[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Co zrobisz-widać ze nieźle sie natrudzili z tym składem, skoro pierwszy raz nie ma nawet pół na pół....
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Jak to a Ostrowska i Kraśko ile mają lat?
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ilona ma 44 lata, a Karolina z tego co wyczytałem ma 41 lat.

Skład ciekawy, ale malo tam gwiazd wiec można traktować te edycje jak edycje pół gwiazd i połowa "zwykłych" ludzi. :lol:
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Dla mnie połowa składu naprawdę dobra-Ilona Maja Peja Janek Maciej Michał czy Świerczewski-natomiast reszta to chyba już tak na "szybko" bo wyjazd sie zblizał...
No i razi koleżaneczka Rusin-ok moze sie okazać ze to świetna babka i dobrze odnajdzie sie w programie-jednak taka swiadomosć ze to najblizsa przyjaciółka prowadzacej powoduje taki zgrzyt. Chociaż Szulim do AE tez namawia znajomych
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Beniamin Andrzejewski. :lol:

Jeśli dalej mają promować swoje gwiazdki (w tym wypadku pseudogwiazdki), większość obsady mają stanowić anonimy, to może lepiej niech dadzą sobie spokój albo przynajmniej usuną człon "gwiazdy" i zaczną zapraszać zwyczajnych ludzi. Peja, Ostrowska, Świerczewski i Włoszczowska to trochę za mało. Mam nadzieję, że nikt nie wpadł na chory pomysł, żeby robić agentem tego paraaktora.

Wychodzi na to, że z tej prawie pewnej obsady wypadła Marcinkiewicz i pogodynek z TVN-u.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Chyba pogodynek miał po prostu urlop w czasie nagrań i dlatego go nie było na antenie :lol:
Ale my jesteśmy dedektywi i wszystko już pod jedno braliśmy

Bawie sie w dedektywa-na stronie TVNu jest też drugie foto prawie całej grupy-prawie bo tylko 13, aczkolwiek są w tych samych ciuchach co na tym pierwszym,ale jednak jest ich 13- brakuje jednego
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 08 sty 2018, 18:21 przez vissi, łącznie zmieniany 1 raz.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

Przyznam szczerze, że jestem dość zaskoczona, ale mile - podoba mi się pełny skład, poszerzony o nazwiska,które do tej pory były tajemnicą. Bo te nazwiska,które pojawiały się jako pierwsze jakoś nie wzbudzały we mnie entuzjazmu( Wróblewska, Ferenstein - Kraśko). Z Peją może być śmiesznie. Bardzo cieszy mnie udział Mai Włoszczowskiej, jestem ciekawa jaka będzie w programie. Zupełnym zaskoczeniem jest także Anna Skura i ona tez wzbudza moja ciekawość. Mimo wszystko nie jest chyba typową różową dziewoją, bo reguła tego programu mówi, że panie uwielbiające przebieranki, trendy i ciuszki okazują się być równymi i rezolutnymi babkami ( jak Tamara czy Edyta Zając).Ciekawe jak to będzie z Ciachorowskim - chyba nie będzie drugim Maślakiem, który generalnie wzdłuż i wszerz był beznadziejny :P Zobaczymy jak będzie z Lucińska, Ilona Ostrowska to wg mnie spory plus tej edycji.Maciej Myszkowski - trudno powiedzieć, sprawia wrażenie takiego trochę wycofanego, zamkniętego w sobie gościa.Karolina Ferenstein - Kraśko jakoś mi tu średnio pasuje - nie podoba mi się pakowanie do programu kogoś tylko dlatego, że jest żoną dziennikarza emitującej program stacji. Julia Wróblewska to już w ogóle nieporozumienie, ale jest duuuża szansa, że szybko wyleci.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

vissi pisze: No i razi koleżaneczka Rusin-ok moze sie okazać ze to świetna babka i dobrze odnajdzie sie w programie-jednak taka swiadomosć ze to najblizsa przyjaciółka prowadzacej powoduje taki zgrzyt. Chociaż Szulim do AE tez namawia znajomych
No nie porównuuuujmy :D Znasz równie spektakularną przyjaźń Szulim z kimśtam? Bo ja nie. Wiadomo, że Kinga jest zakręcona na punkcie koni, a pani Ferenstein co roku organizuje polskie Ascot (oczywiście bardzo swobodnie porównując :P ) i Kinga jest tam jednym z najznamienitszych gości, blisko związanych z rodziną, do tego współprowadzącą z mężem uczestniczki śniadaniówkę w stacji w której jest program, przecież to prawie nepotyzm, naprawdę zdziwiła mnie decyzja produkcji, już widzę różne "akcje" z tą panią, żeby sobie widzowie "nie pomyśleli" :lol:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Nina nie porównuje-Szulim ewidentnie zachęca znajomych do AE była chyba w tamtym temacie mowa-ale owszem zgodzę się ze sa to jej znajomi-a ta pani to jedna z najbliższych przyjaciółek Rusin-kolejna to ta jurorka z Top Model-Sokołowska chyba, idac tym tropem w następnej edycji moze bedzie ona?
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Sokołowską to chętnie zobaczyłabym w TzG, kobieta stworzona na parkiet :D chociaż ona sama być może wolałaby jednak program survivalowy, tak coś mi się wydaje, więc kto wie ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

vissi pisze:Chyba pogodynek miał po prostu urlop w czasie nagrań i dlatego go nie było na antenie :lol:
Ale my jesteśmy dedektywi i wszystko już pod jedno braliśmy

Bawie sie w dedektywa-na stronie TVNu jest też drugie foto prawie całej grupy-prawie bo tylko 13, aczkolwiek są w tych samych ciuchach co na tym pierwszym,ale jednak jest ich 13- brakuje jednego
[ Spoiler ]
Jest 14 osób. :) Przypatrz się dokładnie. :)
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Na stronie programu walnęli gafę i już poprawili z Bangkoku na Hongkong.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

W ogóle to pardon z tą babeczką 40+, ja myślałem, że Ostrowska z Kraśko pukają do 4 dyszek, ale nie wiedziałem, że są już po.
A co do nierówności to zdumiewające, że jest 8+6, patrząc na tak nieznany skład to aż dziwne. Moja teoria jest taka, że siódma babeczka miała jakieś problemy tuż przed i z łapanki wzięli jakiegoś pana.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Rektor całkiem mozliwe jest tak jak piszesz-i pewnie dokoptowali tego z 19+
O Lisowskiej pisano ze ma wystąpić,ale jakieś problemy z wytwórnią sie pojawiły-wiec kto wie...
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mieli o tyle trudniej, że musieli kogoś z paszportem ogarnąć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości