[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

A może to właśnie jest poziom Chajzera juniora? ;) Ja tam nie widzę w nim kogoś na miarę, nie wiem, Urbańskiego, Ibisza czy nawet Rocka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Prowadzący z brytyjskiej edycji programu, i jednocześnie imiennik Chajzera juniora prowadzi także w ITV m. in. teleturnieje, program poranny czy show "Dancing on Ice", więc nie za bardzo jest to kwestia poziomu. Nieporozumieniem to jest ściągnięcie programu do Polski. Nie wiem co Miszczak myślał o widzach zatwierdzając ten program. Poza tym ja tam widziałbym tam zamiast Chajzera np. Piotra Gumulca. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Oglądam właśnie wstęp dzisiejszego odcinka, mianowicie urywki poprzednich epizodów z udziałem finałowych graczy. Ciężko mi uwierzyć, że poleciało to w sobotę o 20.00. Tragedia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Spokojnie, to (najprawdopodobniej) ostatnie 45 minut tego formatu w historii telewizji w Polsce. ;)

Nie wiem, co widział Miszcak w tym formacie, ale żeby wmawiac ludziom, że TVN znów daje nową jakość? To już przeszło wszelkie granice absurdu. :D

A uczestniczka "Jokera" przed chwilą włożyła sobie frytki do koszuli. Parafrazując dawne hasło programowe stacji - dobrze, że dziś to koniec żenującej telewizji - miejmy nadzieję. ;D

O matko, żeby obrzucać Chajzera jedzeniem z fast fooda. To tylko pokazuje jakim kuriozum jest ten projekt.

I koniec. Wygrali pełną pulę, czyli 37 000 zł. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Tak śmiejecie się z tego programu i oczekujecie aż w końcu zdejmą ten program z anteny a i tak go oglądacie.. nie kumam..
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Właściwie, to 40 minut temu ten program został zdjęty z anteny. Nie zauważyłeś? :P
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Wiem, ale ogólnie mi chodzi że krytykujecie i pisaliście żeby w końcu to dziadostwo zdjęli a tak ogladaliście xd
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Proponuję przenieść wątek do archiwum ;)
Tak swoją drogą, ciekawe było pytanie o koła ratunkowe w Milionerach :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie ukrywam. że czekam na niezwykle wymowmy nagłówek Wirtualnych Mediów. ;D

Podsumowując program - "Hipnoza" okazała się największą klapą - zarówno wizerunkową, jak i ratingową - w niemal 21-letniej historii TVN-u. Już pomijając długi weekend, ale jeśli finał programu oglądalnością ledwie co przekracza 500 tys. widzów to oddaje to niezwykle wymownie poziom hańby dla stacji. Program TVN zapowiadał jako coś, co przejdzie do historii, a tymczasem okazał się totalnym przeciwieństwem nowej jakości. Program śmieszył tylko momentami, prawie nic się w nim nie kleiło, a na dłuższą metę był niezwykle nużący, źle zrealizowany, bez większego pomysłu, a nawet żenujący, a takiego stężenia kiczu, to nawet nie było w "Ciao Darwin". Do niej niestety także przyczynił się Wojciech Iwański, ale to nie dziwi biorąc pod uwagę jak siermiężnie wykonany jest "Mam Talent!".
Szkoda, że w przypadku Miszczaka i innych dyrektorów programowych i producentów, którzy wyróżnili ten format na targach w Cannes (zresztą widać, jak ich wyczucie i gust rozminał się z zapotrzebowaniem widzów, skoro wszędzie zebrał ten format negatywne recenzje) sprawdziło się powiedzenie pewnego prezesa "Ciemny lud kupi wszystko". Mniejmy nadzieję tylko, że podobnej porażki TVN-u w ciągu kolejnych 21 lat nie doświadczymy, bo chyba gorzej być nie może.
Havana pisze:Oglądam właśnie wstęp dzisiejszego odcinka, mianowicie urywki poprzednich epizodów z udziałem finałowych graczy. Ciężko mi uwierzyć, że poleciało to w sobotę o 20.00. Tragedia.
Moment, gdzie Chajzer oświadczył się na niby w zahipnotyzowanej i zakochanej w prowadzącym na niby uczestniczce był jednym z nielicznych, który jeszcze mnie bawił. A niemal cała reszta - poziom humoru godny żałosnego rechotu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Oto artykuł. :D

http://[link zakazany]/m/artykul/ko ... mu-hipnoza

Średnia widownia to tylko ok. 1 mln widzów. Oczywiście ostatnie miejsce w BIG4. W 16-49 trzecie, za Polsatem i TVP2.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wiele nie brakowało, a ani miliona, a ani czwartego miejsca by nie było. Jednak klapa i tak większa od "Wyspy przetrwania". Gorzej to chyba poradziło sobie tylko "Surprise, Surprise" i "Ja TO Znam!". ;D

P. S.: WM mogłyby uzupełnić pozostałe 3 odcinki. :)

A Bogdan Czaja dla magazynu Press poinformował, że TVN nie podjął decyzji dotyczącej kontynuacji programu, choć po takich wynikach i tak nie ma czego rozważać: https://www.press.pl/tresc/53149,slabe- ... wznowienia
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Trzeciak pisze:
P. S.: WM mogłyby uzupełnić pozostałe 3 odcinki. :)
Obrazek
:lol:

TVN na pewno nie był czwarty, szczególnie pod koniec. TV Puls i TV4 na bank przegoniły TVN...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Pewien hipnotyzer uważa, że hipnoza przedstawiona w programie była autentyczna, a uczestnicy faktycznie byli zahipnotyzowani.

Tu można poczytać artykuł:
https://www.e-hipnoza.pl/hipnoza-tvn-fa ... -programu/
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

[TVN] Hipnoza (2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Kochani! Gniot stulecia powoli znika z Player.pl :D

Na razie pomimo czystek, zachowały się w tej chwili odcinki 1 i 7, ale te też zapewne za niedługo znikną.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Hipnoza (2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Miszczak dla WM wspomina swój największy koszmar z TVN-u, czyli "Hipnozę". :twisted:
Czy jest jakiś format, który chciałby Pan przenieść z TVN do Polsatu?

Przez 25 lat to Pan decydował co będzie w ramówce tamtej stacji. Wolę pracować w grupie, polemizować, spierać się. Lepiej podyskutować przez parę dni niż zdecydować o formacie, który okaże się klapą. Mam na swoim koncie i sukcesy i klapy. Tak jak się długo kieruje kanałem telewizyjnym. Do dzisiaj nie zapomnę największej wtopy zawodowej w życiu. To był program „Hipnoza”, do którego przekonał mnie jeden z producentów. Wszystko wskazywało na to, że będzie rewelacyjnie. Okazało się jednak, że Polacy nie wierzą w hipnozę. Nikogo nie obchodziło, że ktoś tak po hipnozie się zachowuje. Wszędzie na świecie program zbierał nagrody i oklaski, a w Polsce zwyczajnie się nie przyjął.
Z tym, że wszędzie na świecie format zbierał "oklaski i nagrody" to mijanie się z prawdą. Podczas emisji formatu nawet w tym wątku padło to, że program zbierał krytyczne recenzje i komentarze od widzów. Po prostu projekt - jak inne nieporozumienie - "Celebrity Splash!" - wypłynął na bezrybiu i kryzysu formatów.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości