[Super Polsat] Joker (2017-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro sama emisja programu była "ponad stan", to dlaczego program nie był równolegle emitowany na Polsacie, ewentualnie TV4 by zmniejszyć straty?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ponad stan, nie tyle o same koszty, ale lepsze jakościowo, niż można by się spodziewać, do nowego kanału de facto.
Wszystko lub prawie wszystko się spina tam na bank finansowo. Wolałbym Jokera zamiast non stop starych Kiepskich i pewnie wyniki były by dobre albo bardzo dobre, ale polityka wobec Super Polsatu była inna, a dla Polsatu od lat Kiepscy zarabiają naprawdę sporo kasy. To są telewizje komercyjne i na nie trzeba inaczej niestety czasem patrzeć, choćby na paradoku, które zawsze potępiam, gdziekolwiek to emitują.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jakoś niemiecki RTL Plus (stacja pokroju Super Polsatu) emituje tamtejszą wersję "Koła Fortuny", z tym "ponad stanem" nie przesadzał. A z tą "bidą" to chodziło mi też o zamknięcie Polsat News 2 tej jesieni, czy dość słabą ofertę programową Polastu Sport. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1431
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Oglądając dzisiaj "O Preco Certo" (portugalską wersję "The Price Is Right") na kanale RTP1 zauważyłem przed programem zapowiedź emisji "Jokera" właśnie na tym kanale wraz z numerem telefonu do zgłoszeń. Nagroda główna ma wynosić 50.000€ :)
parkingowy
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: parkingowy »

Trzeciak pisze:Jakoś niemiecki RTL Plus (stacja pokroju Super Polsatu) emituje tamtejszą wersję "Koła Fortuny", z tym "ponad stanem" nie przesadzał. A z tą "bidą" to chodziło mi też o zamknięcie Polsat News 2 tej jesieni, czy dość słabą ofertę programową Polastu Sport. ;)
Polsat ostatnio bogate inwestycje. Zakup kanałów ZPR, LM, Eleven więc jaka bida? Inwestycje duże jakich nigdy nie było a oferta PS słaba bo co lepsze to pójdzie do Polsatu Sport Premium i Eleven.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko wiele z tych inwestycji nie przekłada się na jakość kontentu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jak donosi "Fakt" teleturniej spada z anteny. Powód - niezadowalająca oglądalność.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Z tego, co wiem to jest to tylko sezonowa przerwa i planowana jest 3 edycja na wiosnę.
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1431
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Nie wiem czy to może być przyczyną. Ale na IPLI odcinki Jokera były tak dostępne, że jak się zaczynał program w TV to w tym samym czasie na IPLI można było ten sam odcinek w całości obejrzeć, jak i kolejny (oczywiście za opłatą). Nie wiem czy to był dobry ruch. Nie będę ukrywał, że tak właśnie robiłem. Szybciej niż w TV wiedziałem jak gra się potoczy.
Melon
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2018, 16:37

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Melon »

Wiadomo coś o Quizwaniu,znaczy Jokerze?
bartekszef1972
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 sie 2018, 8:54
x 5
x 11

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekszef1972 »

Jak się mozna zglosic do programu. Próbowałem już wyslac maila ale zawsze wraca mi zwrotny mail o nieudanej próbie dostarczenia wiadomości
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Sprawdż, czy masz zgodny adres e-mailowy. Jeżeli tak, to widocznie skrzynka e-mailowa jest zablokowana, co dziwić nie powinno, bo programu w emisji nie będzie w najbliższym czasie. Być może jak program wróci na wiosnę, to wznowią eliminacje: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 20#p399156
Pozdrawiam, Trzeciak
rynienka
Obserwator
Posty: 292
Rejestracja: 23 sie 2017, 22:15
x 16
x 48

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rynienka »

Jak na razie ani słuchu o powrocie programu na antenę. Czyżby jednak nie była to jednosezonowa przerwa, tylko trwałe zdjęcie z anteny (tak, jak pisał "Fakt"?). Przydałyby się już informacje o castingach.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Nawet jeśli 3 edycja się odbędzie to nie liczylbym na castingi. Z tego co wiem, to jeszcze przy 2 edycji zostały zorganizowane castingi na 3 sezon. Wtedy w planach była kontynuacja w kolejnym sezonie.
Patryk M

[Super Polsat] Joker

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Liczę na kontynuację, a jeśli w Super Polsacie program się nie opłacał, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać go do TV4 bądź Polsatu. Po za tym szkoda, żeby król wśród prowadzących teleturnieje był widoczny tylko w "TzG" i na eventach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości