[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Rektor » 15 kwie 2018, 23:36

Ja podtrzymuję to co kiedyś napisałem, że osoba wykłada immunitet, ale i tak pisze test, jeśli wiadomo, że może być w grze czarny immunitet. Wtedy jest ciekawiej, bo wyłożenie krążka nie oznacza od razu przejścia do kolejnego odcinka, czyli jest dodatkowy stres. Odcinek ze Świrem pokazał lekką dezorientację montażowo-organizacyjną.
Obrazek Obrazek
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: The Djoker » 18 kwie 2018, 6:09

[ Spoiler ]
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Iga1 » 18 kwie 2018, 8:39

Powiem Wam, ze na tym etapie to już naprawdę byłabym zaskoczona gdyby to nie [ Spoiler ]
Imon
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Imon » 18 kwie 2018, 9:26

Tak naprawdę, to każdy z nich knuł i wymyślał intrygi, żeby skierować podejrzenia na siebie, przez co inni nie typowali prawdziwego agenta. Tomek mógł mieć to na myśli. Cytowana przez Ciebie wypowiedź Tomka mnie osobiście nie przekonuje.
Od 7 odcinka moim agentem jest Ilona. Mam dziwne wrażenie, że znalezienie przez nią immunitetu nie było dziełem przypadku. W 8 odcinku wyłożyła immunitet, nie żeby nie odpaść, ale żeby nie brać udziału w potyczce na "lepiej rozwiązany test".
To, że agentem jest Ilona, utwierdza mnie fakt, udziela relatywnie mało wywiadów w porównaniu do reszty uczestników. Ciężko znaleźć jej wypowiedzi na temat uczestnictwa jej w programie, tego co było dla niej najtrudniejsze w tropieniu agenta. Ilona cały czas jest gdzieś w cieniu.
Pamiętam w DDTVN - jeszcze chyba przed emisją pierwszego odcinka, na kanapie zasiadła trójka uczestników: Malina, Tomek i Ilona. Pomyślałam, że może to być finałowa trójka. Ilona najmniej się wypowiadała ... dziwne to było, bo to raczej wygadana osoba.
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Iga1 » 18 kwie 2018, 9:56

Oglądając ten odcinek w DDTVN również pomyślałam, że to jest finałowa trójka. Z tym, że teraz zaczynam się zastanawiać czy np Michał nie dotrze do finału. On tyle kręci, że juz mu nie wierze nawet w wywiady po Agencie xD
Imon
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Imon » 18 kwie 2018, 10:13

To prawda, Michał zachowuje się jakby program "Agent" cały czas trwał. Zakładając, że Ilona jest agentem, to miejsce w finałowej trójce jak najbardziej Michałowi by się należało, choćby za jego zaangażowanie w grę :D, Karolinie, bo chyba jako jedyna typuje konsekwentnie Ilonę.
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: ewcia » 18 kwie 2018, 10:18

Na tym etapie każdy może być agentem oprócz Piotra i Karoliny. Jeśli chodzi o chłopaków to każdy z nich potrafi nieżle zamieszać. Z całym szacunkiem do Tomka ale dla mnieon się nie nadaje na agenta. Jeśli chodzi zaś o wypowiedzi to wystarczy np posłuchać Peji na vlogu Borsuka i w DDTVN i też można go brać za agenta. Jak oglądałam powtórki to zauważyłam że przy rozwiązywaniu testu Tomek jest jakiś niespokojny, zwłaszcza to było widać jak wyciągnął czarny immunitet. W holenderskiej wersji jak było pokazane jak agenci piszą testy to zupełnie nie widać emocji. W sezonach z Mellerem też u Agi i Mirka też żadnych emocji nie było na twarzy , nawet był taki moment jak Aga rozwiązywała test to poprostu naciskała klawisze bez zadnego zastanowienia się i siedziała taka znudzona, Mirek też podobnie siedział zwłąszcza w finale to było widać. Wydaje mi że Tomek nie jest agentem.
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Iga1 » 18 kwie 2018, 11:06

Z FB: nie będzie dziś nikogo z Agent Gwiazdy na LIVE.
Imon
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Imon » 18 kwie 2018, 11:08

Jestem bardzo ciekawa kiedy na LIVE pokaże się Ilonka
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Iga1 » 18 kwie 2018, 11:26

Właśnie myslalam, że dziś Ilona z Karoliną się pojawią. Byłoby ciekawie, ale niestety.
Imon
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Imon » 18 kwie 2018, 11:40

Byłoby bardzo ciekawie właśnie dzisiaj obejrzeć/posłuchać na LIVE obie panie, wiedząc że dzisiejszy odcinek programu Agent można nazwać "porozmawiaj z agentem" :D
lost47
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: lost47 » 18 kwie 2018, 12:33

Ciekawe czy specjalnie dziś nie ma nikogo bo jest odcinek z rozmową z Agentem żeby nie wiązać tego.
Sashenka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Sashenka » 18 kwie 2018, 13:18

[ Spoiler ]

Tyle że większość uczestników mówi w wywiadach o grze, oszukiwaniu, myleniu tropów itd. Wrzucałam tu kiedyś link do wywiadu z Mają, w którym mówiła, że każdy coś kombinował, udawał agenta, wkręcał innych itd.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: despina » 18 kwie 2018, 14:46

Ja sie wypowiem po dzisiejszej rozmowie z agentem. W 1 edycji, to odpowiedzi Agenta na pytania utwierdzily mnie w przekonaniu, ze Agentem jest Hubert.
Kora
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Kora » 18 kwie 2018, 15:24

Witajcie :) Rozmowa z Agentem też będzie ciakawa. Powiedzcie mi czy Agent ma obowiązek odpowiadać zgodnie z prawdą na pytania czy jak to w całym programie bywa nie do końca? :D

Wróć do „Reality show”