[POLSAT] Top Chef (2013-2016, 2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 659

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

To jakiś żart?! Odgrzewany kotlet, w dodatku niesmaczny. Kiedy Polsat pójdzie po rozum do głowy? Nie mają pomysłu już właściwie na nic...
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Mogliby jakiś fajny teleturniej walnąć, ale skoro "Top Chef", no to "Top Chef".

Ja tam wolałbym zobaczyć furię Brysia w "Hell's Kitchen" :D
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Bryś teraz jest jurorem w "Bake off" więc musieliby poszukać kogoś nowego.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ten gość jest mega sztuczny, nawet jeśli jego zachowania są naturalne, niech sobie siedzi w TVP ;)
Patryk M

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Dejmian pisze:To jakiś żart?! Odgrzewany kotlet, w dodatku niesmaczny. Kiedy Polsat pójdzie po rozum do głowy? Nie mają pomysłu już właściwie na nic...
No i co, że odgrzewany kotlet? Moda na reaktywacje wciąż trwa i dobrze robione mają sens (przykłady : "TzG", "Milionerzy", "KcP", "KF"). Jeśli Polsat i JV naprawdę przyłożą się do powrotu to nie mam nic przeciwko. Program nie wypalił się jak "MBTM" i 2 lata przerwy mu wystarczą (edycję z gwiazdami pomijam, bo to jednak nie było to samo co wcześniejsze). A i od drugiej edycji nie dzieliła go przepaść od "Masterchefa". Wolę postokroć w środowe wieczory w Polsacie "Top Chefa" niż kolejne, marne, jednosezonowe produkcje :)
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Jeśli już reaktywują, to może zdecydują się na kolejną wersję juniorską. Skoro już w USA przetarli szlaki, to łatwiej byłoby ten program zrealizować. A byłoby to świeższe niż kolejny sezon wyeksploatowanego do granic programu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Szukają dorosłych kucharzy więc dzieci odpadają, przynajmniej teraz.

Ja akurat uważam, że jeden dziecięcy program kulinarny wystarczy.

Polsat potwierdza, że premierą wiosną.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Dlatego napisałem o kolejnek wersji juniorskie, a nie najbliższej. Jak dla mnie wracanie do tego wyeksploatowanego formatu to bezsens.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[POLSAT] Top Chef (2013-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Patryk M pisze:Moda na reaktywacje wciąż trwa i dobrze robione mają sens (przykłady : "TzG", "Milionerzy", "KcP", "KF").
Tylko tutaj wymieniłeś programy kultowe, za którymi widz faktycznie tęsknił, a "Top Chef" zawsze był polsatowską odpowiedzią na "Masterchefa", gorzej zrobioną i gorzej oglądaną. Czy widzowie Polsatu tęsknią za kulinarnym show? Śmiem wątpić - raz, że moda na kulinarne programy powoli przemija, a 2 - Polsat co sezon serwując i "HK", i "TC" zanudził tą tematyką swoją widownię. Już gmeranie przy formacie i wypuszczenie wersji z gwiazdkami pokazało, że format się zwyczajnie wypalił, ale po tylu porażkach programowych, decyzja Niny nie dziwi - zdaje się, że ani ona, ani jej ulubieńcy z JV nie mają świeżych pomysłów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Na profilu Top Chef na Facebooku widac, że ludzie cieszą się z powrotu. ;)

A mnie zaciekawil jeszcze jeden z komentarzy na Facebooku...
Ktoś napisał, że jeszcze niech Hell's Kitchen wróci i bedzie spoko, ktoś odpisał "Hells niedługo powinno wrócić, bo kilka razy mijał mnie ich samochód". Jak myślicie? Jest coś na rzeczy? ;)
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ja tam jestem zadowolony, mimo bardziej stonowanej formy względem "HK" to Top Chef osobiście był dla mnie dużo lepszy, jedyny problem, że Polsat bardzo szybko rznie za przeproszeniem formaty tym, ze są na obu ramówkach. Najlepiej było dać jeden format na wiosnę jeden na jesień gdzie dwa dni pod rząd oglądać programy stricte kulinarne, trochę za dużo.

Modest w jury, bez Rocka jako prowadzącego i z nieco odświeżonym jury, i myślę, że nie będzie źle. Dobry format sam się obroni. Zobaczymy czy widzowie faktycznie za tym tęsknili.
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Myślę, że Polsat poszedł po rozum do głowy i Top Chef będzie zamiennie z Hell's Kitchen i będzie dobrze :)
Za każdym z tych formatów zdążyliśmy zatęsknić ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W przypadku HK dużo brakuje żeby było dobrze, jedynie zmiana producenta mogłaby poprawić realizację tego formatu, a w to nie wierzę, tak więc na powrót tego programu nie czekam, co nie oznacza, że jestem za całorocznym emitowaniem TC.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 659

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ten program jest tak samo tragiczny jak to komiczne "Hells Kitchen", tego się nie da oglądać niestety. Szkoda że w Polsacie ciągle puszczają takie szmiry, ale co się dziwić - oni nawet "Taniec z Gwiazdami" zaniżyli do poziomu wiejskiej dyskoteki (nie obrażając wsi).
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Top Chef

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dla mnie jasno wynika z tego jedno. Nina nie ma kompletnie pomysłu na wzmocnienie ramówki w tygodniu po powrocie Milionerów do TVN i wyprzedzeniu Polsatu w prime-time.

Niejednokrotnie podkreślałem, że dla mnie TC to najlepszy kulinarny format świata. Niestety w wykonaniu Polsatu jest na dłuższą metę monotonny i jak Masterchef Polska jest porównywany produkcyjnie z najlepszymi wersjami na świecie (zwłaszcza australijską), tak TC Polsatowe do pięt nie dorasta wersji amerykańskiej... jak i konkurentowi z TVN zresztą.

Jeśli nie zostaną wprowadzone żadne większe zmiany, to wynik będzie podobny do ostatnich sezonów - podobne do SPS tej jesieni.

Przede wszystkim muszą być dobrze dobrani goście - w TC tych bardzo znanych zagranicznych prawie że nie było. Do tego hermetyczne studio przez 90% seznonu - wyjścia raz na ruski rok = zero urozmaicenia.

No i jury... znowu czeka nas ciotka-klotka Wachowicz, nadęty Amaro, który nie ma nawet 1/5 charyzmy Morana, czy Ani Starmach (w przypadku Magdy G to jest nawet nie 1/20), mający dziwne odchyły Nowak. I tu najbardziej szkoda Łapanowskiego, który był najlepszą rzeczą w polskim TC.

No i pewniakiem pewno Rock, bo Nina nic innego mu nie jest w stanie wymyśleć.

Moim zdaniem to "tonący brzytwy się chwyta". Chciałbym bardzo, żeby zrobiono z TC coś naprawdę dobrego, ale niestety coś nie mogę w to uwierzyć - zwłaszcza po totalnej klapie Niny i Kępińskiego, czyli Wyspie Przetrwania z LTE :P
Patryk M pisze: A i od drugiej edycji nie dzieliła go przepaść od "Masterchefa". Wolę postokroć w środowe wieczory w Polsacie "Top Chefa" niż kolejne, marne, jednosezonowe produkcje :)
No niestety ja się z tym kompletnie nie zgadzam. MC zawsze był nie krok, nie dwa, a kilkadziesiąt przed TC jeśli chodzi o produkcję (tym bardziej ubolewam, bo uwielbiam amerykańską wersję) i z każdym rokiem to się pogłębiało. MC VI jeszcze bardziej wyśrubowało poziom odświeżonym studiem, jak zwykle bardzo fajne zadania w plenerze, znani goście zza granicy, jak i wyjazd.

Niech TC chociaż w 3-4 epach na 10-11 wyjdzie gdzieś, to już uznam to za sukces, bo oni przylepieni są do tego byle jakiego studia jak mucha do lepu... Jeszcze jakiś naprawdę znany gość zza granicy (na poziomie Ching He Huang przynajmniej) i ja już będę zadowolony, bo cudów od Polsatu oczekiwać to niedorzeczność :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości