Castingi do teleturniejów

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
BeciaNowa
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2018, 20:37

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeciaNowa »

czornyangel pisze:
men89 pisze:Przetestowana :), Wolałbym nie zdradzać firmy, nie mniej jednak ceny tej deskorolki oscylują w przedziale 700zł-900zł.
Wysłałem zgłoszenie, 2 tygodnie czekałem na zaproszenie na casting, później miesiąc na telefon z informacją o nagraniu.
hej czy jest szansa ze opowiesz nam, jak wyglada casting ? byłeś też w studio ATM<? mam zaproszenie i zastanawiam się czy jechac -= po castingu wiesz ze bedziesz występował czy i ile osób jest na takim castingu jaka jest szansa sie dostać na nagranie?

Czy ten sam numer telefonu dzwoni jeśli ktoś ma zaproszenie na nagranie co na castingu/? do mnie dzwonił numer odebrałam i ktoś mnie zapraszał z datą na... i coś rozłączyło.Do tej pory się zastanawiam czy może akurat ktoś nie dzwonił z KF a niestety nie ma możliwości oddzwonienia bo się nie da ...Casting był na początku grudnia.
Romarek515
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2018, 13:19

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Romarek515 »

Witam. Ja również wczoraj dostałem zaproszenie na casting w W-wie. Czornyangel dostałeś juz mailem konkretne informacje, adres, godzina?
kula931
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:56

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kula931 »

Hej, idę na casting w przyszłym tygodniu. Udzieli ktoś informacji, jak to wygląda?
mat130
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2018, 16:41

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mat130 »

Witam, jestem nowy na tym forum, ale chciałem zapytać jaki jest czas oczekiwania na formularz zgłoszeniowy? Czekam już ok 3 tygodni i zastanawiam się czy może moje zgłoszenie ma nieodpowiednią forme, lub popełniłem jakikolwiek błąd.
mat130
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2018, 16:41

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mat130 »

Witam czekam już 3 tyg na formularz zgłoszeniowy do Koła Fortuny, czy wysłać zgłoszenie jeszcze raz, czy nadal czekać?
Box
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:49
x 44
x 38

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Box »

Wysłałem wiadomość na początku stycznia i też nie otrzymałem jeszcze formularza. Może mają dużo zgłoszeń i trzeba dłużej czekać. Ja napisałem tylko, że chciałbym wziąć udział w programie i co muszę zrobić, żeby móc wystąpić.
mat130
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2018, 16:41

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mat130 »

Ja rozumiem że producent ma masę zgłoszeń, jednak tak długi czas oczekiwania trochę niepokoi.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2018, 22:08 przez mat130, łącznie zmieniany 1 raz.
Box
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:49
x 44
x 38

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Box »

No nie wiem, mam tylko nadzieję, że formularz wysyłają każdemu, a nie wybranym czy to losowo czy według jakiegoś innego klucza.
mat130
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2018, 16:41

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mat130 »

Najwyżej za jakiś czas ponownie wyślę zgłoszenie.
cobrix1978
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:59

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cobrix1978 »

Siema. Ja mam jutro casting 30.01.2018 o godz.14. Ktoś jeszcze ma taki termin ?
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ja miałem wybrać 11;00 lub 14:00 ale ostatecznie nie jadę z powodów prywatnych. Może kiedyś nadarzy się jeszcze okazja.
Gosha
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2018, 21:29

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gosha »

Jeśli przez długi czas nie dostaniecie maila, to możecie napisać ponownie z prośbą o przesłanie kwestionariusza. Ja miałam taką sytuację i bez problemu przesłali za drugim razem. Podejrzewam, że mają tyle zgłoszeń, że gubią się w odpisywaniu ;)
cielibeli
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2018, 21:27
x 1

Koło fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cielibeli »

Witam.czy jedzie ktoś na casting do Warszawy 7 lutego okolic Kalisza?
Awatar użytkownika
Skarlet
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:33

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Skarlet »

men89 pisze: [...]
Chciałbym także wam serdecznie podziękować bo przeczytałem wiele ciekawych rzeczy czytając to forum. Również jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany aby dowiedzieć się jak przygotowywałem się do programu to z chęcią pomogę lub odpowiem na pytania ;).
Hej, pozwolisz że i ja Cię jeszcze nieco pomęczę pytaniami odnośnie zgłoszenia? ;)
Mianowicie nie chodzi mi o to co napisać w tym że zgłoszeniu, tylko o to jak ono właściwie powinno wyglądać - tzn. jaką przybrać formę? W sieci jest jedynie szczątkowa informacją iż " Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected]", i teraz pytanie co właściwie tam zawrzeć po za krótką charakterystyką, co jest wymagane? Jakieś konkretne dane, zdjęcie? Pozdrowienia! :)
cielibeli
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2018, 21:27
x 1

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cielibeli »

Ja wysłałem zgłoszenie meilem o treści: "witam .chciałbym wziąć udział w teleturnieju.prosze o dalsze informacje." Po paru dniach przysłali meila zwrotnego wraz formularzem do wypełnienia.to było w listopadzie.A w zeszły piątek dzwonili i w środę jadę na casting . pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości