[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Adric
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2017, 23:48

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adric »

Co się stało z forumowym Agentem??
Enigma
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2018, 20:46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enigma »

Forum Agenta za tydzien zostanie ogloszone publicznie rozegralismy juz edycję ;)
A tym czasem czy są chętni zagrania w mafię? przydałoby się od 5 do 7 uczestników jeszcze - jakby co - piszcie maila albo tu - bo nie mam PW
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Wg Pudelka kolejna edycja odbędzie się podobno w Nowej Zelandii.

https://www.pudelek.pl/artykul/134259/w ... ie_naraza/
Enigma
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2018, 20:46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enigma »

Zapraszamy na forum http://agentwsieci.5v.pl/ gdzie za miesiąc rozpocznie sie trzecia już edycja. Poprzednie zostały rozegrane w googleDoc i trwa przepisywanie...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Czy to prawda? Jak podaje SE, Dominika Gwit pierwszą uczestniczką!

Program ma być kręcony w Turcji! Zdjecia pod koniec października!

No, no jeśli to prawda, to szok,ale i kandydatka wzbudzająca emocje :)


https://teleshow.wp.pl/dominika-gwit-wy ... 758712449a
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tak, Gwit bez wątpienia wzbudza emocje, wprost proporcjonalne z resztą do przyrostu wagi :P, ale wg mnie to plotka. W Agencie, poza szaradami umysłowymi jest również trochę zadań wymagających sprawności fizycznej i nie koniecznie są to szpagaty, które ona tak chętnie prezentuje. W wielu zadaniach ogromny brzuch i bardzo duża otyłość byłyby sporą przeszkodą. Producenci odpowiadają jednak w dużym stopniu za bezpieczeństwo uczestników, a i nie wiadomo co na to towarzystwo ubezpieczeniowe, tak, że traktujmy tę informację z przymrużeniem oka ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Według mnie też raczej ploty, jeszcze ta Turcja-raczej słabo w przeciwieństwie do poprzednich lokalizacji.
Z drugiej strony był już Andersz, który też tam był jakos ograniczony z powodu wypadku sprzed lat, i jakoś to tam załatwili....
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Też mam duże wątpliwości, tak jak do AE uczestnicy są badani i nie każdy może jechać, tu choć program jest mniej wyczerpujący, jednak swoje dla organizmu potrafi zrobić i wydaje się to mało prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

annawoj1104 pisze:
Z drugiej strony był już Andersz, który też tam był jakos ograniczony z powodu wypadku sprzed lat, i jakoś to tam załatwili....
Z tym, że Andersz był i jest bardzo wysportowany i po wypadku zaczął wchodzić w "normalne" życie właśnie poprzez sport i to dość ekstremalny w Jego sytuacji, bo m.in. crossfit, sądzę, że produkcja dobrze mu się przyjrzała zanim klepnięto jego udział. A tak na marginesie to jestem pełna uznania dla decydentów telewizyjnych, że nie skreślają ludzi z branży po wypadkach czy innych "nieszczęściach", widziałam ostatnio w jakimś serialu Krzysztofa Globisza, aktor jest po wylewie, czego ukryć się nie da, a jednak znaleziono dla Niego miejsce, chapeau bas dla produkcji, bo to wspaniały aktor.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Błagam, widzicie Gwit wiszącą nad wodą albo idącą po linie? Albo to jest kaczka dziennikarska, plota, albo ta dziewczyna do reszty zatraciła instynkt samozachowawczy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oj tam. Najwyżej wymyślą tabun konkurencji, gdzie potrzebne będą jej szpagaty :lol:


A na poważnie no nie widzę tego... Gwit to mogłaby się sprawdzić conajwyżej w "Lepiej późno nic wcale", ale jednak jest troszku za młoda chyba ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przy takiej tuszy, nawet chodzenie sprawia kłopot w upale, jedyne co przychodzi mi do głowy, to że dostała inną propozycję, którą niesłusznie powiązano z Agentem.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Błagam, widzicie Gwit wiszącą nad wodą albo idącą po linie?
Absolutnie nie :o Wystarczy sobie przypomnieć niektóre konkurencje, ekwilibrystyka na linach, czołganie, bieganie, pływanie w kajakach albo na tratwach. Andersz "wypadł" tylko z jednej konkurencji i to bardziej była przezorność produkcji, a może podkręcenie napięcia, niż jego opory, Gwit może w jednej wzięłaby udział, hmm, tylko w jakiej :huh:
Do tego widziałam Ją w DDTVN (niestety osiąga coraz bardziej monstrualne rozmiary) jak entuzjastycznie wypowiadała się na temat prób do nowego spektaklu w teatrze objazdowym, w którym to spektaklu ma grać główną, albo jedną z głównych ról, więc raczej na pewno nie. Poza tym wygląda, że ma świadomość własnych ograniczeń i nie sądzę, żeby porwała się z przysłowiową motyką na słońce. Wnioskuję, że ruszyła machina promocyjna z karuzelą nazwisk, co mnie cieszy, bo ciekawa jestem kto tym razem :huh:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak informuje SE propozycję udziału w programie odrzuciła Dominika Ostałowska.

Pytanie, czy faktycznie propozycja była i czy faktycznie ją odrzuciła, ale te ostatnie plotki co do kandydatek są dość ciekawe ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ostałowska i tak przez problemy ze zdrowiem nie mogłaby wziąć udziału. Raczej plotka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości