[POLSAT] Wyjdź za mnie (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
nowaczy

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Nie nikogo takiego, tylko pan z tej firmy ? czy jak to nazwać (firma bo chyba niezłą kasę trzepia na organizacji takich ślubów)
No ściema nic innego. Najpierw rodziny uczestników mało przychylne, a potem zgodni ze "szczęscie młodych najważniejsze" chyba im wytłumaczono na czym polega ten 'ślub"
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Finał programu 24 maja, o stałej porze, pomimo braku ''Przyjaciółek''.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na razie mamy poprawiny po weselu Gosi i Tadeusza. Obaj zgodnie z regulaminem wyjeżdżają do Polski. :)

A tymczasem kolejna ceremonia zaręczyn.

I już wiemy, że nie ma szans na związek ofiary przemocy i pewnego wydziaranego pania.

Waldemar i Laura nie oświadczają się, ale decydują się na opuszczenie programu i rozwijanie miłości poza programem. Oznacza to, że nie ma eliminacji, ale i tak dołącza dwójka nowych singli.

No i pan elektryk wyznał, że nic nie czuje do pielęgniarki z "Rolnika...", za to nowa uczestniczka od razu wpadła mu w oko.

No i zaprosił tą panią do wanny z hydromasażem. A pani pielęgniarka ze łzami, a po przerwie niby w trójkącie. Ok, karykaturalnie wychodzi to Jake Vision.

A po przerwie na razie Ania i Kamil zamieszkali w apartamencie, tyle, że zawodnik MMA nie jest do końca zadowolony, a pielęgniarka także.

I nagle ten przeskok przez dwa dni. Znów typowe dla JV.

A teraz uczestnicy na lekcji tańca. A Kamil nieźle wywija z Martą.

Tomasz próbował się oświadczyć, ale nie wyszło. Więc dwie osoby - pani po dwóch tygodniach i pan po tygodniu - opuszczają program.

Dołączają dwie nowe osoby, i z tego co widać, to więcej tam gry niż szukania drugiej połówki.
Pozdrawiam, Trzeciak
nowaczy

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Najgorszy jest ten co szuka sprzataczki i kucharki,ale wymóg taki że musi to robić w szpilkach...
Prawie sie oświadczył, w końcu bo 5 odcinek, piąta babka,ale prawie robi róznicę. Za to już się szczerzył jak na koniec odcinka wchodziła nowa..

Babka co odpadła swoją drogą antyreklama własnej kliniki medycyny estetycznej, źle oceniła Grzegorza oj źle. Kto jak kto,ale on to kase taką trzepie że mózg mały,coś ją widocznie zmyliło ze wzieła go za bidaka nie godnego jej uwagi. Słusznie że odpadła
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak, ten fizyk to dla mnie jedna wielka zagadka. Z jednej strony jest nieśmiały, z drugiej trochę jakby przebiera w dziewczynach jak rękawiczki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

nowaczy pisze:
Babka co odpadła swoją drogą antyreklama własnej kliniki medycyny estetycznej, źle oceniła Grzegorza oj źle. Kto jak kto,ale on to kase taką trzepie że mózg mały,coś ją widocznie zmyliło ze wzieła go za bidaka nie godnego jej uwagi. Słusznie że odpadła

Jednym okiem patrzylam, ale sluchalam dwoma i to moj wniosek. To ta babeczka co odpadla postawila Grzegorza do pionu nie ze on niby nie kasiasty ze tego nie zauwazyla , tylko no umowmy sie prostak straszny, bez rokowan na "yntylyktualnoM " poprawe.
Takiemu typowi faceta to na serio miliony w kieszeni nie pomoga nawet, inna galaktyka w zwyklej codziennosci. Innymi klasowo ludzmi sie otaczaja pewnie. Sam fakt ze gosciu tak podkresla co ma, co dal swojej ex kobiecie, no sorry, buraczandia.
Mogl nie mowic wyszloby samo po czasie wtedy bylaby szansa ze zrobilaby ta zaradnosc finansowa jakies wrazenie :)
nowaczy

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Ona akurat nie wiedziała że on taki kasiaty, uwierz jakby wiedziała to by była inna gadka. Ona z takich co to "wyżej sra niż d... ma"
Bo ma klinike swoją, zgdadnij jak doszło do tego ze ja ma? Ale na szczęście odpadła, wiec koniec tematu tym samym
A Grzegorz fajny facet, nie pamiętam zeby sie przechwalał tym co ma, jedynie sie zwierzył potecjalnej partnerce ze ma poczucie winy ze była partnerta zgineła przez niego bo kupił jej sportowy samochód-no faktycznie przechwalał sie strasznie. Grzegorz to akurat najbardziej inteligentny facet z tego towarzystwa.

Co mnie wurza w tym programie, wchodza nowi i tyle. Nowych nie pokazują. Odpadł jakis gosciu, pokazali go jedynie jak wchodził i wiecej nic. Zwiazki ciagniete na siłę, jat tego sportowca.
Najwieksze brawa dla pary co odeszła, nie chcieli brac udziału w cyrku, ślubach bez znaczenia, woleli spróbowac poza programem, brawo
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mam nawet takie wrażenie, że w programie istnieje pakt, który celowo eliminuje uczestników, którzy dopiero co dołączyli lub mają krótki staż. Zeszłotygodniowa niedoszła kuriozalna eliminacja, gdzie omal nie wykluczono zupełnie dwóch nowych uczestników (trenerka akrobatyki i Białorusin) są doskonałym przykładem. Nawet wczoraj wykluczono nowicjusza, i pani, która była w willi drugi tydzień.
Pozdrawiam, Trzeciak
Ghul
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2018, 19:09

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ghul »

A tak z ciekawosci. W tych wszystkich programach reality, często mówią ze ten odcinek jest z tego tygodnia, a nastepny bedzie z nastepnego tygodnia. Naprawde wierzycie ze 1 odcinek to 7 dni? Bo z tresci jaki prezentuja to mi wychodzi 2-3 dni gora
p.s. Ma ktos namiary na Kasie Kunde? Takiej kobiety mi trzeba;]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I już pan magister inżynier elektryk kombinuje by knuć z dwoma na raz. ;)

A po przerwie program nieco się zbliży do pewnego programu TVN-u o mamisynkach. ;D

A tymczasem Marta na przejażdżce konnej z Białorusinem, Kasia i Grzegorz dają sobie drugą szansę, a próbnym małżeństwie kryzys po bibie. Swoją drogą tutaj znów JV sięgnął... żenady publikując nagranie z monitoringu. No i oddają kluczyki od apartamentu.

A niezdecydowany inżynier walczy o Ewelinę vel. Penelope Cruz. A Marta próbuje odbić Kamila po próbnym małżeństwie.

No i tu się pojawiło lokowanie LTE Plusa. ;D

A teraz reminiscencja z "Celebrity Splash!", i pomyśleć, że trzy lata temu program zszedł z anteny. ;D

A Kasia i Grzegorz znów dają sobie szansę. :)

A zamiast pierścionka - naszyjnik. Ale paździerz z tego programu się robi. :)

A teraz relacja z małżeństwa Gosi i Tadeusza, a Paweł podrywa w Hiszpanii Martę kulinarnie.

No i wyeliminowany zostaje Białorusin, który był z Martą i pół-Chorwatka, która dziś dołączyła do programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W odcinku tydzień temu doszło do pierwszych oświadczyn na ceremonii zaręczyn. Tomasz - zmieniający swoje upodobania fizyk i elektryk - oświadczył się w Ewelinie, co oznacza, że idą do specjalnego apratamentu.

A u reszty - u Kasi i Grzegorza ta pierwsza kokietowała w bieliźnie nowo przybyłego faceta, na co Grzegorz postanowił odbyć z Kasią męską rozmowę. A ta zaczęła uciekać przed obiektywem kamery.

U pielęgniarki i zawodnika MMA - ten drugi spędził noc na kolejnej "hucznej" imprezie, gdzie atrakcją była rozbierana gra w butelkę, co u pielęgniarki wywołało niesmak. Ostatnio wzrok Kamila coraz bardziej podążał w kierunku drugiej pielęgniarki - Marty, a gdy z Anią spędził obiad przy winie i zwrócił się do niej per "Marta", to ona omal zawału nie dostała. ;)

Była też relacja co tam u Laury i Waldemara, którzy opuścili program na własne życzenie.

A dziś kolejne imprezy domowe, prawie jak w "Kto poślubi mojego syna?" i wielki kryzys Eweliny i Tomasza. Coraz gorzej się to ogląda. Bardziej jak paradokumentalne kino akcji niż program randkowy, ale tylko dwa tygodnie dzieli nas do zakończenia kolejnego blamażu randkowego Polsatu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Fakt, pierwsze odcinki były nawet w pewnym sensie przyzwoite jak na JV, a teraz jest coraz gorzej - kiepski montaż, przeskoki czasowe dla taniej sensacji, a do tego ten jutrzejszy "kryzys" Eweliny i Tomasza przynajmniej po zapowiedzi wygląda już jak typowy paradoku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Raczej "dzisiejszy" kryzys. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Dla mnie program jest nawet przyzwoity. Na pewno o niebo lepszy od ostatniego sezonu Rolnika, w którym było tyle niejasnych ustawek i zagrań, że aż się go nieprzyjemnie oglądało.
W Wyjdź za mnie uczestnicy, różni, bo różni, ale jednak wypadają realistycznie i szczerze. Czasem wydarzy się coś zabawnego, a niektóre zwroty akcji autentycznie zaskakują, np ten błyskawiczny ślub Tadeusza i Gosi; chyba nikt się tego nie spodziewał; czy przejście pary Waldemar-Laura do reala.
Sama konwencja, gdzie "stare pary" są zastępowane nowymi uczestnikami i/lub eliminacja tych "zbędnych" jest jak najbardziej na plus. To jest zagranie, które już się sprawdziło w Ex na plaży, bo najzwyczajniej w świecie dodaje programowi dynamizmu, przyspiesza akcję, no i daje szansę na wprowadzenie wyrazistych bohaterów i nowych wątków.
Są oczywiście rzeczy, które definitywnie nie wyszły. psychologowie - absolutnie bezużyteczni. Momentami nawet mam wrażenie groźni, bo pchanie Kasi w związek z Grzegorzem, który definitywnie jest cholerykiem i nie panuje nad emocjami plus ma tendencje do despotyzmu to jednak proszenie się o kolejną tragedię. Zwłaszcza, że Kasia uwielbia prowokować i obydwoje mają problemy z kontrolowaniem tych zachowań. Ale to inna kwestia. Z perspektywy atrakcyjności programu psychologowie niewiele wnoszą, a przecież mogliby pomagać w rozwiązaniu niektórych psychologicznych kwestii. Niekoniecznie na zasadzie wpychania na siłę poszczególnych osób w związki, ale też pewnego uświadamiania im, że czasami może warto odpuścić. Takie psychologiczne "lekcje", czy terapeutyczne rozmowy to też jest dodatkowy interesujący kontent w tego rodzaju programach, co pokazał choćby Ślub od pierwszego wejrzenia. Tutaj z jakiegoś niejasnego dla mnie powodu zupełnie z tego zrezygnowano.
Kolejna kwestia to: ponieważ nie ma jakiegoś odgórnego systemu randek, jak ma to miejsce na przykład w Ex na plaży też niektórzy mniej przebojowi bohaterowie giną w tłumie i czasami można się zdziwić, że któreś z nich jeszcze gdzieś mignie w kamerze. Myślę, że to też by zdynamizowało program, który jednak w wielu momentach wieje nudą i tanizną.
Mam wrażenie, że była ogromna presja na taniość tego programu. Np to że wszyscy siedzą w jednej willi i się poza nią nie ruszają.
Ogólnie oceniłbym program na nieco naciąganą czwórkę, bo pomimo licznych wad ogląda mi się go jednak przyjemnie. Oczywiście daleko mu realizacyjnie do Ślubu, ale w stosunku do ostatniego Rolnika zdecydowanie na plus.
Mam nadzieję, że pomimo kiepskich wyników oglądalności jednak powstanie drugi sezon.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Akurat pod względem ustawek i rezyserowanych scen ten program bije wszystkie inne razem wzięte.
I samo to ze uczestnicy mają w umowach absolutny zakaz udzielania informacji o realizacji programu przez 10 lat ;) o innych "kwiatkach" nie wspominajac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości