[POLSAT] Cztery wesela i podróż

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 09 maja 2018, 23:31

Innych sukcesów w ostatnim czasie nie widzę. Wcześniej jeszcze "Kabaret na żywo" wyszedł. "The Brain" nie liczę, bo z szedł po drugim sezonie, a to nie jest nic wybitnego.
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 09 maja 2018, 23:38

No i program Montgomery miłą niespodzianką się okazał, chociaż oglądalność 4 i 5 epa mocno musiała odstawać od 1-3 patrząc na średnią.

Nawet TzG najprawdopodobniej zanotuje najsłabszą średnią w historii emisji w Polsacie. Żeby dorównać zeszłorocznej edycji finał musi mieć 2.6-2.7mln, a prognozy pogody są znów bardzo dobre na weekend, bo burze mają być jutro głównie. Co tu nie mówić wiosna jest słaba na Polsacie, skoro z tyloma nowościami nie dali rady TVN z takim czymś jak Hipnoza... Jak co sezon średnią stacji ratują paradokumenty, Wydarzenia, NND, Przyjaciółki, WRS, KnŻ, no i jednak nadal TzG z TTBZ, które też prawdopodobnie nieźle poleciało z widownią w tym sezonie...

W każdym razie gdzie oni tego nie umieszczą, to nie wróżę więcej niż 1 sezonu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 09 maja 2018, 23:47

No tak, to musiał mi umknąć "The Story of My Life". :) Niemniej i tak wiele to mówi o tym jak nieatrakcyjnie jest - przynajmniej prze ze mnie - postrzegany jest Polsat. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Postautor: N-O-R-O-N » 10 maja 2018, 0:08

To zgapianie od konkurencji staje się coraz bardziej żałosne... czyżby to był kolejny śmiechu-warty jednosezonowiec? :lol: W sukces tego programiku nie wierzę. Pewnie szczytem możliwości będzie ok. milion widzów, tak jak przy Polsatowskich gniotach "Take me out", "Wyjdź na mnie". Ależ Nina nie ma wyczucia...
Christianus
Obserwator

Postautor: Christianus » 10 maja 2018, 0:36

Po raz kolejny widać brak pomysłu na coś nowego i ciekawego. Dlaczego po klapie ich ostatnich nowości, a zwłaszcza "Wyjdź za mnie", akurat to miałoby przyciągnąć widownię? Nina nie da zginąć Kępińskiemu. Szkoda tylko, że odbija się to kosztem publiczności.

Do tej pory zadziwia mnie, że w Polsacie nie zdecydowano się na wskrzeszenie jednego z ich teleturniejów sprzed lat. Kiedyś wiedli w tym prym, dzisiaj nie ma już po tym ani śladu, a jednak sukcesy reaktywacji "Milionerów" czy "Koła fortuny" pokazują, że jest zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę. Stacja reklamuje się sloganem "Włącz emocje!", a ja mam ochotę zaapelować do Niny - "Włącz myślenie!".
Awatar użytkownika
Patryk M
Junior

Postautor: Patryk M » 10 maja 2018, 1:30

Ta nowość bardziej nadawałaby się do Polsatu Cafe. Na głównej antenie nie widzę dla niej szans. Po za tym znowu widać u Niny brak pomysłu na ramówkę. Z "TMO" i "WZM" się nie udało, a mimo wszystko dalej brnie w tego typu formaty. A no tak, Kępińskiemu nie wypada odmówić...

Christianus pisze:Do tej pory zadziwia mnie, że w Polsacie nie zdecydowano się na wskrzeszenie jednego z ich teleturniejów sprzed lat.

Mnie też. Znając zamiłowanie słoneczka do odpowiadania na sukcesy konkurencji dziwi mnie, że Nina, widząc jak dużymi sukcesami okazali się "Milionerzy" w TVN-ie, oraz "KF" w TVP2, nie kusi się na reaktywację np. "AoK", która to też była w przeszłości hitem, a po za tym jej powrót jest już od długiego czasu bardzo wyczekiwany przez widzów. To byłby znacznie większy pewniak niż jakiś kolejny programik o ślubach. No ale ona niestety już od dawna nie ma wyczucia rynku.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 10:52 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 10 maja 2018, 6:00

Nina ma opóźniony zapłon na trendy i u niej na głównej antenie teleturniej(e) pojawi(ą) się dopiero za 1/2 lata. ;D
waldemarfornalik
Użytkownik

Postautor: waldemarfornalik » 10 maja 2018, 9:19

Pokażcie jakiś spot
Kicek
Użytkownik

Postautor: Kicek » 10 maja 2018, 11:15

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 10 maja 2018, 11:17

Logo programu:

Obrazek
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 12 maja 2018, 15:14

Program poprowadzi Agnieszka Hyży.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 12 maja 2018, 15:27

Tu potwierdzenie prowadzenia Hyżej, która wreszcie się doczekała :) Rola prowadzącej mniejsza, ale ma brać udział także organizacyjny czy doradczy w weselach

https://plejada.pl/wideo/agnieszka-hyzy ... ly/tnlgmh3
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 12 maja 2018, 15:44

JV producentem do tego Hyża w roli prowadzącej - jak już zepsuć format to lepiej ten niż "World of Dance".
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 12 maja 2018, 15:50

„I wilk syty, i owca cała”. Agnieszka w końcu została wyjęta z programowych kulis po tylu latach, a i program nie zapowiada się na jakiś bardzo wybitny, żeby mogła w nim przeszkadzać.
When strangers are coming...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [POLSAT] Cztery wesela i podróż

Postautor: wiatriwoda » 12 maja 2018, 15:51

Agent czy TC też produkują, a jakość jest dobra, jest do czego się przyczepić, ale tragedii nie ma.

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”