[POLSAT] World of Dance - Polska (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Ale oba wymienione przez ciebie programy debiutowały w momencie sporej popularności tego typu show w Polsce.
A to, że program jest na wysokim poziomie gdzie indziej, nie oznacza, że w Polsacie też tak będzie. Ale jesienią widownia to zweryfikuje. :)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Programy z udziałem celebrytów też już są dużo mniej popularne, niż jeszcze rok temu. Inaczej "Taniec z Gwiazdami" nie ustępowałby miejsca temu nowemu programowi w jesiennej ramówce. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Mam jakieś dziwne przeczucie, że program tutaj, hitem nie będzie. Ale może się mylę. Zobaczymy. :)
^-^
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr88 »

Jak już wspominałem, boję się że program będzie zrobiony w "polsatowski" sposób. Oszczędność i jeszcze raz oszczędność.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak wygląda plakat castingowy:

Obrazek
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ucieszyłem się na normalną nazwę z dopiskiem Polska, a okazuje się że według innych portali program będzie nosić nazwę: "World Of Dance. Świat Tańca", czyli w stylu Polsatu. :( Po co to znowu? Czy zawsze to muszą robić?
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak napisał WM, miałem to tu napisać po południu, ale w materiałach prasowych Polsatu i na ich stronie oraz w formularzach i plakatach dopisku nie ma, jest tylko WOD Polska.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Całe Wirtualne Media. A wiedzieli od początku, że chodzi o ten format, co umieścili w nagłówku strony, a nic nie napisali o tym w artykule. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Prawie w piątek chciałem pisać, że jestem zdziwiony takim "innowacyjnym" jak na Polsat tytułem, a tutaj proszę wszystko po staremu. Oby jednak się to nie sprawdziło, bo chyba nie trzeba robić debili z widzów i takie proste angielskie sformułowania są zrozumiałe, zwłaszcza jak jeszcze chcą to tłumaczyć dosłownie.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ja ciągle liczę na to, że pozostaniemy przy World of Dance. Polska. Nie brzmi to tak komicznie jak ta druga wersja, ale niestety ta druga jest baaardzo bliska Polsatowi. Dlaczego oni to robią?!
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Spoty promujące castingi, w tym zaproszenie ze strony Jennifer Lopez:
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Za niecałe dwa tygodnie - 29 maja - rozpocznie się druga edycja "WoD" w USA, a w poniedziałek stacja NBC ogłosiła, że trzecia edycja "WoD" zadebiutuje wcześniej - nie w letniej, a w wiosennej ramówce już w marcu 2019 roku, a program w przyszłym roku będzie nadawany nie jak dotychczas we wtorki po "AGT!" o 22:00, a w niedziele o 20:00: http://variety.com/2018/tv/news/nbc-rea ... 202809013/
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Na Party.pl trwa głosowanie, kto powinien zostać jurorką tego programu. Najwięcej głosów ma Liszowska (duża przewaga nad pozostałymi kandydatkami), a drugie miejsce zajmuje Herbuś. Można jeszcze głosować na Urbańską, Tadlę, Szroeder i Kazadi.

http://party.pl/newsy/nowe-show-polsatu ... y-462-r28/

Jak już miałbym wybierać pomiędzy Liszą a Herbuś, to wolałbym tę drugą, bo to jednak mniej opatrzona twarz i ze względu na jej niemałe osiągnięcia taneczne. Urbańska byłaby strzałem w stopę, mam nadzieję, że Polsat o niej nie myśli. Tadla, po za tym, że wygrała "TzG", z tańcem nie ma nic wspólnego. Po za tym, gdyby została zaangażowana do tego programu to posypałyby się hejty, że jej wygrana w "Tańcu" była ustawiona właśnie w celu dania jej fotela jurorki w "WoD" (niestety, taka Polska mentalność). I tak już się jej trochę oberwało, że "wygraną sobie wypłakała".
Szroeder jest lubiana i urocza, ale też jej większa styczność z tańcem kończy się na udziale w "TzG". Choć ogólnie nie obraziłbym się na jej angaż. Z kolei Kazadi nadawałaby się, ale Miszczak jej tak łatwo nie odda. Już dał jej pracę w "DDTVN", więc wątpie, że pojawi się w tym programie. :P
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 19:54 przez Patryk M, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Co oni mają z tą Liszowską?

Ona jak coś niech idzie do TTBZ na jurorkę za Skrzynię lub Królika...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[POLSAT] World of Dance Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co do jurorów, Polsat jasno zapowiedział, że wybierze jedną z ''wybitnych osobowości tanecznych". Podobnie mówił przed angażem Oli Jordan, pamiętacie jak niektórzy się spodziewali się celebrytek, a Polsat dotrzymał słowa. Choć jedną piosenkarkę czy aktorkę z epizodem tanecznym bym widział w programie i nie miałabym nic przeciwko temu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości