[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

W zadaniu matematycznym wyznaczają Michała bo dobry z matmy, reszta idzie niewiedząc gdzie i co, Michał dostaje do równanie to rozwiazania i mówi "że wolałby jednak pod wodą chodzić" Nikt nie obstawia Michała,ale on juz któryś raz zasakuje tym że wie teoretycznie to czego nie powinien wiedzieć
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

On się przygotował do programu. Zdradził to kiedyś mówiąc, że warto jak Kinga się pyta o kogoś, zgłaszać się.
Te osoby w 95% procentach wychodzą na tym na plus, albo decydując o zadaniu, czy to o wygranej, czy otrzymują immunitet czy coś innego.
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Jak ktoś tu napisał Michał wiedział o zadaniu z wodą bo setki nagrywane są na końcu dnia po zadaniach. Trwają przeważnie 30 minut i to odbywa się w ciemnych pokojach przy udziale tylko producentów. Ten kto jest agentem ma setki podwójne czyli te do emisji i te do finałowego odcinka. Wiadomości z blogu Tamary bo ona opisywała wszystko po emisji 1 edycji. W Holandi też jest tak że agencji bardzo często sobie żartują do kamery w trakcie zadań i np mówią swoje zamiary. Najlepsze są momenty jak agencji sobie jaja robią w trakcie zadań lub zartują z innych uczestników.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

ewcia pisze:Koleś jest świetny to fakt , ale co jest ciekawe to tylko jedna osoba go wyczaiła i to był właśnie zwycięzca. Tak to wszyscy niemal typowali właśnie zwycięzce na Agenta.
Nie zrozumiałaś ;) Zwycięzca nie wyczaił(a) Agenta. Agent przeszedł już w kapturze po odwróceniu głowy zwycięzcy. 3 sekundy wcześniej i rzeczywiście byłoby po zawodach, choć jak się okazało i tak było od kilku ostatnich odcinków tak było ;)
Edit: możliwe, że źle cię zrozumiałem, więc profilaktycznie piszę sorry :)
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Rektor ja miałam podobnie jak ewcia myślałam, że Ruben zobaczył już moment zakładania kaptura ale fajnie, że sprostowałeś. Akcja niesamowicie ryzykowna zwłaszcza w momentach ze ścieżką boczną, chodź trzeba przyznać, że nie wszyscy mieli równe szanse zobaczyć Agenta. Niesamowicie barwna postać Agenta a niektóre jego akcje wywoływały uśmiech na twarzy.
Swoją drogą ciekawe co by zrobili jakby ktoś miał farta i w odpowiednim momencie spojrzał na Agenta.
przemcio565..1
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2018, 22:37

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemcio565..1 »

mol (a teraz FA98) pisze: Raz, nie cytuj ostatniego posta. Dwa, nie kalecz języka polskiego (głównie polskie znaki). Na razie tylko upominam.
Czy może ktoś podać link do odcinka, w którym widać tę scenę z agentem i kapturem? Ja tego nie mogę znaleźć.
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jako ciekawostka i porównawczo, choć jeszcze ankieta trwa.

Tak wyglądały wyniki rok temu, są dość podobne, czyli jedna wielka faworytka - wtedy Odeta, teraz Ilona, ok. 60% głosów, wtedy nikt nie stawiał na Alana, dziś na Karolinę.

Archiwalna ankieta:

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... ku#p369124

I aktualna:

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... ta#p437098
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Dokładnie mi chodziło o to że agenta typował tylko Ruben( zwycięzca) i tylko on. Inni typowali Rubena na agenta. Nie chodziło mi o scenę z kapturem.Swoją drogą to było zabawne. Nie wiem czy to prawda ale podobno prowadzący się zmienia i teraz będzie prowadził de mol zwyciężca 15 edycji, ale nie wiem czy to prawda.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Bo już nikt nie ma żadnych złudzeń KTO jest agentem, pewne na 99 %, proocent zostawiam bo nadzieja umiera ostatnia ze w końcu bedzie agent z przysłowiowym "jajem" a nie znów mdły i nijaki, a tajniki działalności agenta poznamy dopiero w finale niestety
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

No cóż Agentem to jest Świerczewski.:_)
A teraz pytanie co do ostatniej eliminacji skoro dziewczyna miała 4 jokery użyła 3 pozostał jeden to w takim razie może być tak, że zapomnieli jej powiedzieć że czarny joker kasuje wszystkie inne łącznie z jej! Albo montaż jest do d...
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Dla mnie Ania to żle to rozegrała. Wiedząc że Julka i Majka głosując na Karoline odpadły to dlaczego ona sie tak uparła na Karolinę to ja nie wiem. Ania położyła czarnego jokera aby wyrównać szanse i się sama wkopała. Piotr nie jest żadnym agentem, jest zbyt nie obliczalny. Facet lubi sie popisywać i tyle. Nawet Ania na live mówiła że Piotr tylko czekał na zadania sportowe bo chciał się popisać i tyle. Dlatego tą akcję z rowerami odstawił. Po za tym było widać jego zmieszanie jak mówił że Peja może byc agentem, widać w gacie narobił. Przechodzi bo głosuje na Karolinę i Ilone jednocześnie. Przecież któraś zawsze nrobi zadnia z chłopakami. Ilona przeważnie robi zadania albo z Tomkiem lub z Peją. Jak nie z jednym to drugim albo jednocześnie z dwoma na raz. Tak samo Karolina jak nie z jednym to z drugim tak samo. Peja napisał na instagramie że chcieli osłabić Piotra.
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

Nie wiem, czy była już o tym mowa, czy nie, ale podczas powtórnego oglądania odcinka zauważyłem, że przy zadaniu z rozmową z agentem, Kinga tłumaczy uczestnikom, że mogą agentowi zadać dwa pytania, natomiast lektor chwilę później mówi o trzech pytaniach. :o

Z tymi dwoma zarobionymi tysiącami to ewidentnie błąd.

Ciekawa sprawa także z tymi jokerami Ani. Jest mowa o czterech, Tomek w setce wspomina o siedmiu (no chyba, że mówił o wszystkich fantach, jakie zdobyła na przestrzeni całego programu :rolleyes: ). Został jej przecież tylko jeden joker (którego zresztą oddała Piotrowi po odpadnięciu). :o

Intryguje mnie też, skąd Ilona wiedziała, że rozmawiała z Michałem. Rozpoznała po stylu mówienia, czy jak?
Przy pierwszym zadaniu, gdy inni szli pod wodę, była bardzo skupiona i zestresowana.
Rozwaliła mnie natomiast na końcu odcinka, gdy Ania odpadła - wszyscy jej klaszczą, a Ilona patrzy się jak na największego wroga. :lol: A później to w ogóle w pewnym momencie miała tam minę, jakby chciała komuś solidnie przyłożyć. :huh:
Przyglądałem się także Tomkowi - od początku sztuczny. Mam wrażenie, jakby udawał przed innymi swoje reakcje. Często próbuje zrobić odpowiednią minę, ale niby przebija się przez nią uśmieszek. :-X A na teście to w ogóle wygląda tak "pusto", że to się w głowie nie mieści. :P Ehh... :angry:
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Kinga mówi o 2 pytaniach, a oni zadają po 3. :) Amatorsko poucinane wypowiedzi uczestników czy nawet lektora, jak w ostatnim odcinku. Znikające jokery, pieniądze i sceny z zapowiedzi. Lektor podający inną kwotę niż wyświetlana na ekranie. Można tak wymieniać i wymieniać. Nic się nie poprawiło pod tym kątem w porównaniu do poprzednich edycji, a przecież całkiem nieźle to wyglądało w 1. czy 2. odcinku. Materiałów dodatkowych już nawet nie wrzucają na stronę. Ostatnio chyba umieścili dzień przed kolejnym odcinkiem.
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Tu nie chodzi o blad z ilością kolegów bo uczestnicy sami się wymieniają a tego nie pokazują. Wystarczy przeczytać co Peja napisal na instagramie. Pisał np ze wcześniej dal jokera Piotrowi lub wcześniej Peja sam dostał od Ilony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości