[POLSAT] Wyjdź za mnie (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Miałem napisać dłuższą recenzję ostatniego odcinka, ale poza tym, że druga Kasia zadziera z Dawidem, a przy Ani i Kamilu pojawia się femme fatale - Marta, to ostatnie 11 minut wywróciło sytuację do góry nogami. Ewelina oddała Tomaszowi pierścionek zaręczynowy, i zerwała z nim. Z kolei Grzegorz próbował się oświadczyć Kasi, ale ta nie tylko nie przyjęła oświadczyn, ale i z nim zerwała. Z stąd nowe głosowanie. Program opuściła najstarsza uczestniczka - Alina oraz Tomasz, któremu Ewelina oddała pierścionek zaręczynowy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

wiatriwoda pisze:Finał programu 24 maja, o stałej porze, pomimo braku ''Przyjaciółek''.
Jednak finał programu o 22.30.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Hmmmm ciekawe dlaczego nie godzinę wcześniej... ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Akurat nie z tego powodu co myślisz :) Film jest od 20.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Film na bank przegra z kretesem, a 22:30 to idealna pora na zgarnięcie jakiejś tam widowni.

Na pewno zwrócili uwagę - nie jeden film mają w bibliotece ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Znaczy wg mnie to racjonalne, skoro cały sezon byl ok. 22.15 to lepiej dać później o 15 minut, niż o 20.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

15, czy 20 minut to i tak naprawdę nie jest zbyt wielka różnica. ;)

Wracając do ostatniego odcinka, to tak naprawdę byliśmy świadkami istnego prania brudów. Atmosfera w domu zaręczyn stała się nieprzyjemna, po ostatniej ceremonii zaręczyn Tomasz przygnębiony opuścił ten dom zostawiając kartkę dla Eweliny z napisem "Przepraszam, że byłem twoim koszmarem" i nie zostawiając kontaktu. Grzegorz z kolei był wściekły na Kasię za to, że jego zdaniem go oszukała i zrobiła z niego idiotę. Nienajlepsza atmosfera była także wokół Ani i Kamila. Ta miała za złe zawodnikowi MMA za to, że zachowywał się coraz bardziej śmielej i obscenicznej wobec Marty. Takie zachowanie wobec samej Marty skrytykowała także Kasia. Pielęgniarka znana z "Rolnika..." podczas gry w filtr towarszyski wyznała, że Kamil był najlepszą osobą jaką poznała na pobycie w Hiszpani, co jeszcze bardziej zdenerwowało Anię, a skłoniło do rozmów między Kamilem i Martą. Po wspólnej przechadzce Kamil postanowił wyznać Ani, że nic z nią już nie łączy. Ta znów się rozwścieczyła i nazwała Kamila "oszustem i kłamcą" i kazała mu "spadać na drzewo", a Martę nazwała "świnią". Jedynie między związek między akrobatką Kasią a Dawidem jest na bardzo dobrej drodze, choć ta - z racji uprawianej dyscypliny sportu - złamała nogę. No i pod koniec druga Kasia obchodziła urodziny.

Na ostatniej ceremonii zaręczyn nikt się nie oświadczył. Jedynie Kamil wobec Marty oraz Dawid wobec Kasi wyrazili chęć dalszego poznania poza programem, choć Kasia (akrobatka) liczyła, że wyjedzie z Hiszpanii zaręczona. Na wszyscy rozstali się ze spokojem, w setkach podsumowali swoją przygodę, a także zobaczyliśmy ich także już na lotnisku w Polsce po powrocie z Hiszpanii.

A dzisiejszy odcinek to finał w stylu "Rolnika...", czyli co zadziało się później nagrany już w studio w Warszawie.Biorąc pod uwagę to co już się stało - trzeba być gotowym na wiele. ;)
-------
EDIT: Finał rozpoczęty. Na razie na kanapie mamy Gosię i Tadeusza - jedyną parę małżeńską. W tym programie. :)

A teraz mamy Laurę i Waldemara. :)

O, Laura i Waldemar już nie są razem. :o Emocje się zaczęły. :(

A teraz Kasia (akrobatka) i Dawid. Oni są razem, mimo, że jeszcze razem nie mieszkają.

No i teraz zawodnik MMA, który chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Tomasz "ekspert" musi sie wypowiedzieć na temat każdego zwiazku :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro nikt inny nie chciał się wypowiedzieć. ;)

No i jednak nie ma chemii między Martą a Kamilem. Przeszkoda? 150 km, które dzięli obie osoby. Tak to jest, kiedy zgłasza się osoba, która nie wie czego chce. Chciał dwie pieczenie upiec na jednym ogniu, a nie ma ani jednej, ani drugiej.

A teraz Kasia i Grzegorz. Szanuję to, co uczestniczka przeszła w przeszłości, ale chyba sama też nie wie czego chce, i nie jest do końca szczera. Grzegorz też jest trochę bezkrytyczny, a szkoda.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ciężko sie zdecydować który przypadek gorszy Tomasz czy Kamil???
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tomasz przynajmniej się jakoś starał, nie chciał żadnego trójkąta, i to on bardziej jest zraniony. A Kamil doskonale wiedział co wyprawiał, mimo, że nie powinien tego robić.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Tomek dla mnie w niektórych momentach przejawiał zachowania wręcz despotyczne. Myśle że to nie jest człowiek do związku, lepiej żeby był sam, Kamil niby 10 lat młodszy czy dojrzeje? Szanse maleją,ale być moze jeszcze mu sie uda. Moze jak sie na serio zakocha to bedzie mu sie chciało,ale mam wrazenie że póki co najbardziej zakochany jest w sobie
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tyle, że on przynajmniej sprawę postawił uczciwie w stosunku do Marty, w przeciwieństwie do Kamila.

No i miłe prezenty dla Gosi i Tadeusza. Dostali romantyczną kolację w Atelier Amaro (powiązania producenckie :) ) i weekend w Paryżu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

909 tys, widzów programu, przedostatni odcinek ponad 1 mln i 2 miejsce w komercyjnej

Całkiem nieźle, myślałem, że będzie gorzej, kto wie czy nie będzie kontynuacji bo na FB bardzo dużo pytań o to.

http://[link zakazany]/artykul/og ... tys-widzow
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:Tyle, że on przynajmniej sprawę postawił uczciwie w stosunku do Marty, w przeciwieństwie do Kamila.

No i miłe prezenty dla Gosi i Tadeusza. Dostali romantyczną kolację w Atelier Amaro (powiązania producenckie :) ) i weekend w Paryżu. :)
Z tym weekendem to aż przypomina mi się sytuacja z bodajże "Dwóch Światów" gdzie zakochana para z programu dostała do Paryża... pod Wrocławiem :lol:
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości