[TVP1] Rolnik szuka żony

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Artykuł z 15.07 z igyfino.pl
Piękny spoiler zrobili-zanim program się zaczął -pogratulować ;)

http://www.igryfino.pl/kat-191,a,23999, ... iecie.html

Kto nie chce znać finału jednej pary (bo są odwiedziny w rodzinnych stronach wybrańca) -nie wchodzić ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

O tym to już pisały portale plotkarskie kilka dni temu :)
[ Spoiler ]
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

No tak
[ Spoiler ]
Tutaj artykuł z 15 lipca-gdzie nie wiadomo było kto sie załapał z tej 10-tki do programu-oto mi bardziej chodzi, jaki spoiler był wieki temu ;)
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Wow Emilka do odstrzału-Piotr w międzyczasie owiedział sie o jej udziale w innych programach, ma żal że sama mu o tym nie powiedziała
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Jestem w szoku! Piotr podziękował Emilii za udział w programie. Poczytał o dziewczynie w Internecie i jej wszcześniejszym udziale w tego typu programach.
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Dobrze-zostanie jej selfie z krową na pamiątkę ;)
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 177
x 111
Kontakt:

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

I bardzo dobrze, że ją odrzucił, było czuć lans na kilometr.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Kasia od Piotra bliska odejścia-bo w końcu zabrali jej najbliższą koleżankę... Masakra do kwadratu, dla koleżanki była w programie
Ojciec Piotra jak zwykle podsumował w 10- "Płakała za tamtą, moze to lesbijki sa" :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

TVP już potwierdza 5 sezon w 2018 roku.

Źródło: wirtualnemedia.pl
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Skandal za skandalem-o programie pisza, ma ogladalność -wiadomo że bedą wysiskać ile sie da
Ta edycja rozczarowująca i to bardzo. W sumie najlepiej mi sie ogląda Karola, rolniczkę i starego-niestety Zbyszek czy ten cały Piotr to porażka. Zwłaszcza to co sie dzieje teraz u Piotra-przekret aż razi w oczy. Niestety obawiam sie że z każdą kolejną edycja bedzie więcej takich chętnych jedynie do zostania chwilową gwiazdeczką Pudelka...
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Ta edycja jest chyba najsłabsza ze wszystkich. Dobrze się ogląda jedynie Karola i rolniczkę Małgosię. Mikołaj jest mi całkowicie obojętny, bo to kolejny stary erotoman, który nie szuka prawdziwej miłości i tylko chce się zabawić. Piotr i Zbigniew to totalna porażka.
Piotr jak widać od początku nie był zainteresowany żadną kandydatką i po kryjomu pisał z innymi. Szukał tylko pretekstu żeby pozbyć się ich wszystkich. Szkoda mi Moniki, bo znalazła się w beznadziejnej sytuacji. Piotr zapraszając jakąś inną kandydatkę dał znać że nie jest nią zainteresowaną i nadal szuka.
A Zbigniew to takie ciepłe kluchy że masakra. Ja już po wizytówkach wiedziałem że on się nie nadaje do kobiety. Bądźmy szczerzy to typ mężczyzny, który zostanie starym kawalerem do końca życia. On boi się kobiet i to widać gołym okiem. Kandydatki też wybrał sobie najgorsze jakie mógł. Ale miał fajną kandydatkę Joannę, ale przestraszył się jej deklaracji o tym że chce założyć rodzinę. Dla mnie jego miejsce jest w Chłopakach do wzięcia. Śmieszy mnie tylko że tak go wszyscy żałują na fb.
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Uważam że przy następnej edycji kandydaci rolników powinni mieć w umowach zawarty zakaz zakładania sobie tzw. fanpage na FB ( jak przykładowo mają uczestniczki Project lady) na czas trwania w TV programu, Justyna z Sarą takowe maja-i mozna sie dużo dowiedzieć-chociażby z tego jak prześmiewczo piszą (nawet dyskutuja obie) o Karolu....
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Z przyzwyczajenia ogląda się to dalej, ale męczy się człowiek coraz bardziej. Casting jakby zawiódł, a dokładając do tego niefortunne wybory rolników, wszystko składa się na chyba najsłabszy sezon w historii polskiej edycji.

Zbyszek to porażka nr 1 - kiedy czytam te hejty na jego kandydatki na fb programu to się zastanawiam, gdzie te "widzki" mają oczy? Widzą w nim tylko poczciwego kawalera bez dłoni i wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Ja dostrzegam duże dziecko, kompletnie niezdecydowanego maminsynka, który robi wszystko pod dyktando matki, robiącej z niego kompletną ciamajdę w obowiązkach domowych. Ciekawe, czy te wszystkie hejterki z fb chciałyby związać się na całe życie z kimś, dla kogo najważniejszą kobietą w życiu jest jego matka, a żona/partnerka będzie cały czas musiała stać w jej cieniu i próbować dorównać jedynej idealnej na tym świecie.
Piotr - porażka nr 2. Zarzucił sztuczność Emilii, a sam zrobił szopkę. Zaprosił kobietę, której widzowie nawet nie poznali, bo montażyści tną materiał z jego gospodarstwa aż miło. Żeby tylko nie potwierdziło się to, co sporo ludzi im zarzuca, że Piotr i Kasia już się znali, a ona bywała w gospodarstwie kilkukrotnie? Produkcja powinna przemyśleć to przy kolejnej edycji. Może dobrym sposobem byłoby zabieranie listów od potencjalnych kandydatek po ich przeczytanie i przekazywanie ich rolnikom dopiero po realizacji ostatnich randek? No i zakaz kontaktowania się przez portale społecznościowe, rolnik powinien skupić się na udziale w programie, a nie szukać "dup" poza kamerami.
Mikołaj - powtórka z rozrywki. Typowy schemat najstarszego uczestnika, który jest do tego mega obleśny. Chwała Renacie, że wyjechała i nie uczestniczyła w tym haremie w winnicy, jaki chciałby sobie urządzić ten pan. Jeszcze wczoraj doszedł obleśny synek Mikołaja do kompletu... Ludzi z takim wyglądem i nastawieniem nie powinno się pokazywać w prime-time niedzielnym.
Małgorzata - do przebojowości Ani, czy nawet Moniki jej daleko, ale mam wrażenie, że sama jest świadoma, jak złych wyborów dokonała. Jedynie młody jest w niej zakochany, ale ona jakby się przed tym broniła. Gruby to się z choinki urwał, a Paweł w okularach sztywniak i cały czas mówi o swoich szansach, a gołym okiem widać, że większe szanse to ma nawet gruby, niż on.
Jedynie Karola można oglądać z takimi emocjami jak poprzednie edycje. Rywalizacja Sara vs. Justyna jest ciekawa, ale gdzie wczoraj zaginęła Ania? Była pokazana w kilku momentach, jakby już montaż dawał do zrozumienia, że jest poza programem i nie ma sensu jej przypominać.
vissi

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Dla mnie ten sezon to ISTNA komedia :lol:
To prawda że już wybór rolników do tej edycji-był zupełnie nietrafiony-Piotr i Zbyszek no porażki-zwłaszcza ten pierwszy-dwa zdania ledwie potrafić z siebie wydusic i te głupkowate usmieszki-facet tragedia. Dziwie sie ze Monika wykształona kobieta po pierwszym dniu od niego nie wiała
U Zbysia Ewcia odstawiła szopkę, kobieta która cały pobyt buntowała młodsza koleżnką, najeżdzała na Zbycha jego matkę-dostała ataku szału po tym jak jej podziękował-cóż nie powiodło się. Miała cel-którego nie zrealizowała-chciała żeby młodsza koleżanka sama uciekła-a ona z braku laku by została wybrana...
U Karola cieżki wybór-coraz bardziej czuje ze wybierze ... Annę. Bo rodzina nie jest za Sarą-mysle ze skutecznie mu ją wybija z głowy, a Justyny on sie boi zwyczajnie/ Oczywiscie nic z tego nie bedzie Ploty głoszą ze
[ Spoiler ]
U starego,aż nie smacznie wczoaraj...
U Gośki prawdziwa Arktyka-impreza grillowa miała byc-a wyszło przesłuchanie jak w prokuraturze, szkoda młodego bo sie przejał chłopak-i pierniczył takie farmazony ze głowa mała-a goscie mieli beke niezłą. Nie lubię czegoś takiego. Dawid mistrz zajęty żarciem-a mu jakieś głupie pytania zdają-rozwalił system jak zawsze ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ta edycja to niezła porażka, Karol odesłał z kwitkiem wszystkie swoje dziewczyny, kandydatka Zbyszka zgodnie z przewidywaniami też odjechała, Mikołaj niby wybrał Tereskę, ale zaraz poleciał do Janeczki żeby gdy mu się odmieni zostawiła otwartą furtkę, u Piotra pachnie ustawką na całego, a Małgosia też bez zaskoczenia wybrała najmłodszego Pawła. Jednak też dzięki temu ta edycja budzi nie male emocje na portalach plotkarskich co sprawia, że oglądalność rośnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości