[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Lex

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Alek1224 pisze:Największą kompromitacją TVN będzie jak się okaze że koncert fortepianowy z Teatru Wielkiego transmitowany w Jedynce pokona ten szoł :D
A to by była miła niespodzianka. Dlaczego telewizja ma się kojarzyć z tanią rozrywką?
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja nie oglądam ''Hipnozy'' (jeden odcinek mi wystarczy) - zdecydowanie o tej porze lepsze jest ''Kocham Cię, Polsko!'' :).
Alek1224 pisze:Największą kompromitacją TVN będzie jak się okaze że koncert fortepianowy z Teatru Wielkiego transmitowany w Jedynce pokona ten szoł :D
Moim zdaniem koncert muzyki klasycznej nie pokona programu rozrywkowego, choć może pokonać ''Hipnozę'' to jednak nie pokona ''Kocham Cię, Polsko!'' czy ''Smerfów 2'' na Polsacie ;).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

kacper3100 pisze:No ja oglądam. :) Nikt ciekawego inne stacje nie oferują wtedy. :P C:-)

A to myślisz że dzięki twojej oglądalności ten program zdobędzie ponad 2 milionów widzów? Jak sugerowałeś to przed miesiącami Kacperku :)
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Przecież wyraźnie napisałem, że żartowałem. Panie Łotrze. I o niczym takim nie sugerowałem, nie pisz bzdur.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

1ep - 1.6mln
2ep - 1.4mln
3ep - 1.2mln

Nadal powyżej miliona, ale to blamaż dla TVN, które przez lata i wiosną i latem wygrywało w tym slocie, a teraz jest ostatnie w BIG4... Chyba filmy rok temu nawet miewały lepsze wyniki.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ale i tak zaskoczenie, że ten 3 ep jeszcze nie spadł poniżej miliona, ale oglądalność po prostu straszna. Milionerzy w najtrudniejszym paśmie potrafią mieć czasem pół miliona więcej niż to coś. To chyba najlepiej świadczy, co ludzie wolą oglądąć. Najgorszy "teleturniej" w historii TVN i chyba ciężko to będzie kiedykolwiek pobić.
Można powiedzieć, że oglądają to już tylko najwięksi koneserzy tego programu i tej stacji. Bo nawet ja wymiękłem i 3 ep wyłączyłem po pierwszej przerwie reklamowej.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Gdyby każdy odcinek miał przynajmniej te półtora mln widzów, to by można było się spodziewać i drugiej serii. Epizod IV spadnie już poniżej miliona, jakaś grupka wiernych zaciekawionych widzów zostanie no ale niewiele. Tak, filmy miały lepszą oglądalność
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nawet parodia tego programu jest bardziej zabawna od jego samego. ;D:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przy całej klapie programu, naprawdę, że ogląda to dalej ponad 1 mln widzów, dowodzi, że kogoś to musi śmieszyć i niestety na razie nie daje podstaw bardzo mocnych, do zdjęcia z anteny, a konkurencja się cieszy, bo filmy miały by już lepsze wyniki.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Zdjęcia z anteny może tej wiosny już nie, ale kontynuacji już nie.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To pewne, TVN znalazł by kilka starych projektów, które mimo lepszych wyników, nawet uwzględniając tamtejszą oglądalność , mógł kontynuować, a tego nie robił. Choćby pierwsze z brzegu TM, które zaskakująco mogło by dobrze sobie poradzić nawet w te soboty, zamiast Hipnozy, mimo, że to program raczej na inny dzień i pasmo i gównie dla młodszej widowni, to w komercyjnej by pewnie wynik był spoko :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:Przy całej klapie programu, naprawdę, że ogląda to dalej ponad 1 mln widzów, dowodzi, że kogoś to musi śmieszyć i niestety na razie nie daje podstaw bardzo mocnych, do zdjęcia z anteny, a konkurencja się cieszy, bo filmy miały by już lepsze wyniki.
Ogląda ponad milion, bo TVN ma trochę swojej twardej widowni, która stację bez względu na to, co tam jest emitowane. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Sorry, ale nie wierzę w milionowy twardy ''elektorat''. No chyba, że filmy, Komisarz i KcP ich nie interesuje i oczekując na film w TVN, pozostawiają włączony telewizor, ale to nie na 1 mln.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W Polsacie, a już tym bardziej na Jedynce i Dwójce ten format nie miałby nawet miliona po trzecim odcinku. Co jak co, ale swoje dołożyła też spora promocja. Bilboardy i plakaty w wielkich miastach, promocja programu jako tego, którego nigdy jeszcze nie było w rozrywce telewizyjnej (ja już w październiku studziłem entuzjazm wobec słów Kalczyńskiej), czy też kampania internetowa i reklamówki na wielu portalach.

Zresztą specjalnie nie ma się czym przejmować. 1,2 mln w sobotnim primie time to i tak jest już potężną kompromitacją stacji, także wizerunkową, a lepiej już nie będzie. Miszczak i Czaja muszą to przyjąć do wiadomości. A drugiej edycji po tym, jak zahamowano promocję programu nie będzie niemal na 100 procent. A więc kwestia czasu, kiedy przesunę wątek do archiwum. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Najgorszy program, jaki kiedykolwiek widziałam. Za przeproszeniem – wielka, śmierdząca kupa. Obejrzałam fragment tylko dlatego, że trafiłam na parodię i chciałam zerknąć na oryginał. Tragedia…
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości