[POLSAT] World of Dance - Polska (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

I to byłoby coś, szczególnie w obliczu słabego jury i prowadzących, a czymś/kimś trzeba promować program.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dobra, ale nie w programie, gdzie teoretycznie poszukuje się talenty taneczne, a nie promuje się te znane.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oni podkreślają, że to program dla profesjonalistów, nie widzę, powodów by ktoś był niedopuszczony jeśli spełnia wymogi regulaminu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Regulamin regulaminem. Tyle, że tu już z góry cierpią uczestnicy mniej znani, którzy także coś osiągnęli nie występując w żadnym telewizyjnym show, i niesmak już jest na początku. A polski widz tego nie za bardzo znosi. A skoro ktoś się decyduje na tego typu zagrywki, to trudno tu szukać pomysłu na realizację programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie nie ma tu jakiegoś wielkiego tajemniczego planu, 100 tysięcy dolarów nie jednego kusi, co prawda zobaczymy ile w tym wszystkim prawdy jest, ale widzowie swój rozum mają i wg mnie i często gwiazdy są u nich gorzej traktowane niż normalni tancerze.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Skoro w Voice of Poland występowała m.in. reprezentantka Polski na Eurowizji czy trójka aktorów serialowych, to udział Hani z Jackiem czy Sary z Kamilem to żaden niesmak. ;) To, czego regulamin nie zabrania, jest dozwolone i nie rozumiem oburzenia.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

wiatriwoda pisze:Oni podkreślają, że to program dla profesjonalistów, nie widzę, powodów by ktoś był niedopuszczony jeśli spełnia wymogi regulaminu.
Dokładnie, na każdym kroku wspominają, że to program dla profesjonalistów. Talentów to poszukuje się w programie "Mam talent".
Też nie mam z tym problemu, to tylko pokazuje, że faktycznie uczestnicy to profesjonaliści i poziom może być fajny.
A co do sprawiedliwości, tancerze do programu DWDS też nie dostali się z ulicy, akurat Żudziewicz i Jeschke nie są instruktorami w EDS a jakoś się znaleźli w programie, więc każdy może( oczywiście prezentując odpowiedni poziom) Czyja to wina, że coś osiągnęli ? Dlaczego mają być dyskryminowani.
Znając tego typu programu i tak nie wygrają wiec nie ma co płakać.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dokładnie, to jest program jak Top Chef dla profesjonalnych kucharzy, a Masterchef dla amatorów, wiadomo ktoś gdzieś gotuje, dorabia w barze czy gdzieś, ale jednak jest różnica w podejściu jury i mam nadzieję, że WOD też taki będzie, wybór najlepszych z najlepszych. A 100 tysięcy powoduje, że ci bardzo dobrzy nie powiedzą, a nie opłaca mi się tam męczyć.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze:Skoro w Voice of Poland występowała m.in. reprezentantka Polski na Eurowizji czy trójka aktorów serialowych, to udział Hani z Jackiem czy Sary z Kamilem to żaden niesmak. ;) To, czego regulamin nie zabrania, jest dozwolone i nie rozumiem oburzenia.
Czym innym, jeśli ktoś swoją twarzą mocno firmuje jedne bardzo popularne taneczne show i to przez kilka edycji z rzędu, i występuje w drugim - teoretycznie dość podobnym tanecznym konkursie, a czym innym udział w takich osobach w pobocznych projektach, które nie są konkursami wokalnymi, a jak już są - to są jednorazowe przygody.
Fankatvshow pisze:Dokładnie, na każdym kroku wspominają, że to program dla profesjonalistów. Talentów to poszukuje się w programie "Mam talent".
W "Mam Talent!" też coraz częściej występują profesjonaliści. A poza tym chyba po coś był ogłoszony otwarty casting do tego programu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Dalej nie rozumiem w czym problem (- ostatnie zdanie) skoro casting jest otwarty to czemu wyżej wymienione pary nie mogą wziąć w nim udziału ;) ?
Nie rozumiem tej burzy, nie dam sobie uciąć ręki, że to uczestnicy ( info o Jacku i Hani mam od kogoś, nie widziałam tego na własne oczy a o Kamilu i Sarze napisałam po zobaczeniu stories Kamila)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Trzeciak pisze: A poza tym chyba po coś był ogłoszony otwarty casting do tego programu. ;)
W związku z "otwarty" mam pytanie do dobrze poinformowanych, czy w takim razie mogą w polskim programie włączyć się do rywalizacji zagraniczni tancerze ?
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak najbardziej. W końcu przecież było ogłoszenie także w języku angielskim. :)
Fankatvshow pisze:Dalej nie rozumiem w czym problem (- ostatnie zdanie) skoro casting jest otwarty to czemu wyżej wymienione pary nie mogą wziąć w nim udziału ;) ?
Bo chyba po to został ogłoszony, by było jak najmniej - z całym szacunkiem - Maseraków, Żudziewiczów, Jeschków itp. Chodzi tu o pewną uczciwość, szczególnie, że te osoby już z góry mają punkty bonusowe, szczególnie, jeśli w jury jest ta sama osoba, co w "TzG", czy Herbuś także reprezentująca styl towarzyski. Gdyby to był program "tylko" dla profesjonalistów, to nikt nie musiałby ogłaszać otwartego castingu. I stąd te kontrowersje.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Poczekajmy, mam nadzieję, że dla dobra tańca nie wygra TT, bo nastąpi dzięki temu casting do TzG. Osobiście będę kibicować grupom tanecznym, bo o wiele trudniej jest uzyskać synchron.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

A ja nie do końca Was rozumiem. Tancerzom towarzyskim, wbrew pozorom bardzo trudno się przebić i wybić. Tego typu programy są zdominowane zazwyczaj przez formacje taneczne i styl nowoczesny, nie kojarzę by gdzieś triumfowaly pary standardowców czy latynoamerykańskie ;)
I tym razem też tak będzie
A co do uczciwości, w świecie tańca znają się praktycznie wszyscy więc....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Taniec towarzyski - niestety, ale taka jest prawda - jest coraz mniej popularny wśród młodzieży, którzy bardziej wolą taniec nowoczesny, czy style uliczne. Stąd tak duże problemy "TzG" ze sporym udziałem w 16-49 (ostatnia edycja to wyjątek potwierdzający regułę). A Polska nie jest tu odskocznią. Nie oszukujmy się - od tego przedziału wiekowego zależy od tego, czy program będzie sukcesem, czy porażką Polsatu, a więc czy jeszcze zarobi na siebie.
Rektor pisze:Poczekajmy, mam nadzieję, że dla dobra tańca nie wygra TT, bo nastąpi dzięki temu casting do TzG. Osobiście będę kibicować grupom tanecznym, bo o wiele trudniej jest uzyskać synchron.
@Rektorze - taniec synchroniczny grupowy to właśnie ostatni krzyk mody w tańcu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości