[TVN/TTV] Nauka Jazdy

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Pani Halinka znowu daje czadu. To nie to co dawne serie, ale lepsze to niż nic.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pierwszy odcinek lepszy niż odcinki tamtego sezonu. Jakby więcej jazdy może, niby gadanie też jest o wszystkim, ale jakby lepszy montaż, denerwuje mnie ten instruktor młodszy, wg mnie ma charakter niezbyt do tego zawodu, bardzo wnerwiający, nowa instruktorka na plus :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W programie hitem jest pani Halinka, na FB duże poruszenie, jedni bronią, ale większość, tak jak ja uważa, że taka osoba na razie jest wielkim zagrożeniem na drodze. Po ponad 40 godzinach nie nauczyła się znaków i dalej ich nie zna, instruktor wziął ją nawet na taki zabawowy plac ze znakami i drogami, tam też jej niewiedza porażała. Ciekawe faktycznie jest czy w ogóle stać ją na jakąś poprawę, bo kierowcy Krakowa, gdyby jakimś cudem zdała, powinni się jej obawiać :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

wiatriwoda pisze:denerwuje mnie ten instruktor młodszy, wg mnie ma charakter niezbyt do tego zawodu, bardzo wnerwiający
Ten niski taki ? Ostatnio gdy oglądałem fragment "Nauki jazdy" to tak mnie wpienił, że aż krytycznego posta na FB programu napisałem. Oczywiście po chwili został usunięty i oznaczony jako spam... Podszedł do auta z młodym chłopakiem (pierwsza jazda) i zamiast jakoś rozluźnić atmosferę (chłopak był spięty) to zaczął się go czepiać o wszystko - gdy już wsiedli do auta zaczął męczyć chłopaka pytaniem, czy instruktor powinien zapiąć pasy... Ciśnienie mi skoczyło ! To jego sprawa a nie kursanta... On ma kursanta nauczyć jeździć a nie dręczyć swoimi pasami... :rolleyes: Zresztą widać po nim, że to taka mała wredota :) No chyba, że program jest reżyserowany ale w sumie po co ? Wnerwił mnie też młody byczek, który zamiast jechać jak należy zaczął cwaniakować i podbijać do dojrzałej instruktorki - w końcu go wyrzuciła z auta i dobrze ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak, o tego instruktora mi chodzi, jest beznadziejny w stosunku właściwie do każdego i dziwię się, że dalej jest w programie. Może myślą, że to śmieszne niby, ale mnie jego zachowanie nie śmieszy.
Awatar użytkownika
pamk22
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 12 mar 2016, 19:46
Lokalizacja: Mazowieckie
x 11
x 1

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pamk22 »

wiatriwoda pisze:Tak, o tego instruktora mi chodzi, jest beznadziejny w stosunku właściwie do każdego i dziwię się, że dalej jest w programie. Może myślą, że to śmieszne niby, ale mnie jego zachowanie nie śmieszy.

Mnie jego zachowanie śmieszy ;) Gdybym już miał wyrzucić kogoś z programu to byłaby to instruktorka - blondynka, która za dużo rozmawia o pierdołach, a przekazuje za mało merytorycznej wiedzy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To prawda, trochę jakby podrywała tego gościa :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fajne te odcinki, dziś uczestnicy zdawali egzaminy państwowe, które były w pełni pokazane. I jest dobra wiadomość, ruszyły castingi do nowego sezonu :) Jedyny minus, to za krótkie epizody i tylko 10 odcinków sezonu.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Egzaminy państwowe pokazywano także w poprzednim sezonie. Generalnie ta transza jest nieco lepsza od poprzedniej, kursanci bardziej wyraziści, poza paroma wyjątkami, wiadomo, że do poziomu kultowych odcinków sprzed lat daleko, ale jest nieźle.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2570
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 671

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Kolejny format, w którym komentator zabija przyjemność z oglądania. Nawet Dominik Strzelec z Usterki tak bardzo nie irytuje. Tradycyjnie lektor robi głupków z kursantów i lekko gloryfikuje nauczycieli. I te nieśmieszne żarty sytuacyjne, jakby komuś było mało.

W oryginale kursant musiał się postarać, aby wypaść niekorzystnie. Tutaj dostaje komentarzem po głowie bardzo często i to kolejny zbyt wyrazisty program w TTV pod tym względem, a szkoda - bo poza tym jest nieźle i całkiem odświeżająco.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

''Nauka Jazdy'' byłaby dobra, gdyby nie było Radosława Pazury w roli lektora - już lepszy byłby Przemysław Strzałkowski, który był lektorem w pierwszej ''Nauce Jazdy''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Premiera sezonu 6 nastąpi 27 lutego o 22:00.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Od tego sezonu program zyska nową czołówkę i prawdopodobnie będzie także nowe logo
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Czołówka ze wstępem z przedstawieniem instruktorów była za długa w stosunku do długości odcinka, oby to zmieniono, czyli skrócono.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVN/TTV] Nauka Jazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Racja, te wizytówki były zbyt długie jak na ich powtarzanie w każdym odcinku, mam nadzieję, że tym razem załatwi to już czołówka, która tym razem będzie live-action.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości