[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Asjata
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Postautor: Asjata » 11 paź 2017, 23:06

Afera z żarciem - czyli kolejne osiągnięte dno przez Kokosy.

Fajna ciekawostka od Marysi z pierwszej edycji.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Jordi » 11 paź 2017, 23:10

Ja pitolę. Oglądam domówkę i nie wierzę... Paweł i Antek to po prostu tępe dzidy...

Staszek fajnie to skwitował :)

Odcinek domówki pełen kompletnie zasłużonych wrzut na Antki XD
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, 23:13 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi
Poster

[TVN] Azja Express

Postautor: vissi » 11 paź 2017, 23:13

Według słów Przetakiewicz "dopiero sie znacznie" ,a dotyczy to ich relacji z kokosami
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: wiatriwoda » 11 paź 2017, 23:14

Oooo pokazują akcje w pokoju po odpadnięciu :) pokazali reakcje na nową parę :)
Jordi
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Jordi » 11 paź 2017, 23:16

Haha potwierdzili, że po AE nikt nie utrzymuje kontaktu z Pawłem :lol:

Marta płacze, bo wie, że Michał z bólem w sercu dał im flagę, no i powiedział przepraszam jak im dawał - to się nazywa fer zachowanie! Widać też, że się bardzo polubili :D
vissi
Poster

[TVN] Azja Express

Postautor: vissi » 11 paź 2017, 23:18

Pioterk z Mc Donalda w którym spali z Michałem nabrał żarcia na dwa dni ;)
Awatar użytkownika
Morgan94
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Morgan94 » 11 paź 2017, 23:20

Jordi pisze:
Marta płacze, bo wie, że Michał z bólem w sercu dał im flagę, no i powiedział przepraszam jak im dawał - to się nazywa fer zachowanie! Widać też, że się bardzo polubili :D

Marta z Michałem akurat mieli dość dobre relacje już przed programem. Jak ktoś śledzi trochę ich Instagramy to widać, że sporo spędzają razem czasu i to już przed programem.
Obrazek
Jordi
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Jordi » 11 paź 2017, 23:23

No ja nie jestem taki nowoczesny, bo instagrama nie posiadam.

Ale czuć tę przyjaźń i sympatię w programie :) Tak jak nienawiść :P
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Kryterium0 » 11 paź 2017, 23:51

Czy da się bardziej zeszmacić niż kraść jedzenie podarowane komuś w dowód sympatii?
Paweł to taka zmutowana Renulka, ale mutacja poszła w najgorszą możliwą stronę.

Gardiasowa mimo wszystko, jest lubiana przez uczestników - bo parcie jej i Kasi jest takie jakieś delikatniejsze, momentami nieporadne. No i nikogo nie obrażają. Nawet ich wierszyki były szydercze, ale ze smakiem. Nie to co Antek z Pawłem.

No ale wiemy, że wszyscy zawiązali już sojusz przeciw kokosom. Szkoda, że nie od początku ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: pulkownik » 12 paź 2017, 7:04

Najbardziej u "Szerloka" bawi mnie to tłumaczenie się w setkach ze spania w jednym łóżku z Pawlickim :lol: Mam nadzieję że albo pakt uczestników zadziała i ich szybko wyeliminują, albo trafią do finału, gdzie Michał z Piotrkiem spuszczą im łomot, wtedy "Pawka" by się chyba popłakał :evil:

Trzeba przyznać że program wreszcie się rozkręcił, ze 2 odcinki za późno. Czekam tylko na jakiś wybuch u Piróga, zachowanie Ławrynowicza może skończyć się karczemną awanturą, a Michał ma krótki lont.

Paradoksalnie Marta że Staszkiem mają duże szanse na dobry wynik, Oliwka trochę stopowała Wierzbicką, była marudna, z kolei Karpiel pewnie będzie miał ambicję wypaść lepiej niż z Szymonem.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: Kryterium0 » 12 paź 2017, 10:34

Antki to chyba się obrazili na produkcję, bo 6 domówek za nami, praktycznie z każdej pary ktoś był (poza pierwszą wyeliminowaną), a kokosów ani widu ani słychu.
Druga połowa AE zapowiada się interesująco. Wszyscy kontra kokosy ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: pulkownik » 12 paź 2017, 16:29

Piotrek o wczorajszym odcinku i zachowaniu Ławrynowicza - http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,22 ... .html?bo=1
ala
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Postautor: ala » 12 paź 2017, 18:09

Oj trochę hipokryzji tu się wkradło
"Agnieszka Szulin ma żal do uczestników drugiej edycji o to, że byli sztuczni, ugrzecznieni aż do przesady i przez cały czas grali lepszych niż są w rzeczywistości.Wszyscy byli przewrażliwieni, żeby nie powtórzyć losu Renaty Kaczoruk i nie zderzyć się z falą hejtu - wyjaśnia Agnieszka. Bardzo mnie tym denerwowali, bo byli dla siebie tak mili, że momentami nie dało się tego słuchać, Zdarzało się, że przybiegali czwórką na metę, trzymając się za ręce… A ja chciałam walki, rywalizacji, wyścigu, przecież to jest gra. Czego by nie mówić o Renacie, ona się ścigała. Ci pojechali po to, by zrobić sobie dobry PR i to widać. Zdarzały się histerie na planie, jedna z uczestniczek w pewnym momencie powiedziała: "Tak nam dobrze idzie, że ludzie nas znienawidzą" i łzy, szloch i wielki lament. Trochę za dużo kombinowali, jak ich ludzie odbiorą."
Tak najeżdżacie na Antka i Pawła o może oni jedyni byli szczerzy? No chyba, że wolicie lukrowane udawanie kogoś kim się nie jest?
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Azja Express

Postautor: pulkownik » 12 paź 2017, 22:21

Co do wypowiedzi pani Szulim-Badziak-Woźniak-Starak - raz czwórka przybiegła - Górale z Oliwką i Martą, zresztą nic dziwnego skoro mieli jednego stopa na końcowym etapie wyścigu. Jestem na 99 procent pewny że "szloch i lament" odwaliła Gardiasowa, ona ostatkiem sił kreuje się na sympatyczną pogodynkę, ale coraz częściej wychodzi prawdziwy charakterek. Co do Pawlickiego i tego drugiego, oczywiście że byli szczerzy. W swoim prostactwie i buractwie (tam przodował kumpel Pawlickiego). Tylko czy to dobrze? Dla widzów owszem, bo wiedzą z kim mają do czynienia. Dla produkcji też, bo jest "mięcho" i nakręca się maszynka promocyjna. Dla nich samych? Wątpię.
Nola
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Postautor: Nola » 12 paź 2017, 22:34

ala pisze:Oj trochę hipokryzji tu się wkradło
"Agnieszka Szulin ma żal do uczestników drugiej edycji o to, że byli sztuczni, ugrzecznieni aż do przesady i przez cały czas grali lepszych niż są w rzeczywistości.Wszyscy byli przewrażliwieni, żeby nie powtórzyć losu Renaty Kaczoruk i nie zderzyć się z falą hejtu - wyjaśnia Agnieszka. Bardzo mnie tym denerwowali, bo byli dla siebie tak mili, że momentami nie dało się tego słuchać, Zdarzało się, że przybiegali czwórką na metę, trzymając się za ręce… A ja chciałam walki, rywalizacji, wyścigu, przecież to jest gra. Czego by nie mówić o Renacie, ona się ścigała. Ci pojechali po to, by zrobić sobie dobry PR i to widać. Zdarzały się histerie na planie, jedna z uczestniczek w pewnym momencie powiedziała: "Tak nam dobrze idzie, że ludzie nas znienawidzą" i łzy, szloch i wielki lament. Trochę za dużo kombinowali, jak ich ludzie odbiorą."
Tak najeżdżacie na Antka i Pawła o może oni jedyni byli szczerzy? No chyba, że wolicie lukrowane udawanie kogoś kim się nie jest?

Wg mnie Antek i Paweł są chyba jedynymi osobami w tej edycji, dla których ten program to gra.Nikt by ich nie krytykował gdyby zachowywali się tak, jak się zachowują, będąc zwykłymi ludźmi.Gdyby byli zwykłymi ludźmi i reszta uczestników zachowywałaby się tak jak oni, nie mając non - stop z tyłu głowy, "że wizerunek", "że PR", to ten program przyciągałby przed ekrany tłumy. Nie popieram jakoś mocno Pawła i Antka, ale prawda jest taka, że gdyby nie oni, to program byłby po prostu nudny. I nie będę krytykować ich strategii, bo po prostu gra jest grą.Czy reszta uczestników jest nieszczera bądź sztuczna? Niekoniecznie - wg mnie są po prostu mocno ugrzecznieni i faktycznie trochę się krygują.Jedynymi sztucznymi postaciami są dla mnie Dorota i jej koleżanka - Dorota nawet pod tą solidną porcją makijażu nie ukryje swojej prawdziwej twarzy :P Jej koleżanka też. Dla mnie są wręcz bardziej negatywne od Pawła i Antka, których można czasem podsumować jako "pospolitych cwaniaczków" i kombinatorów.Wg mnie kierowanie kamery na "czarną owcę" gdzieś w okolicach połowy edycji ma po prostu zapobiec nudzie - gdyby przez całą edycję uczestnicy spijali sobie z dzióbków, to pewnie z połowa, a na pewno 1/3 dotychczasowych widzów dałaby sobie spokój z oglądaniem tego programu. Nikt tak dobrze nie podgrzewa atmosfery i nie wyrabia popularności jak ta "czarna owca" - w poprzedniej edycji Żenulka, a teraz chłopcy. Chociaż Renata może aż tak szkodliwa nie była, ale i tak to jej osoba wzbudza we mnie większą niechęć niż panowie.A tak pobocznie - rozbawienie budzi we mnie fakt, że Gardias tak chętnie wypowiada się wszędzie na temat programu i jeszcze daje sygnał, że: "I u nas była taka Żenulka",a mnóstwo internautów za Żenulkę uważa właśnie ją ;D

Wróć do „Reality show”