[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No, ale moment, jakby doszedł do finału typując źle, oczywiście to prawdopodobne, ale bardzo mało, zawsze by musiał być ktoś słabszy od niego, to trochę nielogiczne.
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

mol pisze:Tomek zwątpił w Michała i przegrał widać nie był to tak mocny sojusz przynajmniej ze strony Ciachorowskiego.
Przed 12 odcinkiem obawiałam się właśnie, że Tomek zerwie sojusz i wystawi Michała. Ale ku mojemu zaskoczeniu (na szczęście) obróciło się to przeciwko niemu.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3671
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 874

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

wiatriwoda pisze:Na Instagramie Agnieszka Włodarczyk pokazała jak ogląda finał, chciałbym przy edycji z gwiazdami za rok, by ją zaangażowano :) Rozumiem, że teraz musiała odczekać po AE, ale jakby co świetna kandydatura dla mnie :)

Dobra kandydatka. Moze Michał namówi swojego dobrego przyjaciela Marcina Korcza? Antek namawiał znajomych przecież do udziału
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Wlasnie, Michal byl niby lojalny, ale nie wyjasnili tego sobie. chociaz mozliwe, ze Tomek uznal, ze moze sie nie odkryje przed Michalem i nie powiedzial o rozmowie, a dal sie zmanipulowac Karolinie, ktora.. przeciez nie miala interesu, zeby pomagac Tomkowi, wiec skierowanie przez nia podejrzenia na Michala bylo oczywistym zagraniem. Jednak Tomek szczegolnie bystry nie jest ;p
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jedna decyzja pokazała wady Tomka, Karolina mimo wątpliwości, zdania nie zmieniła.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Ciekawe czy naprawde je miala, Michal byl bardzo oczywisty, jednak zbyt. Szkoda, ze Viktorowi nie pomogl Michal dojsc chociaz kawaleczek dalej ;p ladnie ze wspollokatorem tak. Michal i Viktor - krotka relacja, ale pamietam wredne zachowanie Michala i osobe z showbiznesu kontra naiwnego Viktora.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

A ja Wam wszystkim dziekuje za te miesiace :) przeczytalam kazdy post w dyskusji i powiem ze mocno mnie przekonaly podejrzenia
rzucane na Tomka, pewnie gdyby nie forum bym trwala przy swoim typie Ilony, a tak to...cos sie dzialo.
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Ja również chciałam podziękować za ciekawą dyskusję i analizy.
jastrzab100
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:01
x 1
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jastrzab100 »

Ja pierwszy raz po finale nie jestem rozczarowana. Może nauczona doświadczeniem po prostu nie spodziewałam się wiele, ale jednak ciekawie się to oglądało. Fajny motyw z ujawnieniem agenta, no i wygrana w moim odczuciu pierwszy raz w pełni zasłużona. Dobrze też,że każdy uczestnik miał okazję powiedzieć coś konkretnego w finale, a nie tracono 10 minut na rozkminianie jakiejś jednej głupiej akcji. Zaskoczenia nie było, bo obstawiałam Ilonę, ale jej agentura mi się podobała. Te jej akcje nie były tak naciągane jak Odety. Pozostało mi wiele pytań i szkoda, że ich nie zadano, ale tym razem mam niedosyt a nie niesmak. W czwartej edycji najbardziej chciałabym jednej zmiany: ukrytych wskazówek dla widzów!
Mr_Agent
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mr_Agent »

Z innej strony mimo tak krótkiego czasu to dobrze że nie było kłótni jakieś załatwienie sporów z programu itp. bo to było w poprzednich edycjach denerwujące i zabierające i tak małego czasu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.
me-now
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 17 maja 2016, 15:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: me-now »

Ponarzekać sobie mozna, ale bardzo sie ciesze, ze będzie 4 edycja. A, i wole takich celebrytów średniego formatu niż zwykłych ludzi, którzy sie tymi celebrytami staną i tak. Kolejna sprawa jest taka, choć starego Agenta z Mellerem oglądałam na żywo, jako podrostek, Kinga mi zupełnie ńie przeszkadza. Lubię ja nawet. Choc pomysł z Michałem w jej roli jest intrygujący.

Mol tez od wtedy bardziej, ale to była hustawka. Obstawiałam ja, potem odrzucalam i tak w kółko.
[ Spoiler ]
.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 23:50 przez me-now, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

havanew pisze:
krejzolekk pisze: Rozumiem Cię, bo też jestem uczulony na spoilery i również bym się wkurzył, gdybym to przeczytał. Chodzi mi o to, że niektórzy chyba celowo czekali na jego potknięcie, bo gdy inni spoilerowali w ten sam sposób, mało kto reagował. Nie mam na myśli Ciebie. :)
Być może właśnie było tak, jak mówisz, ale nie da się ukryć, że @Adrri miał raczej prześmiewczy stosunek do osób typujących inaczej niż on, więc kto wie, może gdybym też się tak angażował w ten program, to również czekałbym na jego potknięcie. Po zeszłorocznym typowaniu Jarosława Kreta powinien być bardziej ostrożny w swojej pewności co do jednej osoby praktycznie od początku (wypatrzył sobie Tomka zdaje się jeszcze przed emisją), ale czasu nikt z nas nie cofnie - a jeszcze wszystko może jutro się odwrócić, chociaż tutaj w pełni podzielam zdanie osób, które piszą, że to twist godny Holenderskiej i Belgijskiej edycji programu, przy stosunku Jake Vision do tego formatu na nic takiego nie liczę. A tak w ogóle przepraszam, ponieważ w poście napisałem Twój nick o jedno "k" za dużo. ;) Dodam jeszcze, że świetna analiza. Jednak dużo lepiej czyta się coś takiego, z czego można samemu wyciągnąć wnioski i "wciągnąć się" w temat, aniżeli "Tomek, Tomek, Tomek, na 99% Tomek", przy czym nie chciałbym też nic tym @Adrriemu umniejszać, gdyż w swoje analizy również włożył dużo pracy i wysiłku.
Nie ma już co poruszać tego tematu. Dzięki, a Tobie gratuluję szybkiej zmiany typu i ostatecznie poprawnego wytypowania agenta. :)
liriel pisze: Czy komus tez wydaje sie, ze szkoda, ze nie rozwineli jak typowali uczestnicy, kiedy wpadli na trop, co decydowalo? Stracilam z 8 minut samego poczatku. Chetnie uslyszalabym, jak to sie stalo, ze Michal doslownie od razu trafnie wytypowal. I szkoda, ze nie pokazali wiecej z usciskow, komentarzy.. To trwalo minute, a chcialabym chociaz z 5. Taka gloria chwaly, a tutaj tylko triumf Ilony jako sabego agenta, a gdzie 5 minut Michala?
Też mi tego brakowało. Michał wspomniał tydzień temu, że od 1. odcinka obstawia Ilonę, ale ciekaw jestem, jak wpadł na jej trop.
N-O-R-O-N pisze:
Damianou18 pisze:Niby Kinga zapowiada 4. edycję, ale te wyniki. Coś obawiam się, że mogą one przeważyć.
No właśnie. Przedostatni odcinek miał ok. 900 tysięcy widzów :) Wyniki programu bardzo przeciętne...
A dzisiaj jeszcze finał LE, więc wynik finału mógł być jeszcze gorszy.
spillerix pisze:
Szkoda jedynie, że nie pokazali co znajdowało sie w kopercie, którą Michał znalazł w sejfie
W kopercie chyba była jedynie kartka, którą Michał pokazywał do kamery w setce, z informacją o złotym jokerze.
Tradycja pisze:

Agent 3 jako program lepszy niz 2 a gorszy od 1 ( jak dla mnie )
Mam identyczne odczucie. :)

Gratuluję wszystkim, którzy trafnie wytypowali agenta, a szczególnie tym, którzy wpadli na jego trop na samym początku i nie omamił ich Tomek.

Co do finału, lepiej przedstawiony niż w zeszłym roku. Fajny pomysł z przedstawieniem agenta, jednak czegoś tam brakowało, nie wiem, może bardziej odpowiedniej muzyki? Już chyba bardziej emocjonujące były zwykłe eliminacje, gdzie dużą robotę robi właśnie ścieżka dźwiękowa. Nie wyglądało to, jak największa zagadka programu. Gdy poruszano temat piórek w poprzednich edycjach, osoby z programu argumentowały ich brak problemami logistycznymi (pamiętam te słowa o przenoszeniu stołu). Dzisiaj aż się prosiło, by wrócić do piórek, bo nic chyba nie stało na przeszkodzie. Sam sposób ujawnienia agenta i zwycięzcy przedstawiono lepiej niż w poprzednich edycjach. Brakowało mi jednak czegoś w stylu z 1. edycji i półfinałowego odcinka, gdzie cała trójka finalistów podniosła ręcę do góry.

Agent Ilona - wypadła zdecydowanie lepiej od Odety, ale umówmy się, to nie było dużą sztuką. Co do porównań z Hubertem, ciężko powiedzieć. Generalnie dała radę i wypadła na pewno lepiej niż ewentualnie Tomek. Chociaż mogło być lepiej i sporo pomagali jej inni. Chwała Michałowi, że sporo mieszał, podniósł poziom tego programu. Znowu sprawdziła się reguła, że agent podejrzewa przyszłego zwycięzcę.

Jeśli chodzi o sabotaże Ilony, jestem trochę zawiedziony, bo gdy ominięto 1. odcinek, a potem pokazywano już po kolei, miałem nadzieję, że wybiorą coś z każdego odcinka. Brakowało rozmowy z agentem, zbierania roślin, warty przy ognisku, wymiany przy stole, zadania z dziećmi, sapera, kwestii przekazania roli skarbnika, zaginionych pieniędzy ze skrzyni, zamieszania z immunitetem Tomka na tamie, odpowiedzi, czy celowo dobrała Julkę do pary w 1. odcinku i parę innych zadań można by wymienić. 45 minut robi swoje. Zaskoczeniem był na pewno fakt, że nie wiedziała o położeniu jokerów i pieniędzy.

Co do kolejnej edycji. Kinga powiedziała coś w stylu "do zobaczenia w 4. edycji", więc nie ma wątpliwości, że chodzi o edycję gwiazdorską. Może zdarzy się cud, wydarzy się coś niespodziewanego, typu ciąża, i nie będzie innej opcji jak zmiana prowadzącego.
mol pisze:Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.
Od 7. odcinka, podczas memory, gdy wyszło na jaw wzajemne podejrzewanie się Michała i Ilony. Wcześniej moim pewniakiem był Tomek, a wtedy zapaliła mi się lampka. Przed programem była w mojej trójce najbardziej podejrzanych osób, obok Michała i Tomka. Gdy ujawniono ją jako pierwszą uczestniczkę, pomyślałem, ze mogła by być dobrym materiałem na agenta.
Tradycja pisze:A ja Wam wszystkim dziekuje za te miesiace :) przeczytalam kazdy post w dyskusji i powiem ze mocno mnie przekonaly podejrzenia
rzucane na Tomka, pewnie gdyby nie forum bym trwala przy swoim typie Ilony, a tak to...cos sie dzialo.
Również dziękuję wszystkim za analizy i dyskusje dzięki czemu przyjemniej oglądało się ten program.

Cały czas ciekawi mnie, jakim cudem Michał zastał zasuniętą szufladę z immunitetem, a Anka wcześniej odsuniętą.

Ma ktoś linka do tej słynnej spoilerowej wypowiedzi Skury, ewentualnie mógłby streścić w 2 zdaniach, co ona wtedy powiedziała?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 0:39 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 9 razy.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3671
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 874

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

mol pisze:Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.
Tak na 99% byłam pewna kiedy odpadła Julka, to jej zachowanie, ten wybuch płaczu. Ale już nawet jak miałam Ilonę na celowniku to ciągle zostawiałam sobie ten 1% że moze jednak ktoś inny, był moment ze myślałam że moze Świr specjalnie gra takiego zakreta? Albo ze pierwszy raz będzie tak jawnie działajacy agent czyli Michał>? To mi ciągle też krążyło po głowie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości