[TVN] Kuchenne Rewolucje

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ekipa niby w gościach, ale powiem krótko. To jest zwykła dzicz. Przeszkadzanie w pracy i nic więcej. Dobrze, ze jeszcze ci selfiarze nie wzięli od ekipy kamer i sami nie kręcili. Jezu jak ja czymś takim gardze. Rozumiem, że to Magda i to naprawdę gwiazda przez duze G, ale minimum jakiegoś komfortu należałoby dać.

Co do wczoraj to rewolucja z kategorii nie mogła się nie udać. Dania naprawdę nietrudne, a i sam wystrój ładny. Trochę jednak odcinek jakby monotonny, ani tak naprawdę kuchenny, ani wybitnie rewolucyjny. Chociaż trochę ta cała Asia mnie irytowała. Typowa wielka ekspertka i celebrytka internetów jaka to nie ona, a pewnie cały dzień tylko snap, insta i fb. XD

Matura na 4+ jak to M.G ujęła, ale sam na odcinek na średnią 3.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A kolejny odcinek, to Poznań i "Czerwony Kapturek".
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

na telefonie wyskoczyło mi w stronie startowej coś gorszego niż pudelek.. :D Dobree informację mają. https://pikio.pl/tvn-zmuszone-zlikwidow ... y-gessler/
xyz
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

lukaa pisze:Magda wrzuciła filmik, jak kręcili kolejny odcinek w Szczecinie. Niezła widownia gapiów się zabrala. Niektórzy nawet prawie wchodzili w kadr.. Powtarzali 6x tą scenę.
Masakra.p
No niestety, ale tak to jest jak taka restauracja znajduję się na głównej ulicy miasta :P Powiem tak, przechodziłem kilka razy w trakcie nagrywania tych rewolucji (w końcu 3 minuty pieszo mieszkam od tej restauracji XD). Kiedy Madzia była, to zawsze była grupka kilkudziesięciu osób (sporo dzieci) i fociło ją, patrzało co robią i tak dalej. Do tego ludzie zastawiali okoliczny parking, że mieszkańcy nie mogli jak wyjechać XDD W sumie, jej bardzo współczuję, bo zamiast się skupić nad robieniem rewolucji to jeszcze musiała się patrzeć czasami na grupkę fanów. A wczoraj akurat trafiłem również jak wchodziła do restauracji i przynajmniej dwukrotnie nagrywali ;)

Natomiast to co się szykuję w tej restauracji :)
[ Spoiler ]
Również mnie ciekawi o której się odbyła wczorajsza kolacja... Magda przyszła do restauracji około godziny 18:00, natomiast jak około 20:00 jeszcze na chwilę tam zajrzałem to Magda jeszcze gotowała o.O bo akurat było widać. W środku jeszcze nie było żadnych gości. Ja myślałem, że te kolacje to są o jakiś normalnych porach...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

lukaa pisze:na telefonie wyskoczyło mi w stronie startowej coś gorszego niż pudelek.. :D Dobree informację mają. https://pikio.pl/tvn-zmuszone-zlikwidow ... y-gessler/
Ten portal to właśnie taki "Pudelek na poważnie". Słynie z wielu nadinterpretacji, i to kosmicznych.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To nagranie powyższe pokazuje jaką trzeba mieć cierpliwość i ile to pracy dla Magdy, w mniejszych ośrodkach jest inaczej, ale na pewno też niełatwo.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

U nas jak Magda robiła rewolucje to kolacja zaczęła się grubo po 20. Skończyła się grubo po północy, zanim wyszły dania, przemowa Magdy, nagrywana z 2-3 razy bo ciągle coś wypadało. Jak ktoś myśli, że te Rewolucje to naprawdę tylko wejść, chwile pokrzyczec, pogotowac to ja po rewolucji u nas całkowicie zmieniłem zdanie, a po tym filmiku podanym wyżej, jestem zaskoczony ze nikt z produkcji tym Januszom jeszcze w łeb nie dał bo to naprawdę musi srogo denerwować. Jak 6 razy nagrywa się jedno wejście do restauracji. XD
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak, bardzo spokojnie, ale dobrze, bo by ktoś wrzucił do sieci i by była afera, a Magda ma wielu hejterów już :) Ale fakt najważniejsze jest to, że nie idzie to tak łatwo i szybko jak się widzi na ekranie, ale szacun dla produkcji, bo wypada to zawsze tak naturalnie, jakby dubli nie było :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

19.04 będzie odcinek z Goszczanowa - info z FB restauracji :)

CIekawe czy nie zmienią, bo już parę razy zdarzało się, że kilka dni przed nagle zmieniali odcinek do emisji.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Najprawdopodobniej 10 maja będzie odcinek z Kołobrzegu :) z restauracji "Figa z Makiem". Info z lokalnych mediów.
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Trzeciak pisze:
lukaa pisze:na telefonie wyskoczyło mi w stronie startowej coś gorszego niż pudelek.. :D Dobree informację mają. https://pikio.pl/tvn-zmuszone-zlikwidow ... y-gessler/
Ten portal to właśnie taki "Pudelek na poważnie". Słynie z wielu nadinterpretacji, i to kosmicznych.
Napisałem im w komentarzu wtedy że se, pudelek nie zniżył się do ich poziomu.. Ale to była kwestia czasu
https://www.pudelek.pl/artykul/126719/g ... ego_znaku/

SE to samo. A źródło to jakiś lelum xD

Oni już wydali na Magdę wyrok =D
xyz
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ale robią z igły widły te idiotyczne portaliki... aż żal się odnosić.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Dzisiejszy odcinek zapowiada się bardzo ciekawie. Rodzinka ciekawa, każdy członek rodziny ma tatuaż. Jeden z synów nawet przyznał, że miał problemy z prawem i siedział w więzieniu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kobitka na pewno "oryginalna". Zapowiedź na początku pokazała, że nie będzie nonstop taka "hurra optymistyczna"...

Kogo my tam nie mamy. Syn po 3 latach w kiciu, drugi ewidentny maminsynek ukochany, partner życiowy z Kirgistanu, jakaś babunia jak "członek rodziny".

No niestety domowa kuchnia niezbyt udana.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: [TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Rodzinka jak z filmu czy serialu :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości