[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja uważam, że JV dalej kiepsko tnie te materiały, wypowiedzi brzmią chaotycznie niestety. Zadania ciekawe. Ja obstawiam Kraśko i kogoś z duetu Świerczewski-Ciachorowski
[ Spoiler ]
. Rusin nie mówiąc jakie są zasady właściwie nie zrobiła z tego zadania z podwójnym dnem, tylko zrobiła mowę na poziomie dna. Meller czy Art lepiej by to powiedzieli.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak Kinga pokazywała jak pracują nad ujęciami z nią, to widać, że większość uwagi poświęcają jej wyglądowi, a nie to co ma powiedzieć i jak. Mimo sympatii do Kingi, po 2 edycjach i z takim doświadczeniem, powinno to wyglądać inaczej. Oczywiście to też wina reżysera.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Drobna ciekawostka odnośnie drugiego zadania w parach na targu:

1. Mapka z odległością od punktu rozpoczęcia zadania do punktu zbiórki przy policji http://bit.ly/2GDCClQ
2. Miejsce rozpoczęcia zadania na street view http://bit.ly/2EJb7uk
3. Miejsce zakończenia zadania na street view http://bit.ly/2GBpbCH

Biorąc pod uwagę wielkość targu (4 ulice na krzyż) jak i odległości od punktu startu do mety to tak jak to wspomniała Kinia zadanie było faktycznie banalne. Podobnie w setce wypowiedziała się Maja, że w tym czasie co mieli targ można było przebiec 3 razy :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Wiatriwoda: To kwestia obsadzenia samej Kingi. Od początku nie powinna brać udziału w tym projekcie. Problem polega na tym, że złośliwość z jej uśmiechem wygląda komicznie, a nie depresyjnie i to jest największa bolączka.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No tak, ale oni najpierw musieli znaleźć te sklepy po szyldach, to już takie proste nie było, a 3- km to też kawałek, myślałem, że to zdecydowanie bliżej było nawet. Ale analiza fajna :)

Rektor: taka, tak zgadzam się, teraz jej nikt niestety nie wywali, chyba, że do innego programu :)
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

@wiatriwoda 3 minuty, nie 3km :) odległość pomiędzy tymi dwoma odcinkami to jedynie 200-250m
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oooo hah przeoczyłem :) Tylko ciekawe gdzie te sklepy były.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Chyba nie mial dobrej reputacji "przed", ale szkoda, ze akurat Viktor polecial pierwszy. Wydawal sie sympatyczny i normalny, a montaz dodatkowo uwypuklil, ze wszyscy graja, a on byl taki szczery, nieszkodliwy, a do tego wysportowany, a zawsze lubilam i liczylam na zadania sprawnosciowe.. Ciekawe czy podpuszczaja nas z tym jego kolega? Tak czy owak czy gra czy nie to nie jest to sympatyczny aktor. Kinga Rusin wciaz mi przeszkadza i stawki wydaja sie male.. Uczestnicy wyjatkowo malo charakterystyczni, jesli na osobe z "charakterkiem" wyrasta Ciachorowski, ktory jest mdly...
Kala79
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:30
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

Możecie nie uwierzyć ale w dwóch poprzednich edycjach moja siostra prawidłowo wytypowała agentów po pierwszym odcinku bez czytania internetówTym razem też to zrobiła......
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Trzeciak pisze:Tak myślę, że gdyby nie pewne mankamenty i plansza produkcyjna, to trudno poznać, że to robiło JV. Po klapie "Wyspy Przetrwania" widać, że TVN miał producenta na oku. :)
Właśnie też tak się zastanawiałem porównując to sobie z "Wyspą przetrwania", że jest różnica między JV w Polsacie a JV w TVN'ie, jak widać gdy się przyciśnie to Kępiński potrafi zrobić coś lepiej. :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Bo Marta Więch to taka pracowita mróweczka, której zależy, by powierzone jej zadanie wypaliło (mniej lub bardziej, ale wypaliło).

No a Maciej Myszka z takim nazwiskiem, w stacji Solorza jest jedną z kilkunastu szarych eminencji. Ale podobno z Fidżi wrócił strzaskany na heban (i to równiutko opalony, a nie jak większość ludzi, ze śladami po koszulkach czy spodenkach). To daje do myślenia :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I według Myszki "WP" miała być do bólu realistyczna? To chyba pierwsza osoba, która poleciała na wakacje, by się zbłażnić. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Nie chciałabym nikogo urazić, ale dla mnie Peja jest żałosny. Nie wiem, czym się tu można zachwycać. Co odstawiła Lucińska, trudno powiedzieć, ale na agenta mi na razie nie wygląda. Większość uczestników faktycznie dość nijaka… Za to realizacyjnie program wydaje mi się lepszy niż poprzednie edycje.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Sashenka pisze:Nie chciałabym nikogo urazić, ale dla mnie Peja jest żałosny. Nie wiem, czym się tu można zachwycać.
To nie koniecznie o zachwyty chodzi, po prostu zwrócił na siebie uwagę, bo właśnie...
Sashenka pisze:Większość uczestników faktycznie dość nijaka…
Szczególnie w setkach. Mówią gładko, poprawnie przez to nijako, Peja w setkach jest przynajmniej "śmieszny", co nie znaczy, że wszystkich śmieszy, ale został zauważony.
Sashenka pisze:Za to realizacyjnie program wydaje mi się lepszy niż poprzednie edycje.
Zdecydowanie tak.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Pierwszy Agent Gwiazdy wciagnal mnie na max, drugi odpuscilam okolo polowy ogladanie, a teraz znowu z wielka nadzieja na dobry program wrocilam do ogladania i sledzenia waszych komentarzy. Ekipa dosc mloda wiekszosc ludzi to 20-35 lat max tak jakby ten program byl dedykowany takiej widowni, sila rzeczy kibicuje Mackowi bo widze ze nie ma sie facet zbytnio z kim skumplowac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejmian i 2 gości