[TVP1] Jaka to melodia?

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Logo to jednak zupełnie co innego niż czołówka... zrobienie go na pewno zajmuje mniej czasu, więc obecność nowego znaku mnie nie dziwi.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Co do czołówki - na konferencji za Norbim na ekranie była wyświetlana, więc nie wiem, dlaczego emitują ten koszmarek w SD.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale odcinki były kręcone i montowane wczesniej :-) Byc może wtedy jeszcze nie mieli żadnego projektu, a teraz nikomu się nie chce tego dogrywać.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Dokładnie mam to samo na myśli, co Karol.
Kiedy Norbi zaprzeczał, że nie wystąpi w show miał już nagrane kilka odcinków :lol:
Wielce prawdopodobne jest też to, że RJ kiedy pisał "o walce" związanej z JTM był na przegranej pozycji, bo jego następca ̶j̶u̶ż̶ ̶p̶r̶a̶c̶o̶w̶a̶ł̶ ̶ negocjował kontrakt :lol:
Pawel

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Trzeciak pisze: Norbi widać, że chce być bardziej miły dla uczestników, ale wielokrotne zwracanie do uczestników i to bardzo zdrobniale ("Sylwuniu, sylwuniu...") irytuje bardziej, niż zeszłoroczna "Fantastyczna brawo rodzinka" Ramsa.
.
Wręcz przeciwnie, uważam że bardzo dobrze mu to wychodzi. I na pewno lepiej w tym wygląda niż sztuczny Janowski.
Patryk M

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Właśnie oglądam. I rzeczywiście te wypowiedzi uczestników w setkach rodem z paradokumentów to wielka pomyłka. No gdzie z tym do takiego programu? :huh:
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Widziałem pierwszy odcinek serii. Było znośnie, świeżo...
Co do studia, podejrzewam, że to rozwiązanie chwilowe i za jakiś czas zobaczymy program autorstwa w pełni TVP. Prawdopodobnie, nie starczyło czasu, na budowę studia, nową grafikę i nagrania nowych występów gwiazd.
Co do prowadzącego, Norbi vs. Janowski, w sumie porównywalnie, gdyby porównać z Robertem sprzed kilkunastu lat.

A ogólnie to program, mnie niczym nie przyciąga, muzykę mogę słuchać gdzie chcę i jakiej chcę, a jako teleturniej też mnie nie bawi, występy z play-backu, formuła oklepana, pora wielokrotnie zmieniana też mi nie pasuje.... i uważam, że to było powodem spadku popularności.

Większość oglądających ten format ma 50+ i Ci ludzie po prostu znikają z tego świata, osoby 20-30 rezygnują z telewizji, większość treści oglądają przez internet, i robi się z tego format - taki dla nikogo.
▲waldus_5
nicolaus99
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 19:21

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nicolaus99 »

Program sięgnął bruku. Norbi kompletnie nie pasuje do prowadzenia programu, brak mu przede wszytkim ogłady i obycia z takimi programami, jest sztuczny i te jego czerstwe żarty. Zagadka za 400 w 3 rundzie to tez pomyłka
Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz_B »

Mnie Norbi też drażni jakimiś tekstami niby puszczonymi mimo uszu, że nawet reakcji nie oczekuje, ale jednak się je słyszy. I to nie jest raz na odcinek, tylko raz na minutę...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mnie drażni ten syf w grafice programu - w tym używanie dwojga logotypów. Niech już stary logotyp odejdzie w zapomnienie i kojarzy się bardziej z czasami Roberta. Poza tym te intro z samochodem staje się irytujące - rozumiem jakby to było coś co łączyło się z czołówką i samym odcinkiem ale tak to wygląda brzydko.
Przy okazji oto komentarz Magdaleny Tul na temat zmian w programie:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Telemann
Junior
Posty: 1460
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:51
x 195
x 80

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Telemann »

Obejrzałem dzisiejszy odcinek i muszę przyznać, że pomysł z bitwami fan klubów jest naprawdę dobry. Coś nowego i przyjemnie to się oglądało i muszę przyznać, że Norbi też się wyrabia jako prowadzący i coraz mniej jest tych jego niezbyt mądrych i śmiesznych komentarzy.
Pozdrawiam, Telemann :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś grają Paulina Holtz, Monika Mazur i Dariusz Wieteska.
Pozdrawiam, Trzeciak
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Oni sięgną dna. Format z Norbim wypali się po miesiącu i będą osiągać gorsze wyniki niż Leśniczówka czy Hipnoza wiosną.
Patryk M

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Na Caritas zostało przekazane 13 850 zł.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przy okazji pokazali nowy trick - by ukryć że scena pochodzi z poprzedniego sezonu a samo nagranie jest w tym samym studiu wprowadzono coś takiego że ściany w studiu obecnego sezonu dzięki wallowi mają kształt taki jak w poprzednim sezonie przez co jest złudne wrażenie premiery. Pokazano to po jednym z występów.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości