[TVN] Kuchenne Rewolucje

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nie ma jeszcze wątku o tym programie, więc go zakładam. Tym bardziej, że jak donosi Super Express, jesienią 2011 w TVN pojawi się 4. seria programu. Może SE to niezbyt wiarygodne źródło, ale program jest chętnie oglądany, więc raczej nie ma wątpliwości, co do kontynuacji.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

4. edycja na pewno się pojawi - odcinki 4. serii kręcone są już od marca br.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tymczasem 3. sezon programu dobiegł końca w poprzednią sobotę, 30 kwietnia. Liczył 12 odcinków, emitowanych od 12 lutego 2011. Dziś wyemitowano już powtórkę. Krótkawy ten sezon trochę. Liczyłem, że będzie co najmniej o jeden odcinek więcej.
2009-2021
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Szkoda krótkiego sezonu, szkoda, że pora emisji mi jakoś nie pasuje bo fajnie się to ogląda, mam tylko taką refleksję, że patrząc czasem na te rewolucje ciarki po plecach mi przechodzą na myśl pójścia gdzieś, gdzie takiej rewolucji nie było... wiecie o co chodzi.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

waldus_5, jeść to by Ci się odechciało jak byś obejrzał Kuchenne Koszmary prowadzone przez Gordona Ramsey'a na BBC Lifestyle. On to dopiero pokazuje siedlisko bakterii, brud, karaluchy i inne robale. Nie ocenia tak jak Gessler. On sprawdza potem na kuchni czy jedzenie aby na pewno było świeże. Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler przy nim to PIKUŚ!
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Widziałem Gordona, ten człowiek wymiata, dla kuchennych rewolucji jakoś często nie mam czasu, dla Gordona zawsze znajdę czas, program Kuchenne Koszmary wraca mi wiarę w Polskę, okazuje się że u nas nie jest jeszcze tak źle.

Jak już o Gordonie to może TVN mogłaby skręcić Piekielną kuchnię, tylko znajdźcie kogoś z większą charyzmą niż Gessler, nic do niej nie mam, ale Ramsey.....
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Też mi się marzy Piekielna Kuchnia. Już kiedyś zastanawiałem się kto mógłby poprowadzić ten program i wydaje mi się że Maciek Nowak lub Andrzej Polan by się nadawali.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Z tą "Piekielną kuchnią" to byłby ciekawy pomysł. Myślę, że dobry byłby Adam Gessler. Ma on charyzmę i potrafi nieźle skrytykować tych, którzy przyrządzają nieodpowiednio jedzenie. Jednak ma on obecnie swój program w TVP1, a poza tym na pojawienie się "Piekielnej kuchni" nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Może kiedyś. Nigdy nie mów nigdy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas realizacji programu "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Podczas nagrywania programu w lokalu zjawił się komornik, który... zajął sprzęt TVN.
Czytaj więcej.

Oczywiście TVN nie miał z tą sprawą nic wspólnego, akurat trafił się zadłużony lokal.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Od września program będzie emitowany w czwartki o 21:30, a więc czeka go poważne starcie z serialami na polsacie i "dr housem" na dwójce, czy wygra to starcie przekonamy się już we wrześniu. Nadal jednak będzie emitowany w soboty o 18. Moim zdaniem zmiana godziny może okazać się porażką, gdyż czeka go duża konkurencja, o której już wspomniałem i dużo widzów może dopiero obejrzeć sobie go soboe na powtórce, zamiast premierowy odcinek w czwartek.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dr House kończyć się będzie o 21:30, a seriale polsatu i tak są kiepskie, więc Kuchenne Rewolucje powinny sobie poradzić.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No nie gadaj... ''Hotel52'' to całkiem porządnie zrealizowany i sensowny serial. Do ''Szpilek...'' w sumie też nie ma się co przyczepić.
Przeniesienie Gesslerowej na prime-time to chyba w pewnym sensie ukłon w stronę widzów, którzy nie zawsze mogli obejrzeć ten program w niedziele. W tym wypadku zdecydowano się na ten krok i konkurencję z resztą kanałów co jest dobrym ruchem.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Ale i tak Kuchenne Rewolucje nie mają szans i będzie jak z Ojcem Mateuszem, którego powtórki w niedziele mają lepszą oglądalność niż czwartkowa premiera.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ice pisze:No nie gadaj... ''Hotel52'' to całkiem porządnie zrealizowany i sensowny serial. Do ''Szpilek...'' w sumie też nie ma się co przyczepić.
Hotel 52 znudził mi się po kilku pierwszych odcinkach pierwszej serii. Szpilek nawet nie próbowałem oglądać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ama18, Google Adsense [Bot] i 13 gości