[POLSAT] Wydarzenia

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Tradycjonalista

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Dziwne, że nikt nie czepia się urywania końcówki "Teleexpressu" i emisji reszty w TVP Info albo tego, że każde "Fakty" w TVN lecą na innym kanale
W przypadku "Teleexpressu", to jest przełączanie z kanału dostępnego w NTC do innego kanału dostępnego w NTC. "Fakty", chyba główne wydanie cieszy się popularnością. W przypadku "Wydarzeń" trzeba przełączyć z bezpłatnego kanału dostępnego w NTC na kanał płatny, a to już jest różnica.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

manieq01 pisze:I jeszcze jedno - jak było z pogodą na głównym Polsacie? Nie mogłem obejrzeć do końca, a na Ipli wydania (o dziwo) jeszcze nie ma.
Pogoda na Polsacie taka sama jak zawsze. W Polsat News Kurek gościł pogodynkę prawie w tym samym czasie i był dodatkowo widok na Zakopane i pogoda na 16 dni.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zbychu51 pisze:W przypadku "Teleexpressu", to jest przełączanie z kanału dostępnego w NTC do innego kanału dostępnego w NTC. "Fakty", chyba główne wydanie cieszy się popularnością. W przypadku "Wydarzeń" trzeba przełączyć z bezpłatnego kanału dostępnego w NTC na kanał płatny, a to już jest różnica.
Mówi się trudno :) To trzeba sobie wykupić dostęp do pay-tv. Nie widzę problemu :)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja myślę, że dalsza część ''Wydarzeń'' w Polsat News została zrobiona w ramach tzw. promocji, aby widzowie posiadający NTC kupili Cyfrowy Polsat, dzięki czemu będą mogli obejrzeć ciąg dalszy ''Wydarzeń'' na innym kanale.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Tradycjonalista

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja też nie widzę problemu, tym bardziej że Polsat News jest w najtańszych pakietach Cyfrowego Polsatu, Rodzinnym za 19,99 i Mobilnym oraz Ipli.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kamilo pisze:Pojęcia nie mam, skąd niektórzy z Was wytrzasnęli informacje o rzekomym zdynamizowaniu programu.
Skoro Kurek zapowiedział w programie efekty specjalne, to aż się prosi, by była większa dynamika w realizacji programu, a nie tylko prowadzenie sprzed green boxa oraz lot niby na żywo na początku programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Chyba nikt nie zwrócił uwagę na dodanie efektów przejścia w forszpanie pomiędzy materiałami. Coś podobnego stosowały "Wiadomości" w 2015 po premierze nowej oprawy, ale tam wyglądało to bardzo sztucznie.
https://twitter.com/TiMProdukcja/status ... 2954869765 Zapy z wczoraj:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lex

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Dla mnie to nie jest poważne traktowanie widza jeśli główny serwis informacyjny stacji nie jest prowadzony z głównego studia. Wydarzenia 15:50 jakoś nie maja problemu by prowadzić je na stojąco i wygląda to bardzo przyzwoicie.
Jeszcze te zapowiedzi kolejnych materiałów, które zostały wcześniej nagrane... Nie podobają mi się te zmiany. Na plus oceniam jedynie belki.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nogi będą mu bolały od tego stania, co to ma być w ogóle? Zła zmiana.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Chciałem zobaczyć wczorajsze wydanie z 18:50, niestety nie jest mi to dane - na stronie Polsat News ostatni wstawiony program jest z... 15 czerwca.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Zamiast greenboxa Polsat nie może jak TVN zrobić coś w studiu wirtualnym. Lepiej by weekendowe wydania "Wydarzeń" wyglądały. No i nowocześniej przez różne bajery.

Wydarzenia - weekend: tak mniej więcej wyglądają:

18:50 forszpan
materiały reporterów
19:00 środszpan
materiały reporterów
19:15 forszpan dla "Wydarzeń" w Polsat News/koniec "Wydarzeń" na Polsacie
19:16 krótka rozmowa z gościem/łączenie się na żywo
19:20 materiały reporterów
19:27 rozmowa o pogodzie/ mapki pogodowe
19:29 zapowiedź "Informacji Polsat News" i pożegnanie z widzami "Wydarzeń"/ szybkie przejście do "Informacji Polsat News"
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator
Posty: 747
Rejestracja: 17 sie 2008, 18:18
x 1

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek_TVPinfo »

Ktokolwiek z Was wie, z jakiego powodu "Wydarzenia" co kilka dni emitowane są z greenboxa? Czy w czasie Wydarzeń, z głównego studia, emitowany jest inny program, że studio jest niewykorzystane?
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

''Wydarzenia'' z greenboxa są emitowane głównie w weekendy.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator
Posty: 747
Rejestracja: 17 sie 2008, 18:18
x 1

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek_TVPinfo »

Wiem, wiem. Ciekawi mnie jedynie, kto wpadł na błyskotliwy pomysł, aby główne wydanie programu, przenieść przed paskudny green z nieumiejętnym wykluczowaniem w sumie bez jakiegokolwiek racjonalnego powodu... To jest jakiś dramat realizacyjny.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Od Niemców mają czego się uczyć, ale nie rozumiem krytyki greenboksa jako takiego. Można realizować w nim estetyczny program. Wystarczy chcieć i Wydarzenia nie są znowu tak daleko od wzorów w tej klasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości