[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Hipnoza (2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Przed chwilą na TVN leciał spot o castingach do nowego show.
"Poddaj się hipnozie i wygraj duże pieniądze". Teleturniej, gdzie kilkoro uczestników "zapada w trans" i wykonuje śmieszne/głupie rzeczy.

Castingi już w najbliższy weekend w Warszawie, potem Kraków i Rzeszów. Straszny pośpiech.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zapowiada się ciekawie i to coś innego. Może TVN znów odkryje coś nowego i fajnego...
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

To "You're back in the room" - teleturniej ITV, oglądałem to kiedyś :) W Wlk. Brytanii prowadził Philip Schofield, a program zleciał chyba po 2 seriach. Ciężko to w sumie nazwać teleturniejem, uczestnicy zostaję poddani hipnozie przez pewnego "hipnotyzera", a następnie w stanie tej "hipnozy" wykonują różne "zabawne" konkurencje. No nie jest to jakiś mega ambitny program, raczej luźna rozrywka na niedzielne popołudnia moim zadaniem. Wybór trochę zaskakujący, ale mimo wszystko cieszy mnie, że pojawiają się nowe "teleturnieje" w TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem czy nie jest to coś dla Majewskiego :)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Pomysł zaskakujący, nie wróże wielkiej oglądalności, ale mogę się mylić.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Błagam, tylko niech nikt nie wpadnie na to, by dać to w soboty o 20.00.
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

W ITV leciało chyba właśnie w sobotnim prime-timie jakoś po 19 :D Skoro castingi tak wcześnie to może emisja od stycznia na przykład? :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No ma być duży program z dużym rozmachem.No i poszukałem i znalazłem, było o tym dziś w DDTVN, za projekt odpowiada Wojtek Iwański, hipnotyzerem będzie Artur Makieła. Program składa się z 4,5 zadań, są one grupowe, już są po pierwszych castingach, odbywają się one w ATMie, Sołtysik zasugerował jesień, ale Wojtek nie powiedział nic.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 44706.html
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Jest to jakiś pomysł,ale nie sądzę żeby emisja wypadła na sobotni wieczór - czyli na porę show do jakich przyzwyczaił nas TVN. Chociaz kto wie,moze taki będzie pomysł na program.
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

No nie wiem za bardzo szczerze mówiąc po co tam Iwański. Nie jest to program na pewno na skalę "Mam talent" czy "X Factora". Skoro on przy tym pracuje, to znaczy że nic większego już nie dostanie i pewnie nic większego się nie szykuje :/ Myślałem, że to będzie taka wrzutka na zimę, a tu pewnie zapowiada się "fundament" wiosennej ramówki :D Sołtysik pewnie miał na myśli wiosnę. Swoją drogą, to trochę niepoważne, żeby odciągać reżysera od przygotowań live'ów największego show obecnej ramówki, po to by zajął się takim teleturniejem.
jas06
Junior
Posty: 1333
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 338
x 198

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

A na YouTube tymczasem pojawił się film zapowiadający casting.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Ja też zaczynam myśleć, że ten teleturniej mogą wsadzić o 20:00 w soboty. Pytanie, czy tak nie będzie bo o innych porach, tego chyba nie widzę. Program będzie śmieszny :D ale pytanie czy my to kupimy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wydaje mi się, że albo to będzie hit albo kit, jeśli to będzie w klasycznej ramówce, to wydaje mi, że TVN dobrze to przemyślał i że ma szansę by stać się hitem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

barty pisze:No nie wiem za bardzo szczerze mówiąc po co tam Iwański. Nie jest to program na pewno na skalę "Mam talent" czy "X Factora". Skoro on przy tym pracuje, to znaczy że nic większego już nie dostanie i pewnie nic większego się nie szykuje :/ Myślałem, że to będzie taka wrzutka na zimę, a tu pewnie zapowiada się "fundament" wiosennej ramówki :D Sołtysik pewnie miał na myśli wiosnę. Swoją drogą, to trochę niepoważne, żeby odciągać reżysera od przygotowań live'ów największego show obecnej ramówki, po to by zajął się takim teleturniejem.
@barty - a wyobraź sobie, że Rinke Rooyens ma na głowie kilka projektów jednocześnie, i to zarówno jeśli chodzi o obecnie realizowane projekty, jak i te przyszłe (np. castingi), i jakoś nigdzie na nic nie narzekał. To taka "przypadłość" producentów. Iwański spokojnie z tym jakoś poradzi, przecież odcinka na żywo do "Mam Talent!" nie realizuje pierwszy raz.
wiatriwoda pisze:No ma być duży program z dużym rozmachem.No i poszukałem i znalazłem, było o tym dziś w DDTVN, za projekt odpowiada Wojtek Iwański, hipnotyzerem będzie Artur Makieła. Program składa się z 4,5 zadań, są one grupowe, już są po pierwszych castingach, odbywają się one w ATMie, Sołtysik zasugerował jesień, ale Wojtek nie powiedział nic.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 44706.html
Wbrew pozorom, to aż tak wielkiego rozmachu to nie ma. Odcinki z reklamami trwać będą godzinę. Z nowatorstwem też bym dyskutował (10-15 lat temu byłaby to sensacja), choć fakt, że jakimś oderwaniem od reszty program będzie. Nie widzę powodu, by z programem produkcja nie wyrobiła się do przyszłorocznej wiosny.

Sobota 20:00 jest o tyle prawdopodobna, że praktycznie ostatnie projekty FremantleMedia Polska (producenta nowego programu) były emitowane w tym paśmie. Mowa tu o "X Factorze" (z wyjątkiem pierwszej edycji) i "Małych Gigantach", które ten program zastąpiły (z wyjątkiem trzeciej - prawdopodobnie ostatniej już edycji, która emitowana będzie w niedziele o 17:00). Nie zdziwię się, jeśli od drugiej połowy lutego w sobotnim prime-time zobaczymy ten program, a o 21:00 - nowy program państwa Majdanów. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Show o hipnozie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Sobota wydaje się prawdopodobna - wszak w tygodniu miejsca wydają się już zajęte. Pozostaje jeszcze ewentualnie niedziela o 18.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości