[TVP1] Jaka to melodia?

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Norbi w rozmowie z party.pl stwierdził, że o swoim udziale w JTM? dowiedział się z prasy, więc nie może tego ani potwierdzić, ani zaprzeczyć.
Dd1zz
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 06 sie 2018, 10:16

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dd1zz »

DaMiAn1998 pisze:Ktoś jest na nagraniach i może wrzucić jakieś zdjęcia/podzielić się wrażeniami?
Na razie znalazłem coś takiego na instastories
https://www.instagram.com/stories/pe_musial/
https://www.instagram.com/stories/wowkrasii/
za dużo to w tej scenografii się nie zmieniło.

"Zaloguj się, aby zobaczyć tę relację."
Obrazek
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

A czy jest mega problem zarejestrować się na instagramie?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W poniedziałek ma się wypowiedzieć liderka wokalistów programu czyli Magdalena Tul - tak wyczytałem z jej postu na prowadzonej przez nią grupie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

W końcu koniec Janowskiego w tym programie. I bardzo dobrze. Może skończy się promowanie "swoich" uczestników. No i może jakieś odświeżenie tego programu nastąpi bo poprzedni jego target pomału zwija się z tego świata.
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 518

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Tylko że na razie nie spotkałem się z komentarzem osoby, która powiedziała że dalej będzie oglądać program. Raczej mówią że przestaną oglądać.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Jeśli program zostanie przeniesiony do TVP 2 i będzie leciał po "Kole Fortuny" to z chęcią obejrzę ten program :)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 800
x 258

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Akurat zmiana prowadzącego może wyjść na dobre. Janowski był średnio lubiany przez widzów.
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Wątpię w sukces nowej wersji tego programu. Pamiętajmy, że jak rok temu dali nową godzinę emisji to po tygodniu wrócono do starej godziny.
Myślę, że widzowie mogą różnie podejść do nowej wersji.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

No proszę. Myślałem, że Norbi już ma pozamiatane jeśli chodzi o karierę, a tu w ubiegłych latach prowadził festiwale w Polsacie, teraz zostanie prowadzącym "Jaka to melodia!"... Opcje są dwie, albo chłopak jest obrotny, albo ma gdzieś plecki... Bo przecież jego sława już bardzo dawno temu zanikła a przebój "dziewczyny są gorące" wzbudza u mnie bardziej politowanie niż szał czy ekstazę...

Czy będzie dobrym prowadzącym ? Zapewne tak, bo kto jak kto ale on idealnie wpisuje się w jarmarczno-bazarowo-odpustowe klimaty a takie niewątpliwie panują od lat w teleturnieju "Jaka to melodia!"... Tyle, że Janowski jeszcze swoją osobą podnosił nieco poziom, a z Norbim to będzie równia pochyła w dół, bo jego żarty bywają gorszymi sucharami niż te Karola Strasburgera...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dlatego też obstawiam, że program prędzej jako tako utrzyma swój obecny target niż zdobędzie młodych widzów, bo Norbi faktycznie w te klimaty paździerzowe wpisuje się idealnie. Samą zmianą formuły (jeśli faktycznie coś się zmieni) ludzi nie przyciągną, tutaj musi też być odpowiedni prowadzący.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Wg mnie ten żałosny playback był najgorszy i jak z tego zrezygnują to już będzie dobrze.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Pawel

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Alek1224 pisze:Tylko że na razie nie spotkałem się z komentarzem osoby, która powiedziała że dalej będzie oglądać program. Raczej mówią że przestaną oglądać.
No i to akurat dobrze. Pisałem właśnie o tym że program musi zmienić swój target jeśli ma się dalej utrzymać na antenie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie oszukujmy się. Jeśli kosztowny mimo wszystko teleturniej muzyczny potrafi przegrywać w grupie komercyjnej z dużo tańszymi paradokumentami Polsatu czy TVN, to coś musi być nie tak i coś zmienić trzeba :-)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Od dawna pisałem, że wstyd ten playback w programie i w ogóle, kiczu dużo, ale za historię i stałych widzów, należy mu się szacunek, teraz tego wszystkiego zabrakło w tych zmianach, może po obu stronach, ale Kurski za uszami ma więcej, niż Janowski.

To co śmieszy mnie jak czytam ten wątek, ilu nagle fanów programu się znalazło teraz, jak tyle osób, twierdzi, że to były ustawki, oczywiście wcześniej o tym nie pisali, jaki to Janowski nie lubiany, a tyle nagród od publiczności zgarniał, jak i to super program, a przedtem fanów jego można tu policzyć na palcach, jaka to mafia tam była, ale przez nikogo nie opisywana.Ponadto Norbi był błaznem, ale widzę, że od wczoraj awansuje już, a za tydzień to już będzie legenda polskiej muzyki i doświadczony prowadzący ;)

Świetnie te wiele postów pokazuje socjologiczne ujęcie różnych ludzi, przed i po :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości