[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
FankaTTBZ
Obserwator
Posty: 289
Rejestracja: 21 gru 2014, 11:12

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FankaTTBZ »

To coś mi się pomyliło albo źle zobaczyłam. Na telefonie wchodziłam na Playera. Male litery były i to pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja się zastanawiam jak długo będą trzymać tę nową rodzinkę pełną wulgaryzmów. Tragiczni byli po prostu. Co kierowało produkcją, żeby ich wybrać, to ja nie wiem. Brzydkie słowa to 50% tego, co wypowiadają... Może ich opanują trochę tak jak to z trójcą się udało, ale mam dziwne przeczucie, że nie wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kolejny odcinek tylko mnie utwierdził w tym, co odczułem podczas pierwszego.

Rodzinka nowa do wywalenia jak najszybciej. Dno i wodorosty to, co sobą reprezentują. Nie było siłaczy w tym epku. Trzy pokolenia kobiet nadal nudno strasznie u nich - babcia jednym tekstem błysnęła i tyle. Jeśli już kogoś z nowych zostawić, to ewentualnie para gejów jest "znośna" - 1ep im lepiej wypadł. Tu momentami byli bardzo wkurzający.

W ogóle ani dziadków nie było, ani Wszelakich... Najlepsze nonstop Sylwia z Ewą. O dziwo coraz lepsi są matka z synem - jak ona nie pitoli 3 po 3, a synuś inicjuje akcje, to jest naprawdę zabawnie. Trójca bluzgała za dużo - przypomniały mi się ich początki...

Co do programów to był Mam Talent, VOP, Kac Vegas, Kto Poślubi Moją Córkę ;) i chyba coś jeszcze, ale mi uleciało.

Najlepsze teksty były na MT i Córce :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wczoraj siłacze byli całkiem nieźli, Sylwia i Ewa nonstop super :) Dziadki o dziwo słabo, para gejów okej, rodzinka "von Bluzga" nijak, choć przestali tak przeklinać. Matka z synem trzymają dobry poziom (o dziwo, bo w poprzednim sezonie nie szło ich znieść). No i trójca miała wzloty i upadki.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziś uczestnicy oglądali:

Mam Talent (TVN)
Ten Moment (TVN)
Kiedy Harry poznał Sally (Stopklatka.tv)
Sharknado (Puls2)
Hell's Kitchen (Polsat)


Chyba najlepszy epizod nowego sezonu. Mało bluzg i cały czas zabawne teksty i reakcje. Matka z synem dzisiaj szaleli wprost - chyba najlepszy ich odcinek. Para homo się bardzo fajnie rozkręca. Mięśniaki okej. Trójca też w miarę, jak i dziadki. Wróciła matka z córką i o dziwo też całkiem niezłe teksty szły. Najsłabsza była rodzinka i Sylwia z Ewą, ale ich było bardzo mało... tylko parę kwestii miały.

Największy lol uczestnicy mieli przy Sharknado xD



PS. Przy Ten Moment chyba producent kazał uczestnikom "żywo interesować" się programem. Ba ojciec z rodzinki wręcz powiedział, że TVN to najlepsza stacja :lol: Szczerze to słabo to wyszło i czuć było, że kazali im się podniecać tym byle jakim docusoap XD
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wczoraj pojawiły się nowe uczestniczki: Ewa i Pola, ale były słabiutkie szczerze...

Oglądano:

Kryptonim Szef (TVP1)
Pożarty żywcem? (Discovery)
Żony Hollywood (TVN)
Mecz Szkocja-Polska (Polsat)
Mecz Polska-Irlandia (Polsat)

Poza tym szok, jeśli chodzi o matkę z synem - są chyba najlepsi w tym sezonie, a wcześniej zwykle lądowali w kategorii "najbardziej wkurzający". Sylwia z Ewą stale minimum dobry poziom. Dziadki bardzo powtarzalne w tym sezonie. Rodzinka (tatuś, mamusia, synuś) tacy sobie, choćiaz już tak nie bluzgają jak na początku. Trójca też w miarę okej, tak samo jak mięśniaki. Z nowych par nadal najlepsza jest para gejów - niektóre ich teksty są świetne po prostu :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziś Sylwia z Ewą, mięśniaki, para homo, trójca, rodzinka i matka z synem oglądali:

- Kobieta na krańcu świata (TVN)
- Mam Talent (TVN)
- Paranienormalni Tonight (TVP2)
- Szpital z Niecikiem (TVN) :lol:

Najlepsze teksty szły na Szpitalu, gdzie ewidentnie widać było, że Niecik ma niezłą polewkę z uczestnictwa XD

I znowu wykorzystali rodzinkę do reklamy programu. "Jak ja lubię ten Szpital - takie ciekawe przypadki pokazują i każdy odcinek daje tyle emocji" - żenua...
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

potwierdzam fakt tej promocji - żenady ;P Tekst ze szpitala "Takie życie w naszej branży, w jeden weekend pięć melanży" haha
xyz
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Jordi pisze:I znowu wykorzystali rodzinkę do reklamy programu. "Jak ja lubię ten Szpital - takie ciekawe przypadki pokazują i każdy odcinek daje tyle emocji" - żenua...
O Boże, nie mogę z tego tekstu :lol:. Co za żenada, żenujące promowanie programu.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Teraz już tylko czekać aż zaczną promować pewien bardzo "wartościowy" program TVN dla osób szukających swej drugiej połówki :P
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W najnowszym odcinku kolejni nowi uczestnicy - małżeństwo z Śląska z niemowlakiem. Mają potencjał na pewno.

A w tym epie oglądano:

Must Be The Music (Polsat)
Web Therapy (player)
Śmierć na 1000 sposobów (Discovery)
KPMS (TVN)

Najlepsi byli para homo, matka z synem i Sylwia z Ewą. Trójca i rodzinka tak sobie. Matka z córką nuda, mięśniaki też... Ale ep całościowo dobry. Geje przywalili Jastrzębskiej równo :lol:
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

I jak się wam podobało ? Są nowe osoby tez. Oglądano m.in Kuba Wojewódzki., Roast Kuby, Z archiwum x.
xyz
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Skąd znam nowe bliźniaczki blondynki? Urocze są, nie tylko wyglądają, ale też reagują tak samo :-*

Zniknęło chyba małżeństwo ze Śląska, w zamian pojawiła się podobna para. Nie było też Hann. Mało dziadków, króluje trojca. Przyjemnie się ogląda, ale żeby to był program, bez którego się nie obędę? Raczej nie.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Za dużo tam ich jest. 1 seria była najlepsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości