[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Pinirini
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Postautor: Pinirini » 14 maja 2018, 22:15

A skad informacja o milionerach ze w lipcu i sierpniu bede w porze premierowych odcinkow?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Milionerzy

Postautor: Trzeciak » 14 maja 2018, 23:40

25 czerwca już w pełni wejdzie ramówka letnia TVN-u, a "Projekt Lady 3" po połowie sezonu raczej nie zmieni pory. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: kacper3100 » 15 maja 2018, 7:11

Super, będzie co oglądać w wakacje wieczorem. :)

Poza tym zdziwiło mnie, gdy we wczorajszym odcinku uczestnik, na pytanie o to, jak wygląda Canal Grande, zaznaczył odpowiedź "hashtag". Jak cieśnina może wyglądać jak hashtag? Sama krateczka to hash, i to by było możliwe, ale w odpowiedzi był hashtag, czyli kratka i jakiś wyraz.
Damianek93
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Postautor: Damianek93 » 15 maja 2018, 11:35

Tak przy okazji to kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek Milionerów przed przerwą wakacyjną?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Milionerzy

Postautor: Trzeciak » 15 maja 2018, 11:39

W następny czwartek 24 maja. Później powtórki.
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tefałen
Użytkownik
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: tefałen » 15 maja 2018, 15:25

TVN ma teraz prime-time właśnie o 20 55, więc kolejny sezon Milionerów na pewno jesienią. Ciekawe jak z kołami :) Gdyby wprowadzili to co w Anglii może przyciągnęłoby to więcej widzów. Chociaż boje się, że takie gwałtowne zmiany zaszkodzą tak jak w 2009 roku, gdzie program upadł przez skracanie czasu oraz wprowadzeniu zbyt dużo nowinek na raz, a co za tym idzie- błędami technicznymi.
teeeeeefaaaaałeeeen!
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: kacper3100 » 15 maja 2018, 15:28

Milionerzy mogą być nie tylko jesienią, ale i przez kilka lat. Taką mam nadzieję, bo w końcu od dawna jest co oglądać o tej porze.
Tomektomm
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Postautor: Tomektomm » 15 maja 2018, 16:12

kacper3100 pisze:Super, będzie co oglądać w wakacje wieczorem. :)

Poza tym zdziwiło mnie, gdy we wczorajszym odcinku uczestnik, na pytanie o to, jak wygląda Canal Grande, zaznaczył odpowiedź "hashtag". Jak cieśnina może wyglądać jak hashtag? Sama krateczka to hash, i to by było możliwe, ale w odpowiedzi był hashtag, czyli kratka i jakiś wyraz.

Odnosze wrażenie że nawet gdyby ten kanał wyglądał jak kratka, to i tak odpowiedzią byłby hasztag.

Bad question? Heh kto by się takimi rzeczami przejmował hasztag, hash, dla nich to to samo :P
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: kacper3100 » 15 maja 2018, 16:13

Nie. Zwykła kratka to hash. Jakby w takiej sytuacji była odpowiedź "hashtag", to byłby to błąd.
Tomektomm
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Postautor: Tomektomm » 15 maja 2018, 16:17

Tak, jak najbardziej masz rację.
Tak samo jak ja mam rację twierdząc że Václav Havel wystąpił w filmie przed prezydenturą.
Ale czy tvn to obchodzi?
Memorex_94
Poster

[TVN] Milionerzy

Postautor: Memorex_94 » 15 maja 2018, 16:40

Program spadł przez brak dogadania Huberta i Intergalactic z TVNem. Widownia sukcesywnie była w ok. 2.5-2.7 mln na sezon, więc to nie spadek oglądalności zadecydował.

Ale zgadzam się, my jesteśmy tradycyjnymi widzami, i kolejne eksperymenty z kołami, dla mnie są zbędne. Tyle.

Inna kwestia, że nie ma lepszej propozycji na Prime niż kolejne serie, świadczy o tym fakt, że mamy już castingi na jesień. A nie jest wielką tajemnicą, że TVN także na 2019 rok planuje kolejne serie. Trudno się dziwić, zyski są, Widownia stała, czego chcieć dla nich więcej.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: kacper3100 » 15 maja 2018, 16:43

Mnie się wydawało, że powodem było to, że Hubert odszedł do TVP, zdradzając tym samym TVN.
Tomektomm
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Postautor: Tomektomm » 15 maja 2018, 17:10

tefałen pisze:TVN ma teraz prime-time właśnie o 20 55, więc kolejny sezon Milionerów na pewno jesienią. Ciekawe jak z kołami :) Gdyby wprowadzili to co w Anglii może przyciągnęłoby to więcej widzów. Chociaż boje się, że takie gwałtowne zmiany zaszkodzą tak jak w 2009 roku, gdzie program upadł przez skracanie czasu oraz wprowadzeniu zbyt dużo nowinek na raz, a co za tym idzie- błędami technicznymi.

Nie znam sie ale sie wypowiem :p
Może problemem było to, że program był emitowany przez 3 lata, potem 6 lat przerwy i powrót, i już po roku, dwóch jakieś eksperymenty.
Może gdyby teleturniej był emitowany dłużej bez przerwy łatwiej byłoby wprowadzić jakieś zmiany.
Memorex_94
Poster

[TVN] Milionerzy

Postautor: Memorex_94 » 15 maja 2018, 19:18

Ja powtórzę ponownie, formatu w 2010 roku nie zniszczyły eksperymenty. Moim zdaniem wręcz chociażby zamiana pytania byłaby całkiem przydatnym kołem, ale dopiero od pytania za 75k. Taki mini bonus za osiągnięcie drugiego progu. Zresztą tyle już razy tu to pisałem, nie będę nabijać postów.

Inna kwestia, że dużo jest znowu jakichś informacji typu "program się wypala", "produkcja chciałby coś urozmaicić".

Po 1, ten format nie wymaga żadnych eksperymentów, jeżeli już to może wizualnych, można jeszcze bardziej podkręcić to studio. Może lepszy research zawodników bo osobiście mam odruchy jak kolejny gracz to poligota znający 15 języków, a wykłada się na czymś stosunkowo prostym. Więcej prostych graczy, może bez jakichś wielkich wykształceń, ale ciekawych w samym sobie. Kiedyś to dosłownie każdy mógł zagrać, dzisiaj mam wrażenie, że ten casting jest często kierowany pod prowokację widzów by była dyskusja, czy pod Bóg wie jakie fakultety, by dostać pytanie o orzechy włoskie i stracić koło.

Po 2. "Milionerzy" u nas można mówić różne rzeczy, ale śmiało można nazwać teleturniejem kultowym, wiele osób jasno deklaruje, że tego programu nie obejrzy. No ale widownia mówi sama za siebie. ludzie chcą to oglądać, a Milionerzy dalej są bardzo strawnym programem, a w dodatku jednak ciągle potrafi przyciągnąć do TV.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Milionerzy

Postautor: kacper3100 » 15 maja 2018, 19:25

Jak najbardziej jest to kultowy teleturniej. Format się nie wypala, żadnych zmian nie potrzeba. Tylko powinni dać uczestnikom możliwość wybrania kilku osób do koła "pytanie do przyjaciela", a nie tylko jedną.

Obecny sezon jest najlepszy z 3 edycji, głównie za sprawą pytań, które teraz są bardziej wiedzowe, a nie youtubowo-wykopowo-pudelkowe jak z wiosny 2017. I to jest na duży plus.

Wróć do „Teleturnieje”