[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Kim
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2018, 23:51

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kim »

Niestety nie ma wersji z polskimi napisami, ale na szczęście poziom angielskiego w napisach nie jest jakoś bardzo trudny,więc osoba ze średnią znajomością powinna sobie spokojnie poradzić :)
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Daje w spoiler dla tych którzy dopiero mają zamiar oglądać holenderską edycję.
[ Spoiler ]
Mint
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v/jakim- ... 36274.html

W tym wywiadzie Peja mówi, że zrezygnował z gry po 2,5 tygodnia, by wrócić do Polski - i to zabrzmiało tak, jakby celowo źle wypełnił test, by odpaść z gry. Ciekawe... :rolleyes:
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Być może Michał zauważył, jak Ilona znika gdzies na jakis czas (omawianie planow z produkcja itp.). Byc moze ilosc bagazu, moze trzymala sie z boku lub byla nerwowa na poczatku, aby sie nie wysypac.
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Mint pisze:http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v/jakim- ... 36274.html

W tym wywiadzie Peja mówi, że zrezygnował z gry po 2,5 tygodnia, by wrócić do Polski - i to zabrzmiało tak, jakby celowo źle wypełnił test, by odpaść z gry. Ciekawe... :rolleyes:
No to jest to co napisałem wcześniej gwarancja i kontrakt na liczbę odcinków ale wielu mnie tu wyśmiewało.
I dokładnie to powiedziałem, że skoro Michał wiedział od początku ale nie chiciał powiedzieć to albo było to coś co wypatrzył albo totalna wpadka produkcji bo o tym że mu ... nawet nie chcę myśleć.
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Peja mówił że obliczył swój udział na 2,5 tygodnia a został 5 czego się nie spodziewał. Dlatego odrzucił propozycję zostania agentem. Jak by wiedział że zostanie do końca to być może by propozycję przyjął. Zresztą na ten temat już wcześniej pisał na instagramie. Jeśli zaś chodzi o Michała to tak naprawde upewnił się jak Peja mu powiedział że Ilona pomyliła 10 słów w telefonie. Poza tym Michał oglądał wersje holenderskie i wiedział na co zwreacać uwagę.
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Tylko, co mu pomogło już w 1 odcinku namierzyć Ilonę jako Agenta. Musiał zauważyć coś specyficznego. Trudno po 3 zadaniach w tłumie 14 osób zauważyć niedociągnięcia właśnie tej jednej, wlaściwej osoby.
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

No dokładnie co? Tego nikt się nie dowie bo pewnie byłaby kompromitacja produkcji.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Póki co od ponad roku uskuteczniasz własną kompromitację, o "kuchni" produkcji Agent-Gwiazdy dowiemy się, kiedy przestanie obowiązywać uczestników tajemnica.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Chciałabym Rafała Szatana w kolejnej edycji Agenta ;)
Tak mnie naszło po wczorajszych debiutach i powtórce pierwszego odcinka 3-ki przed chwilką :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jako że Agata Młynarska już jest w TVN widzę ją bardzo w Agencie, oby ktoś pomyślał i przynajmniej zaproponował :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Party.pl pisze że propozycję udziału w 4 edycji dostała Justyna Żyła-nie wiem czy to ciągle obecna czy już była żona Piotra Żyły
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Żeby być precyzyjnym to SE napisał o tym, a inne portale to powielają, więc źródło wiemy jakie :), co nie oznacza, że to na pewno nie prawda :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Rok temu też najwcześniej media donosiły ze taką propozycję dostał również obecny/były mąż Steczkowskiej i to sie sprawdziło. Tylko Maciek sie nie sprawdził według mnie w programie
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Pomysł z Agatą Młynarską bardzo fajny :) Mi widziała by się też w 4 edycji np Beata Tadla, która po odejściu z TVP nabrała nieco luzu do telewizji, więc myślę, że w takim formacie odnalazła by się doskonale. Z youtuberów fajnie byłoby też zobaczyć Adbustera, który sam z resztą wyrażał kiedyś chęć udziału w programie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości