Programy na wczesnym etapie produkcji

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

Nowy program dla par (???)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Rochstar poszukuje do nowej produkcji TV przebojowych, spontanicznych, charakternych i REALNYCH PAR w stałych związkach!
Warunek: pary MUSZĄ MIESZKAĆ ze sobą co najmniej pół roku i NIE MOGĄ być związane z branżą budowlaną.Więc pewnie jakiś program budowlany
Przedział wiekowy: 20-60 lat.
Nagroda główna to LUKSUSOWY DOM pod Warszawą!
Pierwsze moje skojarzenie to "Bitwa o Dom"
http://www.castingi.net/nowe_castingi,3 ... 00,,0.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Nowy program dla par (???)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak doświadczenie pokazuje od ogłoszenia castingu, do realnej realizacji projektu jeszcze daleka droga.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

Programy we wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Zdecydowałem założyć się ten wątek(Niezbyt ambitny tytuł), ponieważ zgadzam się z Trzeciakiem że od zamówienia przez telewizje programu do jego emisji mija bardzo dużo czasu a czasem po prostu programy przepadają we wczesnym etapie produkcji :)
Zmusiło mnie do tego nowe ogłoszenie Golden Media który poszukuje ludzi do programu w którym zmierzą się z muchą :o Program pod roboczym tytułem "Man vs. Fly" jest oparty na licencji tego programu https://www.youtube.com/watch?v=3vio7vR8lZ0
Tutaj ogłoszenie : http://www.castingi.net/nowe_castingi,1 ... 00,,0.html
Nie chciałem zaśmiecać Wątku o Programach telewizyjnych wiec zdecydowałem się założyć taki o to wątek zbiorczy dla programów we wczesnym etapie produkcji.
Jeżeli oczywiście taki wątek nie przeszkadza w tym miejscu. Myślę że nie ma co zaśmiecać tej części forum gdzie dyskutujemy o programach które już są na antenie albo prace na nimi są już w zaawansowanym etapie
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Programy we wczesnym etapie produckji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Rzeczywiście - pomysł dobry, szczególnie, że często w tym dziale widnieją wątki, które kończą się góra na 1 czy 2 postach. A w razie bardziej zaawansowanych prac nad danym projektem najwyżej przeniesie się dany post i założy się w ten sposób nowy wątek, bowiem od kilku miesięcy jest taka możliwość. ;)

Co do powyżej przedstawionego formatu - widać, że parakreatywność wśród producentów telewizyjnych trwa w najlepsze, i chyba nie warto poświęcać mojego czasu na tak bzdurny i kuriozalny pomysł. Wiadomość byłaby idealna na prima-aprilis, tyle że na to pójdą realne pieniądze, które można przeznaczyć na lepsze projekty. Nie mówię tu od razu o jakichś super drogich i ambitnych widowiskach, ale nie róbmy z rynku takich programów jakiegoś żywego śmietnika.
Pozdrawiam, Trzeciak
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Pewien portal donosi o nowym programie Małgorzaty Rozenek - ma to być polska wersja Dinner Party Wars. Oryginalną wersję prowadzi brytyjska perfekcyjna pani domu, Anthea Turner.

http://teleshow.wp.pl/martykul.html?wid ... aid=116dde
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Jeszcze się P:L nie zaczęło i już kolejny program?
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Według słów Rozenek w Super Expressie, program ten ma trafić do TVN Style i zastąpić program Agnieszki Szulim Stylowy Magazyn.
Awatar użytkownika
jekyll
Junior
Posty: 1008
Rejestracja: 25 wrz 2010, 15:12
x 1

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

A tymczasem Rochstar poszukuje przebojowych ludzi z pasją
http://www.rochstar.tv/pl/aktualnosci/p ... ziwa-pasja
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Polsat Cafe z nowym programem przygotowujący pary do ślubu. Jedną z atrakcji - nauka tańca przez tancerza z "TzG": http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8286
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

W jesiennej ramówce TVP pojawi się teleturniej "o historii Polski oparty na fragmentach znanych filmów i seriali". Tak zapowiedział Jacek Kurski w wywiadzie dla "W Sieci".
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czyli następca "Kochamy Polskie Seriale/Komedie" i "300% normy". Jestem ciekaw ile wytrzyma na antenie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Pomysł może być oglądany.Polacy lubią stare seriale.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Uwielbiam te w pełni autorskie projekty Kurskiego, choć prawda też jest taka, że obecnie ciężko stworzyć coś zupełnie nowego od podstaw.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Trzeciak pisze:Czyli następca "Kochamy Polskie Seriale/Komedie" i "300% normy". Jestem ciekaw ile wytrzyma na antenie. :)
Ten drugi, o ile pamiętam, w początkowym odcinkach skupiał się nawet nie tyle na fragmentach seriali, co ogólnie archiwalnych materiałach TVP. Pokazywano np. fragment jakiegoś reportażu z brodą, zwykle czarno-białego, i w pewnym momencie zadawano pytanie typu "Co stanie się dalej?". Ta formuła uległa jednak bardzo szybko wyczerpaniu, więc na ruszt wrzucono seriale, zupełnie jak w starszym programie prowadzonym przez Jacka Chmielnika.

Dziwny to pomysł, by program o historii Polski opierać na serialach fabularnych, które - jak wiemy - często z prawdziwą historią wiele wspólnego nie miały z racji, że większość z nich wyprodukowano kiedy wyprodukowano.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Programy na wczesnym etapie produkcji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I dlatego też program Orłosia zszedł po dwóch sezonach, mimo całkiem dobrej widowni. TVP uzasadniało tą decyzję wyczerpaniem zasobem materiałów do programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości