[POLSAT] Umów się ze mną - Take me out

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 14 lut 2018, 10:55

Pojawił się nowy spot, utrzymany w tej samej stylistyce, tylko z niektórymi innymi scenkami.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 14 lut 2018, 21:32

Tak prezentuje się fragment studia z wybiegiem:

Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 15 lut 2018, 0:58

Byłem wczoraj na nagraniu z PublicoTV. Pojechałem z ciekawości na Łubinową 4. Program wyglądał na bardzo zabawny :)

Humor prowadzącego jest na wysokim poziomie kiedy dogryza uczestniczkom :) "Guma" potrafi dobrze się prezentować jako prowadzący, miał jakąś tam rolę np: "Kabaret na żywo". Każdy tam mówi do siebie na "Ty" (30 pań, prowadzący, singiel).
Ogólnie w tym programie skład jest stały (30 kobiet). W każdym odcinku będzie czterech singli (każdy osobno). Jeżeli na końcu uczestniczka połączy się w parę z singlem oni wychodzą "na randkę". I wtedy wchodzi na jej miejsce kolejna kobieta/dziewczyna uzupełniając skład 30 osób aby wybrać kolejnego singla. I tak za każdym razem, aż do czterech singli którzy pójdą (każdy ze swoją) z wybranką.

W kolejnym odcinku nic się nie zmienia bo są te same dziewczyny i będą dopóki każda z nich nie zdobędzie swojego singla. (przez 10 odcinków). Ta której się nie uda zdobyć drugiej połowy do końca sezonu - po prostu trudno się mówi :P Muszę powiedzieć że ponad połowa to ładne dziewczyny, są też takie które inteligencją nie grzeszą :P

Poniższy tekst to recenzja z nagrań. Tekst średnio obszerny zawiera zauważone reakcje uczestniczek, singla, oraz przebieg trwania programu.

[ Spoiler ]
Pozdro LuKa! Miłego dnia i wieczoru :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 15 lut 2018, 9:16

Odcinki będą trwać - z tego co wiem - 60 minut z reklamami.

A co do spoilera, to [ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Patryk M
Junior

Postautor: Patryk M » 15 lut 2018, 10:48

Po relacji z nagrań stwierdzam, że program będzie rywalizował z "Hipnozą" o miano najgłupszego programu sezonu. Fajnie by było, gdybym po obejrzeniu pierwszego odcinka stwierdził, że się myliłem, ale póki co się na to nie zapowiada niestety.

Jeśli program będzie we wtorki, to te 1,5 mln widzów może zgarnąć (choć ja obstawiam max 1,4 mln), ponieważ byłaby to jedyna pozycja rozrywkowa o 20 (w "wielkiej czwórce"). Po za tym Polacy lubią kabarety, a ten program po części nim będzie.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 18:58 przez Patryk M, łącznie zmieniany 4 razy.
vissi

Postautor: vissi » 15 lut 2018, 10:53

I nie zdziwiłaym sie jakby były te same twarze i tu i w Hipnozie ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 15 lut 2018, 11:05

Raczej tego programu nie dadzą w soboty bo za krótko trwa, obstawiam, że zrobią randkowy wtorek i umieszczą go o 20:00, a o 21:00 "Wyjdź za mnie" czyli cała Polsatowska żenada w jednym dniu.
vissi

Postautor: vissi » 15 lut 2018, 11:15

Ciekawe czy wyemitują całą serię-czy zerezgnują i przełoża jak SS :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 15 lut 2018, 11:33

Akurat przy "Surprise, surprise!" jeden odcinek wyemitowano premierowo zgodnie z pierwotnym planem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

Postautor: vissi » 15 lut 2018, 11:40

No własnie-o to mi chodzi-czy polecą z całą serią jak zakładają-czy przerwą po 1 , 2 czy 3 odcinkach i przełożą, bo coś czuje klape na miare SS
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

Postautor: Kryterium0 » 15 lut 2018, 11:56

Skoro skład dziewcząt jest stały, to nasuwa się tylko jedno pytanie: przez tyle tygodni nie udało im się zgromadzić tej 30-40-tki prawdziwych uczestniczek i musieli się posiłkować opłaconymi statystkami?

Boże!
Awatar użytkownika
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 15 lut 2018, 12:54

Najwidoczniej =d Bardziej martwi że nie zebrali Singli prawdziwych.
Pozdro LuKa! Miłego dnia i wieczoru :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 15 lut 2018, 12:57

vissi pisze:No własnie-o to mi chodzi-czy polecą z całą serią jak zakładają-czy przerwą po 1 , 2 czy 3 odcinkach i przełożą, bo coś czuje klape na miare SS

Też wydaje mi się, że możemy obstawiać - jak u Janowskiego - po ilu nutkach zleci ten program z anteny. A pierwszy zwiastun już ze studia będzie wyraźną podpowiedzią. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

Postautor: vissi » 15 lut 2018, 13:15

Kryterium0 pisze:Skoro skład dziewcząt jest stały, to nasuwa się tylko jedno pytanie: przez tyle tygodni nie udało im się zgromadzić tej 30-40-tki prawdziwych uczestniczek i musieli się posiłkować opłaconymi statystkami?

Boże!

A ja Ci powiem ze jedna "niewybranka" rolnika z ostatniej edycji chwaliła sie ze była na castingu-i wynika z tego ze to chodziło o ten program-co prawda nienapisała ,ale gdy ludzie pytali sie w kometarzach czy to "Take me out" to lajkowała, czyli mozna wywioskować że to ten program- chwaliła sie że świetnie jej casting poszedł, pełen luz, a na drugi dzień napisała że "dostała upomnienie od produkcji rolnika" i nic z tego :lol:
To właśnie w większosci bedą takie osoby-szukajace poklasku, byle gdzie-ale sie pokazać, a jeszcze jak płacili za udział-to bedą to wielcy "aktorzy" z Trudnych Spraw i tym podobnych programów
Kicek
Użytkownik

Postautor: Kicek » 15 lut 2018, 15:20

Start programu 7 marca o godz. 20:05 https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6347

Wróć do „Programy rozrywkowe”