[POLSAT] Wyjdź za mnie (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Patryk M pisze:Natomiast Rotkiel i Kozłowski chyba byli zestresowani pierwszym epem.
O ile w przypadku Kozłowskiego idzie to jeszcze zrozumieć, tak w przypadku pani psycholog, która powinna sobie z tym radzić, szczególnie, że jest częstym gościem programów śniadaniowych oraz "Sprawy dla reportera", osobą mającą spory udział w takich programach jak "Opowiedz nam swoją historię..." TVP2, "Ostatnia szansa" w TV4, czy "Ekipa na swoim" w Polsacie nie wspominając o tym, że jej partnerem jest dziennikarz telewizyjny jest niezwykle zdumiewające. I dlatego tu znów mam wrażenie, jakby się świetnie oglądało serial fabularny, a nie dokumentalny.

Do kolejnych wad, nieodpowiednie budowanie napięcia w tym programie, czy mała, a nawet znikoma wręcz rola prowadzących. Dam jeszcze za tydzień szansę, ale na razie to dla mnie największe rozczarowanie tej wiosny i kolejna po "Hipnozie" i "Umów się ze mną" porażka tej wiosny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Spodziewalam sie czego lepszego, bardziej wiarygodnego i czy faktycznie milosc trzeba szukac w pieknej luksusowej scenerii ? nawet w TV.
Potem czar pryska jak trzeba wrocic do rzeczywistosci.
Ciekawa jestem czy uczestnicy faktycznie zawodowo sie zajmuja tym co jest podane pod ich imionami, bo cos mi to nie pasuje, nawet po wypowiedzi.
Zobacze co bedzie za tydzien w jaka pojdzie to strone.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tradycja pisze:Spodziewalam sie czego lepszego, bardziej wiarygodnego
O właśnie, wiarygodnego, bo ja oglądając również doszłam do wniosku, że jakoś za dużo różnych, reżyserowanych ściem, szczególnie niektóre wzajemne fascynacje wydają mi się mocno naciągane czy raczej odgórnie narzucone ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

11.7% w 16-49
Udzialowo średnio jak na taka godzine.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niecałe 980 tys. widzów premiery programu "Wyjdź za mnie". Cóż, kolejny wątek po wiośnie czeka na przeniesienie do archiwum i dodanie roku 2018 do nazwy tematu. ;): http://[link zakazany]/artykul/wy ... zy-odcinek
Tradycja pisze:Spodziewalam sie czego lepszego, bardziej wiarygodnego i czy faktycznie milosc trzeba szukac w pieknej luksusowej scenerii ? nawet w TV.
Luksusowa willa w Hiszpani nie ma nic do wiarygodności. 15 lat temu emitowany w TVN-ie i realizowany w RPA "Kawaler do wzięcia" oglądało się z większą przyjemnością, niż programy randkowe Polsatu. Problem w tym, że luźne rozmowy między uczestnikami wyglądają na żywcem wzięte z jakiegoś filmu fabularnego, jakby każdy odgrywał swoją rolę i mówił tekst wyuczony na pamięć, a nie szukał miłości przy okazji nieco się bawiąc.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Napisalam wlasne odczucia. Jesli mam wierzyc ze w takiej scenerii ludzie sie poznaja bo szukaja trwalego uczucia juz pomijam ze przed kamera,
to czy musi to byc zawsze w otoczce willi, basenow, pacykowania sie na bostwo ;) ??
Chetnie ogladnelabym program na ta sama nute, gdzie jednak akcja dzieje sie przykladowo w gorach maja do przejscia jakas trase ot nawet w Bieszczadach, wtedy chyba bardziej poznasz czlowieka, jak mu musisz moze pomoc po drodze, jak widzisz jak radzi sobie z wysilkiem, bla bla itp
po drodze rozmawiajac, flirtujac - cokolwiek.
Tak to ogladam i mysle ile osob szuka kogos faktycznie a ile chcialo poprzebywac w pieknej willi z basenami, moc pokazac swiatu swoje tatuaze, figure, fatalaszki ....

uff tyle :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Teraz rozumiem. :) Biorąc pod uwagę, co niektórzy uczestnicy "Wyspy Przetrwania" wyprawiali na Fidżi, to akurat trudno się dziwić "jakości" Jake Vision także w tej produkcji. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nikt się nie zaręczył, więc dwie osoby odpadają z programu.

"Ach, jak tu pięknie". Fraza jak rodem z jakiegoś filmu fabularnego

Drugi odcinek i druga awantura. Wiem, że nie musi być za milo, ale kogo oni tam brali?

I przed chwilą dwóch kolesi mających wszystko w głębokim poważaniu.

Patrząc czasem na grę kamer rodem z paradokumentów to teraz można wyobrazić jakby wyglądał "Rolnik..." W Polsacie. A tak źle, to nie było nawet w ostatniej edycji programu Jedynki.

I teraz facet strzelił focha pielęgniarce z "Rolnika...", bo ta mu szczerze powiedziała, że nie jest w jej typie. Zastanawiam się po co na planie są psychologowie. I jeszcze ta realizacja rodem z "Dnia, który zmienił życie".

No i jedna para się zaręczyła. A więc nikt dziś nie odpada. Na dodatek para otrzymała specjalne miejsce w apartamencie.

Nie, zaręczyny muszą być podczas ceremoni, inaczej ktoś odpada. To pokazuje jaki bezsens jest w formacie lub w realizacji JV, bo to firma nie raz udowodniła.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Trzeciak pisze:15 lat temu emitowany w TVN-ie i realizowany w RPA "Kawaler do wzięcia" oglądało się z większą przyjemnością, niż programy randkowe Polsatu.
Tak, tylko KDW zakończyło się na jednym sezonie. Czyżby polski widz nie przepadał za taką formą programu randkowego?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wielki sukces (bo tego nikt programowi nie odbierze) programu "Rolnik szuka żony" raczej przeczy temu twierdzeniu. Po prostu tak jak dla TVN-u programy muzyczne są piętą alchillesową, tak Polsat nie jest dobry w emisji i produkcji programów randkowych. Ale o tym może rozpiszę się później, bo właściwie za kilka godzin zaczniemy przeżywać Święta Wielkanocne. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jakob pisze:
Trzeciak pisze:15 lat temu emitowany w TVN-ie i realizowany w RPA "Kawaler do wzięcia" oglądało się z większą przyjemnością, niż programy randkowe Polsatu.
Tak, tylko KDW zakończyło się na jednym sezonie. Czyżby polski widz nie przepadał za taką formą programu randkowego?

Czasem lubi czasem nie, ale gdyby program był emitowany np. w Dwójce zamiast ''Pierwszej randki'', z marszu miałby wyższe oceny u niektórych ;)


Nie jestem zwolennikiem takich programów, ale jak już mają się pojawiać to w telewizjach komercyjnych, a nie publicznych, dlatego iż w tych produkcjach więcej jest show czy scenariuszów niż prawdziwych uczuć, ale ten program jako opowieść romantyczna w pięknym plenerze, akurat wg mnie sprawdza się całkiem spoko. I na pewno lepsze to niż paradoku ''Zdrady'' :)
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

wiatriwoda pisze: Nie jestem zwolennikiem takich programów, ale jak już mają się pojawiać to w telewizjach komercyjnych, a nie publicznych, dlatego iż w tych produkcjach więcej jest show czy scenariuszów niż prawdziwych uczuć, ale ten program jako opowieść romantyczna w pięknym plenerze, akurat wg mnie sprawdza się całkiem spoko. I na pewno lepsze to niż paradoku ''Zdrady'' :)
To prawda, lekko i przyjemnie się taki program ogląda, na plus egzotyczne widoki. :) Dlatego też żałuję, że "Kawaler do wzięcia" w polskiej wersji nie wypalił, bo format sam w sobie był bardzo chętnie przyjęty w wielu krajach.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

https://www.pudelek.pl/artykul/127462/m ... ok_pudelek Ciekawe czy szuka miłości, czy może rozgłosu? :afro:
^-^
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Było by lepiej jak by zrobili polska wersje Are you the one, które leci na MTV. Program ma podobno tematyke ale przynajmniej tam trzeba sie starać no i możnawygrać kasę ( w Usa jest milion dolarów do podziału na 10 par) Co ciekawe po tym programie kilka par zostało ze sobą. Jedni nawet sa małżenstwem i mają dzieci.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jednak nie łączyłbym formatu z walką o dużą kasę z programem, gdzie szuka się miłości, bo jedno drugie się wykluczają, a poza tym to już trochę klimaty teleturniejowe. Zresztą sama stacja, która emituje program nie wróży najlepiej.

Ale wracając do meritum, to w ostatnim odcinku odpadło dwóch singli. Pani, która mieszkała w programie przez dwa tygodnie i pan, który mieszkał tylko przez tydzień. Dołączyły dwie nowe osoby. Pan, który zauroczył się w pielęgniarce z "Rolnika..." jednocześnie zachwycił się gimnastyczką, którą dołączyła do willi. Ta jednak swoje zaloty skierowała w kierunku Białorusina, więc pan z podkulonym ogonem musiał wrócić do "rolniczki...". Ponadto kolejna para zamieszkała w specjalnym apartamencie, Tadeusz i Gosia planują ślub, no i mieliśmy kolejny odcinek telenoweli z ofiarą przemocy oraz wydziaranym panem, który zabrał ją na przejażdżkę furą bez dachu.

W najbliższym odcinku z kolei będziemy mieć imprezę w klubie nocnym, no i będzie się działo, tyle, że niekoniecznie to najbardziej pożądane.

Puentując -mimo, że odcinek trzeci nie był najgorszy, to jednak po trzech odcinkach niestety program jest ogromnym rozczarowaniem tejpożądane. O ile w przypadku "Hipnozy" i "Take Me Out" większość z nas wiedziała, że nie będzie to nic dobrego, tak tu zapowiadało się na kolejną produkcję, a wyszedł kolejny niewypał. Co martwi - Jake Vision nie wyciągnęło wniosków z dość słabej realizacji "Hell's Kitchen", o tragicznej "Wyspie Przetrwania" nie wspminając. Wciąż są te pseudosensacyjne sytuacje i teksty lektorskie przez co ma się wrażenie, iż program minął się z celem.
Jednak najbardziej "uderzająca" jest postawa Niny Terentiew. Ostro krytykując najpierw programy randkowe konkurencji i mówiąc, że stacja nie będzie proponowała takich programów, a następnie rok później zamykając dwa randkowe widowiska, które okazały gorszymi programami od podobnych programów konkurencji dyrektor programowa wręcz ośmieszyła swoją stację i zarazem siebie.
wiatriwoda pisze: Czasem lubi czasem nie, ale gdyby program był emitowany np. w Dwójce zamiast ''Pierwszej randki'', z marszu miałby wyższe oceny u niektórych ;)
Bo duet Polsat - Jake Vision to fatalne połączenie, co już pokazał przy ostatnich projektach nie raz. A "Top Chef" to jednak maksimum na co stać JV w słonecznej stacji.

@Michał56 - choć często piszesz bzdury, to niestety tu miałeś rację. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości