[TVN] MasterChef

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Czarli02
Użytkownik

[TVN] MasterChef

Postautor: Czarli02 » 19 lis 2017, 21:22

Chyba Grażynka do chaty jedzie... Moja faworytka - uwielbiałem programy taty Maćka :)
Damianou18
Activist

[TVN] MasterChef

Postautor: Damianou18 » 19 lis 2017, 21:30

No i Matteo jedzie do Australii. Czyli do Australii jadą Mateusz Surfer, Mateusz Ślązak, Matteo, Natalia i Damian.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: wiatriwoda » 19 lis 2017, 21:31

Dobra decyzja. Graża ma rację, że zaprzepaściła szanse od Lorka. Ale na wygraną w finale, chyba szans nie miała.
Jordi
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: Jordi » 19 lis 2017, 21:54

Na ten moment w 3 widzę Damiana i obu Mateuszów.

Damian mimo wielu wpadek dziś pokazał ogromną klasę. Matteo niestety widać, że coś tam potrafi, ale przy trudniejszych zadaniach nie dawał sobie kompletnie rady (a raz miał po prostu fart w takim zadaniu), a Natalia ewidentnie gra i 2-3 razy miała momenty, gdy pokazała prawdziwą twarz. Potrzebujemy wymagającego i skomplikowanego zadania, a od razu będzie do wylotu.

Natomiast Grażyna wielka klasa po odpadnięciu!
Damianou18
Activist

[TVN] MasterChef

Postautor: Damianou18 » 19 lis 2017, 22:01

Ja też widzę podobną trójkę finałową. No chyba, że Natalię jednak wsadzą do finału. Moim kandydatem do zwycięstwa jest chyba młodszy Mateusz, według mnie trzyma cały czas stabilny, dobry poziom i skoro jury mówi, że jest geniuszem, to może coś znaczyć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: wiatriwoda » 20 lis 2017, 16:19

Warto zwrócić uwagę, że zapraszając Lorka za rok, potwierdzono kolejny sezon programu, z resztą wyniki oglądalności tylko to potwierdzają, że program trzyma się bardzo dobrze, talentów kulinarnych nie brakuje, a realizacja stoi na najwyższym poziomie.
Sashenka
Użytkownik

[TVN] MasterChef

Postautor: Sashenka » 20 lis 2017, 20:55

giornalista pisze:drażni mnie trochę Natalia, chociaż na początku wydawała mi się bardzo sympatyczna.

Też mam takie odczucia.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: CaptainMorgan » 20 lis 2017, 21:05

wiatriwoda pisze:Warto zwrócić uwagę, że zapraszając Lorka za rok, potwierdzono kolejny sezon programu, z resztą wyniki oglądalności tylko to potwierdzają, że program trzyma się bardzo dobrze, talentów kulinarnych nie brakuje, a realizacja stoi na najwyższym poziomie.

Akurat w tym bym się potwierdzenia kolejnej edycji nie doszukiwał. Pamiętajmy jakie sytuacje były w YCD :) Mateusz Sobecko, który zrezygnował w trakcie 7 edycji musiał czekać do 8 edycji trochę dłużej niż planowano :) Chociaż kolejna edycja MasterChefa raczej jest pewniakiem.
Christianus
Obserwator

[TVN] MasterChef

Postautor: Christianus » 20 lis 2017, 21:20

wiatriwoda pisze:Warto zwrócić uwagę, że zapraszając Lorka za rok, potwierdzono kolejny sezon programu, z resztą wyniki oglądalności tylko to potwierdzają, że program trzyma się bardzo dobrze, talentów kulinarnych nie brakuje, a realizacja stoi na najwyższym poziomie.

Program był nagrywany jeszcze przed emisją pierwszego odcinka szóstej serii, więc nie mogli wiedzieć, że wyniki oglądalności będą tak dobre. Zresztą jurorzy w innych programach, zwłaszcza na etapie castingów, często zachęcają do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji. Nieraz tak było w "The Voice", "You Can Dance" czy nawet ostatnio w "#Supermodelce Plus Size".

To już druga taka sytuacja w "Masterchefie", kiedy uczestnik rezygnuje z dalszego udziału. W pierwszej edycji jedna z zawodniczek musiała zakończyć swoją przygodę z programem ze względu na problemy ze wzrokiem.

Co do samego odcinka, Damian był ogromnym zaskoczeniem. Jego danie prezentowało się na talerzu znakomicie. Jest zwariowany i roztrzepany, ale może właśnie w tym szaleństwie tkwi metoda. Mateusz surfer ostatnio notuje pasmo samych sukcesów i myślę, że może to doprowadzić go do finału. Szkoda mi bardzo Lorka, choć ucieszyłem się z powrotu Grażyny. Ten odcinek pokazał jednak, że chyba nie do końca nadawała się do tak zaawansowanego etapu programu. Rozbawiła mnie jej wypowiedź o tym, jaka jest marchewka :D Teraz pozostaje czekać na widok Michela na desce oraz kulinarne emocje w Australii. Z pewnością można liczyć na znakomitą realizację, tak jak było to w poprzednich sezonach ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: wiatriwoda » 20 lis 2017, 21:26

Christianus pisze:

Program był nagrywany jeszcze przed emisją pierwszego odcinka szóstej serii, więc nie mogli wiedzieć, że wyniki oglądalności będą tak dobre. Zresztą jurorzy w innych programach, zwłaszcza na etapie castingów, często zachęcają do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji. Nieraz tak było w "The Voice", "You Can Dance" czy nawet ostatnio w "#Supermodelce Plus Size".

Gdyby wyniki były słabe i pewne by było, że nie będzie kolejnego sezonu, wystarczyło wyciąć słowa Ani i tyle :) Z resztą zapaść wynikowa Masterchefowi nie groziła, aczkolwiek zawsze z nią trzeba się liczyć.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Junior

[TVN] MasterChef

Postautor: sebastiannn » 26 lis 2017, 21:17

Wydaje mi się, że Natalia dziś odpadnie..
Śpiewajmy razem. All Together Now - Środa - godz. 20.30
10 sezon TTBZ - SOBOTA - ok. godz. 22
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Postautor: wiatriwoda » 26 lis 2017, 21:18

Jak nie przepadałem za Natalią, uważam, że dostała najtrudniejsze składniki, inne niż reszta, to trochę niesprawiedliwe, mogli losować te obowiązkowe elementy.

Podejrzewam, że może odpaść.

No i tak jest, Natalia odpada, może i była najsłabsza, ale mały niesmaczek pozostaje.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 21:33 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Damianou18
Activist

[TVN] MasterChef

Postautor: Damianou18 » 26 lis 2017, 21:33

No i jednak Natalia odpada. Czyli będziemy mieli drugiego męskiego MasterChefa.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Postautor: Trzeciak » 27 lis 2017, 13:23

Christianus pisze:Program był nagrywany jeszcze przed emisją pierwszego odcinka szóstej serii, więc nie mogli wiedzieć, że wyniki oglądalności będą tak dobre. Zresztą jurorzy w innych programach, zwłaszcza na etapie castingów, często zachęcają do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji. Nieraz tak było w "The Voice", "You Can Dance" czy nawet ostatnio w "#Supermodelce Plus Size".

Nawet w "Idolu" w tym roku Maciej Rock zapraszał do kolejnej edycji w 2018 roku, której już wiadomo, że nie będzie, skoro do dziś nie ogłoszono castingów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Damianou18
Activist

[TVN] MasterChef

Postautor: Damianou18 » 03 gru 2017, 20:36

Pierwszym finalistą 6. edycji MasterChefa zostaje... DAMIAN!

Wróć do „Reality show”