[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A wiadomo kto konkretnie ?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Joanna Brodzik, Małgorzata Sadowska i Norbert Kaczorowski. To w Niedzielę Wielkanocną. W Poniedziałek Wielkanocny aktorzy z Barw Szczęścia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W dzisiejszym odcinku specjalnym gwiazdy "Pensjonatu nad rozlewiskiem" wygrały łącznie 37 600 zł (12 600 z rund + 25 000 zł w kopercie) i przekazały je na Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi".
Czarli02
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:14
x 1
x 1

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarli02 »

Boszzzzzzze, jak ja nie cierpię tych "odcinków specjalnych"... Ten "niby-luz", pajacowanie i indolencja tzw. celebrytów, doprowadzają mnie do szału.
Idę na Muppety. :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dziś drużyna "Barw szczęścia" zgarnęła 46 900 zł (koperta: 30 000 zł), które poszły dla "Fundacji na ratunek dzieciom z chorobami nowotworowymi".

Taka mała refleksja: czemu z tych celebrytów robi się durniów i trzeba im podpowiadać, choć hasła są całkiem proste i do tego nagminnie łamany jest regulamin z kręceniem/zatrzymywaniem koła żeby nie wypadł "Bankrut", rozumiem, że cel jest szczytny, ale też szanujmy się. Przyznam, że powoli zaczynają już mnie męczyć quizy/specjalne odcinki teleturniejów z gwiazdkami...Już chyba wolę w takich odcinkach zespoły ludowe jak w "Familiadzie" przynajmniej jest porządek, bez chaosu i grania wyluzowanego.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Mam tak samo. Nie lubię świątecznych odcinków "Milionerów" i "Koła Fortuny" i dziwię się trochę, że specjalne odcinki "Milionerów" cieszą się lepszym zainteresowaniem niż zwykłe. Oni naprawdę nie mogą się zachowywać jak normalni ludzie, tylko zawsze musi być pajacowanie? Tyczy się to obu programów, nie rozumiem tego. Trudno będzie przebić w głupocie tego całego Czadomana, który był w grudniu w KF, ale pewnie niebawem ktoś go przebije. :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

O ile w "Milionerach" gwiazdki muszą sobie pogadać, żeby wypełnić czas, tak w KF, gdzie gra jest bardziej "mechaniczna", te wygłupy są zbędne. Aczkolwiek z dwojga złego wolę już specjalne odcinki "Koła...".
2009-2021
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Uff, jak dobrze, że nie było specjalnych odcinków Milionerów w tym roku. Ja bym zrobił te specjalne w formie
zapraszamy do studia 6 osób, najlepiej jakichś lekarzy/osoby związane z medycyną, grają 2 pary 3-osobowe, po 20k odchodzi jedna, po 125k druga osoba, i jeden z uczestników gra sam. Z Kołem też nie najlepiej. Ten finał naciągany tak mocno jak guma w starych majtkach. Ewentualnie podwoić stawki na kole, zaprosić tak samo losowe osoby związane z daną dziedziną(choroby serca na przykład kardiolog) i po 1 rundzie odpada ten który ma najmniej pieniędzy, po 2 rundzie ten który ma najmniej, zostaje 1 gracz, dopiero w finale włączają się pozostali, bo gwiazdy miały chyba mówione przez słuchawkę co mają robić. Bardzo fajna była Familiada, odcinki Jokera równie słabe, główna wygrana padnie i tyle( wyjątkiem Milionerzy).Na Boże Narodzenie tak samo ustawione. Jedynym sprawiedliwym polskim teleturniejem jest... NIC. Wszystko co specjalne ukartowane, rozumiem cele charytatywne, ale bez przesady, tak jak wczoraj z tym 200 złotych w 4 rundzie. Niech tak dadzą zwykłym uczestnikom grać. Bo niektórzy mogą czuć się urażeni ze względu chamstwa ze strony producentów.
piksel169
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:58
x 8

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piksel169 »

Posiada ktoś obecnie obowiązujący regulamin teleturnieju?
Xresca
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2018, 17:10

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Xresca »

He, a ja znow o spiewie Brzozowskiego ;) ale troche pozytywniej zeby nie bylo, ze na fora wchodzi sie tylko po to zeby wylewac zolc ;) albo przeczytal to sam Brzozowski i zrobilo mu sie wstyd albo "ludzie od tego", ale o dziwo Prowadzacy sie wyrobil. Nie wiem czy to kwestia, ze zaczal trenowac wokalnie czy w jakikolwiek magiczny sposob rozluznil gardlo, ale uszy nie bola, a nawet bywa niezle ;) wiec prawie przestaje sie czepiac :D pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"Koniec języka za przewodnika" nie dał dzisiejszej finalistce 8000 zł. Ale i tak wygrała ponad 7000 zł głównie dzięki wygranej w ostatniej rundzie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dziś finalistka wygrała samochód oraz 13 900 złotych :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To daje drugą największą nagrodę od zeszłorocznej reaktywacji. Ale weekend trafił się w TVP. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Dariuszklaudia
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2018, 15:17

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dariuszklaudia »

Uważam że powinny być jakieś zasady w grze, Co do kręcenia kołem a nie tak jak pani Agnieszka w Niedzielnym odc.z 08.04.18r zakręciła tylko dwa pola żeby bankruta nie trafić.Uważam że jest to nie sprawiedliwe wobec innych graczy
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2018, 19:56 przez Dariuszklaudia, łącznie zmieniany 1 raz.
patiii
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2018, 16:03

[TVP2] Koło Fortuny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: patiii »

Czy jest tu ktoś, kto jutro jedzie na nagranie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości