[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

"Widzowie pokochali(...)"

Jak czytam różnorakie fora, to mam dokładnie odwrotnie odczucie, nowa edycja jak najbardziej tak, Antoni jak najbardziej nie.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Z tego co przeglądam to niektórzy polubili Antka i chcą go ale jednak większość jest na nie. Dużo osób jednak pisze o Kacpru Kuszewskim że mógłby się sprawdzić zamiast Antka. Byłbym ciekawy jakby Natalia Szroeder poradziłaby sobie jako kapitanka nawet na jeden sezon. Prowadzi świetnie nawet lepiej od tych profesjonalistów,nic jej nie brakuje i myślę że świetnie by się spisała ;) Chętnie bym w programie zobaczył: Małgorzatę Sochę,Małgorzatę Kożuchowską,Joanne Jabłczyńską,Michała Szpaka,Kamila Bednarka,Margaret,Sylwie Grzeszczak,Maryle Rodowicz,Edytę Górniak,Małgorzatę Rozenek,polskich piłkarzy i w jakimś odcinku wykonawców Disco Polo bo według mnie to był najlepszy odcinek ;) Albo specjalny odcinek ze zwykłymi ludźmi :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jaki sens ma taki odcinek, skoro po pierwsze - takie osoby biorą udział w programie poprzez widownię, a po drugie - takiego odcinka jeszcze nie było za granicą, i to nie bez powodu?
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Przyszłość "Kocham Cię,Polsko" jest jedną wielką niepewną :( Być może nie zobaczymy już tego programu :((((((((
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 19:34 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przypominam, że forum to nie czat. Nie ma potrzeby nadużywania emotikon :-))))))
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Nie panikuj, przecież do wiosny, a co za tym idzie ostatecznego podjęcia decyzji o kolejnym sezonie jeszcze daleko. :)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Medyk24 pisze:Nie panikuj, przecież do wiosny, a co za tym idzie ostatecznego podjęcia decyzji o kolejnym sezonie jeszcze daleko. :)
Rozmawiałem z osobą związaną z tym programem....
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Myślę, że nawet osoba z produkcji na dzień dzisiejszy nic nie wie. Zwyczajnie jest za wcześnie na jakieś decyzje.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

PPM pisze:Myślę, że nawet osoba z produkcji na dzień dzisiejszy nic nie wie. Zwyczajnie jest za wcześnie na jakieś decyzje.
Oni wiedzieli dużo,dużo wcześniej na temat tego czy będzie kolejna edycja.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co masz na myśli, że wiedzieli dużo wcześniej? Zresztą tego typu bzdurne gadki to można przeczytać na portalach plotkarskich.
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Trzeciak pisze:Co masz na myśli, że wiedzieli dużo wcześniej? Zresztą tego typu bzdurne gadki to można przeczytać na portalach plotkarskich.
Przepraszam Cię drogi,ale to nie było przeczytane na żadnych portalach plotkarskich tylko rozmowa z osobą związaną z programem. Ty sobie Trzeciak możesz gadać co chcesz,możesz myśleć co chcesz, mnie to guzik obchodzi ja w tej chwili wiem więcej na ten temat więc się już nie wymądrzaj.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Fajnie. Jeszcze raz zacytujesz ostatni post w temacie, a dostaniesz drugie ostrzeżenie :)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Moze nie zobaczymy, ale predzej czy pozniej wroci. Na dzis nie widzę innego programu na wiosnę który mógłby podniesc widownie jak "KCP". Swoją drogą takie plotki wypadało poprzec czymś więcej jak słowami "ktoś z produkcji", bo takich plotek to dziennie jest masa. A sprawdza sie jedna na kilkadziesiąt.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

To, że powiedzieli Ci, że być może program nie wróci to tak jakby powiedzieli Ci, że od następnego sezonu być może całkowicie zmienią scenografię albo na przykład, że być może program będzie trwał 2 godziny.

Więc powiedzieli Ci tak, bo nie chcieli się deklarować, obiecywać, żebyś potem nie miał zawodu jako wierny fan tej produkcji :)
A mówię Ci- sami nie wiedzą. Przecież to, że będzie X edycja wiedzieliśmy dopiero jakoś pod koniec stycznia bądź z początkiem lutego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

adijos98d pisze:
Trzeciak pisze:Co masz na myśli, że wiedzieli dużo wcześniej? Zresztą tego typu bzdurne gadki to można przeczytać na portalach plotkarskich.
Przepraszam Cię drogi,ale to nie było przeczytane na żadnych portalach plotkarskich tylko rozmowa z osobą związaną z programem. Ty sobie Trzeciak możesz gadać co chcesz,możesz myśleć co chcesz, mnie to guzik obchodzi ja w tej chwili wiem więcej na ten temat więc się już nie wymądrzaj.
Sorry, ale ile czasu mamy jeszcze do ewentualnej realizacji kolejnej edycji? Dla przykładu w USA już wiele razy miało nie być "So You Think You Can Dance", a program i tak powracał w kolejnych edycjach.
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Dobra ja wiem swoje a wy swoje i po co się kłócić? Najlepiej skończyć ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości