[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Brakło mi w finale choćby pytań o te łzy...

Ja typowałem duet Ilona-Maja od 3 odcinka, Ilonę od 4 czy 5. Bardziej przeczuciem niż twardymi faktami, ale wątpliwości były cały czas, Tomka akurat najmniej, ale i Piotrka i Annę L też brałem pod uwagę, szczególnie, że dopiero w tym tygodniu przeczytałem cały wątek pootwierając sobie spoliery. No cóż za sztuka typować agenta jak Adri na starcie wiedział, że 5-6 osób odpadnie niemal od razu, wtedy krąg ogranicza się do piątki czy szóstki osób, nigdy nie zrozumiem w takich programach bycia spoilerowcem, ale kto co lubi. Ja nie wiedziałem nic, ani nawet kto pierwszy odpadnie, więc spoglądanie na całą ekipę na samym początku jest mega trudne.
Mint
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

mol pisze:Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.
Szczerze? W październiku, kiedy było wiadomo, że wystąpi. Swoją drogą, w moim przypadku to było nerwowe czekanie na edycję, bardzo się "nakręciłem".
Przed końcem sezonu błądziłem po tunelu Tomka, jednocześnie cały czas mając Ilonę jako drugi typ, a na końcu typując tylko ją.
Dużo więcej wypowiem się kiedy indziej.

ILONA AGENTEM! <3 :-* ;D Tak bardzo tego chciałem, tak bardzo się cieszę!!
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 0:23 przez Mint, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

"Zblo " juz by darowali sobie, posmialismy sie w odcinku, starczy, a teraz dla beki powracac do tego, tak na galowo w finalnym odcinku ?.Slabo.
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy Agent ze wszystkich celebryckich edycji. Możecie mówić co chcecie, ale w tej edycji Agent wcale nie był tak pewny jak Hubert i Odeta. Wystarczy zerknąć na to jaki był rozłam w wypowiedziach o 12 odcinku. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, grał bardzo dobrze i świetnie wyrolował ekipę na końcu. Jeżeli 4 edycja będzie taka jak 3 to spokojnie ją łyknę jak to się mówi.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ja ciągle zlewam jak przypomnę sobie Świra i jego "Klękajcie przed Świątynią" :lol:
Albo kamuflaż Rycha-czyli parasolka, nie wiem czy o tym było pisane tu,ale na Insta Rychu zapewnił że parasolkę oddał :evil:
Albo to zadanie ze zdjeciem grupowym , wydawało się niemozliwe ten tłum tusrystów "przegonić" a jednak im sie udało,ale zadania i tak nie zaliczyli ;D Michała Piotruś zasłonił,ale to przez Tomka oczywiscie, bo tak ich ustawiał żeby on sam był na pierwszym planie :lol:
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.
corazón
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2018, 14:45

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: corazón »

Mint pisze:
mol pisze:Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.
Ja, gdy tylko dowiedziałam się, że Ilona Ostrowska wystąpi w tym programie, to pomyślałam, że zdecydowała się na to, bo to jest niezła rola dla aktorki. A ona jest przecież dobrą aktorką. Ucieszyłam się więc, że będzie można ją oglądać przez kolejne 13 tygodni. Moje wątpliwości wzbudziło tylko na chwilę zadanie z przetaczaniem beczki, bo udało jej się sprawić wrażenie ogromnie zaangażowanej w jego wykonanie. Inne zadania też wydawała się wykonywać bardzo skrupulatnie, ale tylko ,,beczka" zasiała we mnie na moment (ale tylko na moment :)) niepokój, że może się mylę, co do typowania agenta.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

krejzolekk pisze:Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.
Myślę, że mogła być spora przewaga, skoro Malina typowała błędnie Michała na agenta ;) Masz może gdzieś pod ręką linka do wyników z drugiej edycji? :)
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Michal w DDTVN powiedzial ze zwrocil uwage na Ilone jako agenta juz na lotnisku przed wylotem
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ilona wyglądała obłędnie, świetna babka z niej
Michał to wiadomo ;)
Fajnie jakby pojawili sie w jakimś fajnym nowym serlialu, a nie ciągle Kożuchowska i Kożuchowska
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Serio Karolina głosowała na Michała? Wg mnie na Ilonę.
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Ja też myślę, że głosowała na Ilonę tylko wkręcała zwłaszcza Tomka, że na Michała. Karolina miała naprawdę sporo szczęścia, że doszła do finału i tu miały znaczenie też inne względy niż jej gra, że tyle osób ją typowało i nie wyleciało.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

spillerix pisze:
krejzolekk pisze:Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.
Myślę, że mogła być spora przewaga, skoro Malina typowała błędnie Michała na agenta ;) Masz może gdzieś pod ręką linka do wyników z drugiej edycji? :)
Do tego testu? https://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n ... 32134.html

Nie pamiętam, czy podawano, iloma głosami wygrała Daria.

Też mi się wydaje, że Karolina ostatecznie nie zmieniła typu i głosowała na Ilonę. Wahać się na pewno wahała. Wygląda na to, że Tomek zmienił typ tuż przed finałem.
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Z tego co mówiła w finale wynikało, że się wahała, ale (na szczęście) nie zmieniła typu.
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Fillion pisze:Michal w DDTVN powiedzial ze zwrocil uwage na Ilone jako agenta juz na lotnisku przed wylotem
Zwrócił czy mu powiedziano
Cyt." Ale ja już na lotnisku coś wiedziałem, dlatego schowałem wszystkie strategie do kieszeni i tylko się w czasie trwania programu zacząłem upewniać i upewniać. Robiłem z siebie błazna w programie – podsumował swoje uczestnictwo Mikołajczak."

Czy też produkcja byla na tyle nieostrożna że omawiała szczegóły publicznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 9 gości