[POLSAT] Wyjdź za mnie (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[POLSAT] Wyjdź za mnie (2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Polsat planuje drugi randkowy program, tym razem będzie to reality-show ''Wyjdź za mnie''.
Rozpoczęły się własnie castingi.



Program będzie realizowany po za granicami Polski przez około 7 tygodni. W jego trakcie może dojść do zaręczyn, a nawet do ślubu. Uczestnicy będą mieszkać w ''Domie zaręczyn'', uczestnicy będą się eliminować w trakcie programu i całodobowo będą nagrywani. Będą brać udział z grach, randkach i zadaniach. Uczestników będzie co najmniej 14.


Program produkuje Jake i będzie nagrywany w styczniu i lutym. Zaplanowano 10 odcinków.

Nagrodą jest pełny pobyt w luksusowym miejscu oraz wyprawienie ślubu.
Patryk M

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Zasłona milczenia.

Jeszcze nie wiadomo, czy "Take me out" się przyjmie, a Polsat ogłasza castingi do kolejnego programu randkowego. Nastąpi przesyt tego typu produkcji w słonecznej stacji, tak jak w latach 2014-2016 programów kulinarnych (choć będzie to raczej krótkotrwały przesyt ;D ). No i gdzie jest różnorodność w ramówce? Zdecydowanie lepiej by było dać zamiast drugiego programu randkowego jakiś nowy teleturniej albo talk show, czyli to, na czego nadmiar w Polsacie obecnie zdecydowanie narzekać nie można. :P
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Program randkowy, bo Rolnik i Pierwsza randka na TVP

Teraz śluby, bo Ślub od pierwszego wejrzenia na TVN

I to są "nowości" Niny na wiosnę... Ja wiem, że ciężko o oryginalność, ale naprawdę ręce opadają przy tym ich opóźnionym zapłonie i zgapiania od sukcesów konkurencji :rolleyes: Nic to 25-lecie nie dało.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Już wiadomo, że chodzi o format „The Spouse House” od TLC.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zm3ebZv7-J4&t=29s[/youtube]

Nie zdziwię się jak prowadzącą byłaby Młynarska :)
Awatar użytkownika
komosa
Obserwator
Posty: 289
Rejestracja: 28 lut 2017, 2:08
x 34
x 12

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: komosa »

Chyba mniejszym problemem niż wtórność programu jest fakt, że robić to ma Jake Vision, która położyła nawet taki samograj jak "Wyspa przetrwania".
A programy o ślubach są teraz popularne, "Ślub od pierwszego..." miał sporą oglądalność. Może to będzie durne i wtórne, ale widzów ma szansę przyciągnąć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zapłon spóźniony trochę jest, ale programy faktycznie się oglądają. Niestety, można by powiedzieć, bo produkcje tego typu zbliżone są do paraoku tak naprawdę i koło się zamyka, pokazując gusta Polaków, przynajmniej tych typowych oglądających telewizję.

Ja widzem tych programów nie jestem, ale wydaje się, że reality show, w którym sporo się dzieje, pod kamerami 24/h i finał jest dość określony, może się targetowi programów spodobać.
Warto dodać, że produkcja zabezpieczyła się przed ewentualnymi ustawkami przed programem, z pewnością będą chcieli nie popełnić błędów konkurencji.

Ostatnia, ale i chyba najważniejsza rzecz to pora emisji, od której bardzo wiele zależy, czy będzie hit czy klapa.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

A jak myślicie, w jaki dzień tygodnia może być ten program?
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tego typu programy się oglądają, ale jeśli JV dobierze tak mizernych uczestników jak w przypadku "Wyspy przetrwania" i realizacja będzie równie siermiężna to czeka nas kolejna klapa, tym bardziej, że Kępiński nie wyciągnął sensownych wniosków po porażce WP.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Już widzę ten dobrze przeprowadzony casting, jak realizacja ma się rozpocząć za nieco ponad 3 tygodnie.

Nina długo zwlekała z ostatecznym klepnięciem produkcji. W JV mówiło się o tym już ponad miesiąc temu, o czym pisałem 8 grudnia w temacie o TC:
Kryterium0 pisze:Żeby było śmieszniej, wiewiórki donoszą, że wiosną TC może być nie jedyną produkcją JV dla Polsatu...
Ale nie sądziłem, że to aż tak duży program... Widać, że Nina nic nie zrozumiała z porażki WP.
Tematyka zaręczyn i ślubów - pani Hyży już zakontraktowana czy dopiero czeka na audiencję u Carycy? :)
Patryk M

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

sebastiannn pisze:A jak myślicie, w jaki dzień tygodnia może być ten program?
Na pewno wolne będą wtorek i sobota, ale tego typu program się na sobotę nie nadaje. A po za tym filmy animowane zapewniają Polsatowi w ten dzień przyzwoite udziały w komercyjnej. Na wtorek prędzej dałbym bardziej rozrywkowe "TMO", które mogłoby być niezłą odskocznią od seriali konkurencji. A "WZM" dałbym nie na ścisły prime time a np. w środę po "TC", w czwartek po "P" (mógłby być wtedy niezły przepływ widowni, bo obie produkcje mają podobny target), albo w piątek po "TzG" (tam liderowanie byłoby raczej pewne, bo oprócz wzmocnienia w postaci "Tańca", u konkurencji będą same filmy). "Ślub" TVN-u leci o 22:30 i dobrze sobie radzi. To wciąż niezła pora na premierowe pozycje.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 15:34 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bo to wygląda tak, można pchać programy na 20 czy trochę później, gdzie wyniki oglądalności, przy jakimkolwiek programie czy serialu nawet wspaniałym, wybitne nie będą, bo jest duża konkurencja, ale stacja też nie może sobie pozwolić by to pasmo całkowicie odpuszczać. Pasma późniejsze w tym te weekendowe są dużo bardziej przyjazne, ale to nie jest ten już najbardziej eksponowany fragment wieczoru. TC miał swoją widownie i dobrze sobie radził, ale z nowościami jest trudniej, ten program może być trochę kontrowersyjny, więc 22 czy 22.00 może nie byłaby zła.Ważne znaczenie też a długość odcinków, tu Polsat wiele razy przesadza, robiąc je za długie, na czym traci.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Żenujące odgapianie od konkurencji na potęgę, jak widać. Takie Polsatowskie działania ws. nowości są już naprawdę takie nudne... :rolleyes:

Nie wróżę sukcesu, tym bardziej już nie z tragicznym Jake Vision, który w iście spektakularny sposób położył "Wyspę przetrwania". Już lepszą odpowiedzią na poczynania konkurencji byłoby wprowadzenie jakiegoś teleturnieju na otwartą antenę, bo w tym zakresie można byłoby liczyć na pewną róźnorodność.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Medyk24 pisze:Tego typu programy się oglądają, ale jeśli JV dobierze tak mizernych uczestników jak w przypadku "Wyspy przetrwania" i realizacja będzie równie siermiężna to czeka nas kolejna klapa, tym bardziej, że Kępiński nie wyciągnął sensownych wniosków po porażce WP.
Nie wiem czy sie tak oglądaja, obstawiam widownie na poziomie tej z "Pierwszej randki tvp" a takim wynikiem polsat na pewno nie bedzie usatysfakcjonowany :)
@Noron, nie przesadzałbym z krytykowaniem Jake vision,fakt ostatnie programy moze im nie wychodza, ale jednak zrobili aż 11 edycji MBTM, które bardzo miło wspominam
^-^
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Śmieszny ten Polsat
Tak samo było kilka lat temu tzn. była faza na gotowanie to od razu 2 programy o gotowaniu Top Chef i HK
Teraz faza na randkowe programy -> od razu dwa :P
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[POLSAT] Wyjdź za mnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Wróci faza na śpiewanie -> od razu MBTM i IDOL :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości