[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Kurdej Szatan i Zawadzka kapitanki a prowadzący Kammel ^^ Wywalono by Królikowskiego :D Bałem się że wcisna do Voica Królika ale całe szczęście będzie Musiał.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

http://plejada.pl/newsy/antek-krolikows ... ach/3cvgxm
Królikowski ostro o zmianach w TVP, być może tym się narazi Kurskiemu i straci robotę (teraz ma w TVN).
Ale czytałem gdzieś tylko nie pamiętam gdzie że jeśli będzie kolejna edycja to mogą być zmiany w programie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A wystarczy wspomnieć jego wazelinę o tym, że jest fanem m. in. "Jednego z dziesięciu". Zresztą może to dlatego, że ma teraz fuchę w TVN-ie. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Mam nadzieje że zarówno Królikowski, jak i Kammel czy Kurdej-Szatan to zostaną w programie, pomimo zaangażowania niektórych z nich w politykę (co ciekawe, Barbara Kurdej-Szatan to ostatnio wzięła udział w kampanii #WolneSądy).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Zostawić Kammela i Kurdej Szatan dodając do nich Zawadzką lub Rogalską czy Zielińską lub powrócić do Kurzajewskiego i Rogalska z Zielińską.
Królikowski to druga Koroniewska.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

"Kurdej-Szatan w wiadomości wysłanej do "Presserwisu" wyjaśnia: "Program nagrywamy dopiero w lutym. Ma trafić do wiosennej ramówki. Umowy jeszcze nie mam, oczywiście wszystko może się zmienić, ale terminy na nagrania mam już zarezerwowane". Spekulowano, że "za karę" nie będzie prowadzić programu rozrywkowego "Kocham Cię, Polsko" w TVP 2.
http://www.press.pl/tresc/49563,barbara ... w-polsacie
Osterka1
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2017, 14:12
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osterka1 »

Ten program jest na sile śmieszny tak jak ta zabawność tych prowadzących
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Taa... i te niektóre, głupiutkie konkurencje (m.in. Zakazane słowa, Urodziny, Głuchy telefon, nowsza "polszczyzna" czyli uczestnicy ubrani w literki i latający po studiu czy muzyczne licytacje - w niej rzadko kiedy w całości i bezbłędnie udało się zaśpiewać jakiś znany utwór)!!! :P
Jednak zawsze podobały mnie się etapy tj. TV i film (runda "ściągnięta" z programu Dubidu), hit za 3 punkty, przypominający trochę "Śpiewające fortepiany" i "Jaką to melodię?"oraz finał będący mixem "Koła fortuny" i "Strzału w 10" (ciekawe pytania dot. statystyk... i to napięcie przy kręceniu, choć wiadomo, że później celebryci nic z tego nie mieli!). :) W każdym razie ten program, jeśli chodzi o rundy, to taki teleturniejowy "groch z kapustą"! :lol:

Mam jednak momentami wrażenie, że edycje z lat 2009-12 były o niebo lepsze z kilku powodów, choć program w moim odczuciu zawsze był taki... "przaśny" i rozkrzyczany (takie trochę gwiazdorskie połączenie "Awantury o kasę" i familiady): duet Rogalska-Zielińska był doskonały (w tym show panie trochę "kopały dołki" pod sobą - uwagi, umizgi itd, ale myślę, że to tylko na potrzeby produkcji... wiadomo, oglądalność), Kurzajewski dużo lepszy w prowadzeniu od BK-S, choć nieidealny (jak dobrze pamiętamy część medioznawców/widzów zarzucała mu zbyteczne luzactwo oraz że dziennikarstwo sportowe straciło nieco na powadze i szlachetności, właśnie przez prowadzenie tego widowiska), co edycję zmieniał się wystrój studia (najpiękniejszy był ten jesienny z IV edycji) i było kilka ciekawych, choć tymczasowych konkurencji (tajemniczy przedmiot, Euro 2012, znani Polacy, Jaka to piosenka? czy filmowe przedszkole). ;)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Zakazane słowa,urodziny i głuchy telefon to głupie konkurencje ? Z tym się nie zgadzam, a do tej nowej polszczyzny to się zgadzam.. powinni wycofać się z tego przebierania.. kanapa lepsza ;) Na kole fortuny powinno być więcej znaków zapytania, gdzie wśród kopert byłoby np. losowanie wśród publiczności i wylosowana osoba musiałaby coś zaśpiewać lub miałaby zakręcić kołem. Podczas licytacji muzycznych powinny być tak jak dawniej nagrody dla osoby z widowni jeśli pomogłaby zaśpiewać piosenkę. Zmiana scenografii wyszłaby również na plus, ponieważ ta już jest taka dziwna, również powinni być nowi goście a nie znowu Wesołowski,Karpiel Bulecka,Zawadzka (chociaż ta zasłużyła na kapitankę). Dodatkową nowością mogłyby być punkty karne i żeby nie było znowu wpadek że jakiś kamerzysta stoi na schodach czy gdzieś tam na górze, to taki mały błąd ale rzuca się w oczy.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Teraz program chwilowo jest promowany podczas "PnŚ", które dziś obchodzi 15-lecie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Miałem wrażenie, że w studiu "PNŚ" lepiej bawili się niż na planie "KCP" :D Stęskniłem się za śmiechem Marzeny :DDD
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

To już pewne ! TVP odpisało mi na fb że kolejna edycja na wiosnę i czekają nas wielkie niespodzianki.
Patryk M

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

No i super :) Prawdziwą niespodzianką byłaby zmiana pewnego kapitana :P
milka89
Obserwator
Posty: 413
Rejestracja: 03 gru 2015, 17:08
x 53
x 31

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: milka89 »

Oby bez Królikowskiego, oby bez Królikowskiego :D To byłaby najlepsza niespodzianka jaką mogą nam zaserwować.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

adijos98d pisze:To już pewne ! TVP odpisało mi na fb że kolejna edycja na wiosnę i czekają nas wielkie niespodzianki.
Proponuje ostudzić emocję. Mamy dopiero wrzesień i ledwo co jesień. Dużo może jeszcze się zmienić.
Oczywiście, że byłoby fajnie gdyby program wrócił. Ale nie ma się co nakręcać kilka miesięcy wcześniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości