prowadzącym.
waldemarfornalik pisze:Szczerze to patologii praktycznie było zero. Mówię tutaj o jakiejś nagości, bzykaniu, alkoholu i innych.
Gdyby tak było, to Polsat dostałby porządną karę od KRRiTV. A nie trzeba tego pokazywać, by reprezentować patologię. Ten format to potwierdził szczególnie w osobie pewnej pani, która przyznała, że szuka "gościa do łóżka", a nie miłości.
waldemarfornalik pisze:Gadki o kulkach i takich innych to bardziej jako suchary by się nadawało.
Tak, i to z dwuznacznymi podtekstami, a na te akurat widzowie są już uczuleni.
waldemarfornalik pisze:Brakowało tematu do pożywki i kontrowersji.
Już to było w "Celebrity Splash!", i także program wielkim sukcesem nie był.
waldemarfornalik pisze:Nie wiem ile w tym prawdy, ale obiła mi się o uszy plotka o zaangażowaniu w 2 edycje Sióstr G
Jeśli to prawda, to jednak trzeba będzie odszczekać to, że "Hipnoza" była jedną z największych żenad w historii telewizji w Polsce, bo "Take Me Out" właśnie to przebiło. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

waldemarfornalik pisze:Moja przyjaciółka robi w produkcji programu i lada moment mają ruszyć castingi do nowej edycji.
Trochę zmieni się fabuła. Widzowie będą głosować SMS po każdym odcinku na najlepszą parę i ta która uzyska najwięcej głosów nie idzie na randkę tylko na tydzień rusza do luksusowego kurortu na Zanzibarze, bądź jakiś 5 gwiazdkowy hotel w Polsce. To jest w trakcie negocjacji.
Nie uwierzę, póki nie będzie jakiegoś potwierdzenia.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Nie oglądałem oryginału, ale polska wersja jest przede wszystkim żenująca. Chyba wisienką na torcie są te staty… przepraszam, dziewczyny zgłaszające się do tego programu. Całe szczęście, że pies z kulawą nogą to oglądał, bo takiego pokazu stereotypowego zachowania kobiet nie widziałem dotychczas w telewizji (a widziałem Ciao Darwin, więc jakieś doświadczenie mam). Poza tym moim zdaniem jak na polskiego widza ten format jest zbyt przaśny i zbyt bardzo luzacki. Takie głośne komentowanie i wyrażanie emocji to coś, co w Stanach Zjednoczonych jest normą. W Polsce jednak się od tego stroni na rzecz innych chwytów narracyjnych.

Nina jest oderwana od rzeczywistości ostatnio, tak więc wola kontynuacji by mnie nie zdziwiła.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Trzeciak pisze: Nikt. Format jest po prostu beznadziejny. Nie powinien wogóle pojawić się w Polsce, i to też wiele mówi o prowadzącym.
Może nie chodzi o sam format, a jego wykonanie?
Jakby nie patrzeć, z tego co kojarzę, to w Niemczech program calkiem nieźle sobie radzi i osiąga dość dobre wyniki oglądalności. Tylko, że tam program jest pokazywany w zupełnie innym paśmie (sobota ok. 23:00).
A może po prostu polscy widzowie nie chcą oglądać tego typu programów?
2008-2023
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Mysle ze program mogl byc calkiem przyzwoity .Lubimy podgladac ;) swatac, doradzac.
Jednak do tego potrzeba wiarygodnosci ze to sie dzieja naprawde, ze uczestniczki sa bardzo rozne, mlode kobiety ot jakie mijamy na ulicy.
A tak to mamy laski jak z jednej lapanki pod klubem, wszystkie pewne siebie, wyszczekane.
Po dwoch odcinkach nie mialam sily juz sledzic tej blazenady.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kamil2505 pisze:
Trzeciak pisze: Nikt. Format jest po prostu beznadziejny. Nie powinien wogóle pojawić się w Polsce, i to też wiele mówi o prowadzącym.
Może nie chodzi o sam format, a jego wykonanie?
Bo to koszmarny produkt dobity jeszcze gorzszą realizacją. ;)
kamil2505 pisze:Jakby nie patrzeć, z tego co kojarzę, to w Niemczech program calkiem nieźle sobie radzi i osiąga dość dobre wyniki oglądalności. Tylko, że tam program jest pokazywany w zupełnie innym paśmie (sobota ok. 23:00).
A może po prostu polscy widzowie nie chcą oglądać tego typu prprogramów.

Zagranicą są inne uwarunkowania kulturowe, niż w Polsce, gdziet takie sprawy traktuje się z dużo większą dozą dystansu. U nas jest bardziej pod tym względem "konserwatywnie", i dobrze. A pora emisji niemieckiej edycji jedyna właściwa o której należałoby pokazać program w Polsce. ;)
Tradycja pisze:Mysle ze program mogl byc calkiem przyzwoity .Lubimy podgladac swatac, doradzac.
I stąd tak duży sukces "Rolnika szukającego żonę". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Proszę was, szanujmy się.

Wchodzi ktoś rejestrujący się 4 dni temu, przedstawiający się jako "osoba z produkcji", i piszę o drugiej serii i jakiejś randce na Zanzibarze. xD

To się w ogóle, ale to w ogóle nie trzyma kupy, nawet u Carycy. Nie wierzę i chyba nie jestem jedyny, który ma takie zdanie, by powstała kolejna seria tego chłamu. Po prostu, frekwencja każdego odcinka jest najlepszym podsumowaniem opinii widzów. Tak jak jest napisane, gdyby to jeszcze faktycznie było jako takie, szczere. To może, może. Ale kiedy zaczęły wychodzić smaczki typu ta niby Brazylijka co była w 1000 programów, Boneka która co odcinek widzi "ładne dupeczki", i poziom dowcipu "Gumy" jeszcze słabszy niż w swoim kabarecie, no to o czym my w ogóle rozmawiamy. Polsat będzie największym medialnym kretynizmem roku, jeżeli zdecyduje się na emisję II sezonu.

PS. Pardon, doczytałem, że to jakaś "koleżanka z produkcji". To proszę przekazać tej koleżance, by może mniej dawkowała, albo poprosiła o 20mg mniej, bo dawno nie ubawiłem się tak, jak teraz czytając te posty.
waldemarfornalik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2018, 9:16

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldemarfornalik »

Ale grzeczniej kolego, bo sam się zakręciłeś trochę...
Napisałem wyraźnie, że to są pogłoski i nic nie jest przybite na 100%.
Co to za różnica czy bym tutaj był 2 lata, miesiąc czy kilka dni ?
Dawkować to możesz sobie czopki w dupsko na uspokojenie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Biorąc pod uwagę ostatnie zdanie w Twoim poście, to jego początek skieruj do siebie, bo sam lepszego zachowania nie wykazujesz.

Poza tym skoro są to tylko pogłoski i nie jest nic pewne, to jaki sens ma tu publikowanie szczegółów negocjacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No przykro mi. Może lekko przesadziłem. Ale serio, jeżeli ktoś myśli, że można wejść i pisać sobie takie brednie pod założonym kilka dni temu koncie, bez weryfikacji tej informacji, to cóż. Ja z błędu wyprowadzać nie będę, ale chyba mało to wiarygodne.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program latem będzie powtarzany w piątki po filmach od 15 czerwca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości