[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Sacrebleu
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 06 maja 2016, 2:18
x 1

[TVN] Agent-Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sacrebleu »

[ Spoiler ]
Skoro wygrala, to musiala wiedziec najwiecej/miec najwiecej informacji o agencie. Ale to juz mniejsza z tym, ze wygrala, sam fakt, ze Odeta zawarla z Daria jakis szemrany sojusz juz ja dyskwalifikuje. Nie zrozumcie mnie zle, wcale nie uwazam, ze agent nie powinien zawierac sojuszy, sam kiedys tutaj pisalem, ze nawet powinien w pewnych sytuacjach(odpierajac zarzuty, ze Olga nie moze byc agentem, bo miala sojusz z Asia), ale idealnie z uczestnikiem, ktory typuje kogos innego na agenta. Na pewno nie w takim przypadku, gdy zostaja juz tylko uczestnicy, ktorzy dobrze typuja agenta, a ta nagle zawiera sojusz z jednym z nich. Wyglada to tak, jakby ewidentnie chciala, zeby to Daria akurat wygrala. I co najsmieszniejsze, nawet nie probowano tego wcale ukryc. Co to w ogole za propozycja Darii? "Co powiesz na to, ze final bedzie nalezal do kobiet?" Przeciez w podtekscie ewidentnie jest "co powiesz na to ze wciagniesz mnie do finalu?"(Odeta na 100% wiedziala, ze Daria ja typuje, i to najprawdopodobniej od dawna). Takie oferty zazwyczaj wiaza sie z jakimis profitami, jesli nie powiedziane wprost, to w domysle Odeta miala jak najwieksze prawo myslec, ze cos z tego moze miec... Suma summarum Odeta zawiazala z nia sojusz. Tak jak juz pisalem, wtedy juz wszyscy wiedzieli (od momentu odpadniecia Edyty), ze Odeta jest agentem i sojusze w takiej sytuacji nie sa fair. To juz jest zachowanie pt. 'jestem agentem, mam wladze'. Dla mnie Odeta jest zdyskwalifikowana jako agent.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Mnie najbardziej denerwuje jako popis chamstwa, ze stanela na glowie, zeby Marka usunac. Przeciez powinna wszystkich jednaakowo traktowac. Zobaczcie jak zachowywala sie jak Kedzior chcial byc fair i oddac Markowi Jokera. Niemal nie pobila go
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

1,59 mln widzów, finał 1,85 mln, lider w komercyjnej i wzrost, TVN widać zadowolony.
http://[link zakazany]/artykul/re ... l-z-reklam
sailorm
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2017, 22:31

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sailorm »

Ja uważam, że Odeta była całkiem niezłym agentem. Nie wiem, jak jej się udało zakopać taki wielki klocek i nikt tego nie zauważył i potem jeszcze nie mogli go znaleźć. Mega odważne i ryzykowne. Chyba jej najlepsza akcja. Akcja z wyłącznikami, wyrzuceniem druta czy zapisywaniem królów też bardzo spoko.

Co do ujawniania informacji przez agenta. To jest właśnie bardzo szemrana sprawa. Bo teoretycznie, nawet w nie celebryckim agencie, agent może ujawnić komuś swoją tożsamość, na przykład za obietnicę podzielenia się gotówką z wygranej. Z tego co kojarzę, to agent w nie celebryckim agencie dostawał kasę za bycie nim, chyba Mirek z 2-ej edycji dostał 20 tysięcy za agenturę. Jednak bez gwarancji zwycięstwa "sojusznika" i z ryzykiem wypłynięcia sprawy na zewnątrz oraz niedotrzymania słowa przez domniemanego zwycięzcę, to dość ryzykowne. Nie wiem czy są jakieś konsekwencje, gdyby wyszło, że agent się przed kimś wysypał, czy oni coś podpisują, i czy te same zasady dotyczą gwiazd i nie-gwiazd.

Gdyby Odeta chciała coś powiedzieć Darii, a były razem w pokoju, to byłoby to nie do wykrycia. Nie ma jednak reguły na: kolega z pokoju - zwycięzca. W 2-ej edycji agent Mirek był w pokoju z Romanem, który nie dotarł nawet do finału.

Nie rozumiem też, po co mega strateg Kret, mówił wszystkim, żeby patrzyli Odecie na ręce?? No ok, ktoś tam mógł pomyśleć, że robi to dla wkrętu, a ktoś inny już niekoniecznie.. Nie skupiałabym się aż tak na tym gadaniu Darii o sojuszu i podłapaniu tego przez Moro. Tam każdy jakieś sojusze, nie-sojusze niby zawierał. Z punktu widzenia przekrętu, to takie gadanie byłoby nawet nieopłacalne, bo niepotrzebnie wzbudza podejrzenia. Widać jednak, że Daria z Odetą naprawdę się polubiły i dlatego jej wygrana pozostawia mieszane uczucia, ale jak było naprawdę, tego się raczej nie dowiemy. Słowa Rylik tez zastanawiające, ale wygląda to raczej na urażoną dumę wielkiej mistrzyni, która dała się wkręcić jak pierwsza naiwna. Nie wiem o co ona ma pretensje do Odety, przecież działała tak, żeby odsunąć od sienie podejrzenia. Może miała Agnieszce wyznać prawdę, ze względu na starą znajomość??

Inna sprawa, to kwestia Niecika. Albo koleś jest mitomanem, albo wszyscy na czele z "Kinguś??" robią go w jajo, żeby nie wyszło, ze były jakieś bójki między uczestnikami.. Zresztą skąd niby Rusin i produkcja miałaby na 100% wiedzieć, że bójki nie było.? Przecież nie kamerują ich 24 / dobę?? Z tego mętnego tłumaczenia się Tomka, można było wywnioskować, że Andersza nie uderzył, ale coś tam między nimi było. Może wykonał jakiś gest w jego stronę, popchnął go albo coś.. A Alan i tak go nie znosił i unikał, więc może sobie Niecik coś dopowiedział. Tekst o leżeniu w śpiączce poniżej jakiegokolwiek poziomu, w ogóle Niecik swoim prostackim zachowaniem wystawia świetne świadectwo disco z pola, którego tak broni. Andresz z tymi wybuchami złości w programie zresztą był niewiele lepszy, Rylik sfochowana, Daria wnerwiająca, Moro zapatrzona we własną zajebistą agenturę (nie było źle, ale bez przesady). Z tych osób, które brały udział w dyskusji przy stole, tylko Kędzior trzymał poziom i rozładowywał atmosferę.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6110
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1583

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mam chwilę, to czas na moje wielkie podsumowanie. Nie będę zaśmiecać strony, dlatego zainteresowani poszczególnymi punktami mogą odkryć je w spojlerze ;)

1. Obsada
[ Spoiler ]
2. Wybór Agenta
[ Spoiler ]
3.Działalność Agenta
[ Spoiler ]
4.Zadania
[ Spoiler ]
5.Realizacja
[ Spoiler ]
6. Nadzieja na przyszłość
[ Spoiler ]
7.Kontrowersje
[ Spoiler ]
odetaagent
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 4:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odetaagent »

Ok, musiałam się zarejestrować

Ci którzy nie chcą znać grubych kulisów nie wchodzą w spoiler. Naprawdę. Jeśli ktoś nie chce mieć złamanego serca nie odpala spoilerea.
[ Spoiler ]
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

I po co się tutaj zarejestrowałaś? Mało nam tu mortimeropodobnych? Najmądrzejsze osoby zawsze pojawiają się po wszystkim. Skoro wiedziałaś, że Odeta jest agentem, trzeba było tu wejść przed 1 odcinkiem i to powiedzieć, a po finale przypomnieć swój wpis. Tyle to może każdy sobie napisać.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Jak ja uwielbiam tych znajomych-znajomych którzy mają znajomych którzy znają kogoś tam w produkcji :lol:
Która to już osoba tutaj taka 10 czy 20??
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Takich osób jest zapewne tutaj całkiem sporo, a ci najlepiej poinformowani w ogóle się do tego nie przyznają ;) Również uważam, że taki post jaki "wysmażyła" @odetaagent jest na przysłowiwy "pryszcz", szczególnie na tym forum :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
tośka90
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2016, 22:26

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tośka90 »

Ja jestem bardzo rozczarowana ta edycja. Dla mnie wygranym jest Jarek. Agent tez nie spisal sie na medal - swiadczy o tym chociaz ilosc pokazanych zepsutych zadan. Tez zastanawialam sie nad sojuszem Odety i Darii czy aby nie dogadaly sie miedzy soba....chociaz gdyby tak bylo, to czy podczas gratulowania Darii wygranej, Odeta powiedziala by wtedy "troche o mnie wiesz wiec musze być miła."? nie wydaje mi sie. Tam kazdy gral wiec nie wiem czy Odeta az tak by ryzykowala nie poznawszy " prawdziwej Darii"
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

To i ja może coś od siebie. Co prawda nie śledziłem programu tak jak niektórzy forumowicze, ale moim zdaniem akurat każdy z finalistów mógł być agentem. Przez większość programu stawiałem na Darie. Później doszła Odeta. Ale moje wahania pomiędzy tymi osobami były niemalże do końca.
Chociaż myślałem, że wygra jednak Jarek. Szczególnie, że mówił, że od dawna podejrzewał Odetę.

W tej edycji było zdecydowanie za mało zadań ekstremalnych, sprawnościowych.

Ogólnie edycję oceniam dobrze. Czekam już na kolejną. Chociaż przyznam, że chętniej zobaczyłbym taką z zwykłymi ludźmi niż gwiazdami.
2008-2023
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

@Rektor, nawiązując do Twojego wpisu, "Jestem ciekaw ile zadań wycięto z nagrań." Myślisz, że były zadania, których nie pokazano nam w TV? O czymś podobnym wspominała Rylikowa.
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Cóż, pora dorzucić swoje 3 grosze.

Ogólna ocena sezonu? - Dobra. Moim zdaniem ta edycja była lepsza od edycji poprzedniej - miała lepsze zadania - trochę fizycznych, trochę umysłowych - a w pierwszym sezonie zabrakło mi właśnie tej drugiej kategorii i w ogóle samo RPA moim zdaniem było mało ciekawą lokalizacją do kręcenia Agenta, bo oglądając zagraniczną edycję w RPA również miałem to samo odczucie.

Co do Agenta - Subiektywnie Odeta była dobrym Agentem, a na pewno lepszym niż Mirek z 3 edycji z oryginalnej trylogii Agenta. Możecie mówić co chcecie, ale odnoszę wrażenie że tak dużo osób krytykuje jej agenturę tylko dlatego, że powiedzmy sobie szczerze, zawiódł montaż i reżyser. Reżyser mógł jakoś bardziej pokierować "setki" Odety tak, żeby np. miała góra 2-3 typy Agenta przez cały sezon, a nie w każdym odcinku inny tak jak to miało miejsce. Co do tego, że w finale nie pokazali całej jej działalności, bo jak twierdzą niektórzy "było to tak słabe, że nie warte pokazania" to jestem pewny, że to tylko i wyłącznie dlatego, że TVN dał za mało czasu antenowego "Agentowi Gwiazdy", a nie dla powodu podanego wyżej. Wykorzystali go na za przeproszeniem pieprzenie Niecika, a poza tym co zobaczyliśmy w epizodzie uczestnicy na pewno zobaczyli co się działo we wszystkich odcinkach.

Co do obsady sezonu - było dobrze. Niektórym mogły się nie podobać spięcia między uczestnikami, ale moim zdaniem dodało to takiej fajnej otoczki tego, że faktycznie gra się toczy o kasę i każdy chce ją za wszelką cenę wygrać.

Co do zadań - było dobrze, chociaż było parę zadań "zapychaczy" - takich jak np. spalanie kalorii czy paintball w którym Jarek bronił immunitetu. Moim zdaniem można było w ich miejsce spokojnie dać coś ciekawszego. Nie mniej jednak jestem w stanie wybaczyć to wszystko, bo były realizowane w naprawdę fajnych miejscówkach.

Co do pozostałych aspektów - Na pewno nie podobał mi się powrót Kędziorka. Fakt - bardzo lubię gościa, bo to taki luzak i żartowniś, ale nie rozumiem dlaczego twórcy dali nam drugi raz z rzędu powrót zawodnika i to jeszcze w takim dziwnym momencie. Trochę popsuło to ogólny odbiór.


Co do wygranego i przegranego - osobiście kibicowałem Jarkowi, ale niestety można było się spodziewać, że Daria wygra. Czy nieuczciwie? - Tego nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy, a gdybanie o tym, że Odeta podała jej odpowiedzi na pytania nie ma najmniejszego sensu, bo równie dobrze mógł zawiązać z nią sojusz Jarek. Koniec tematu.



3 edycję "Agent Gwiazdy" obejrzę z przyjemnością. Miejmy tylko nadzieję, że dobiorą fajnych ludzi.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6110
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1583

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

krejzolekk pisze:@Rektor, nawiązując do Twojego wpisu, "Jestem ciekaw ile zadań wycięto z nagrań." Myślisz, że były zadania, których nie pokazano nam w TV? O czymś podobnym wspominała Rylikowa.
Na podstawie żali Rylikowej to zdanie umieściłem ;)

@Weter93, akurat zarzuty tyczyły się bardziej jej gry w drugiej połowie, zwłaszcza ordynarne zachowanie wobec starszych panów. Zły montaż pozwolił ją zdemaskować wcześniej, ale w mojej ocenie nie wpływa znacząco na ocenę agenta.
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

@Rektor - fakt, jej zachowanie wobec Jarka i Marka było złe. Ale jak to się mówi "Z kim się zadajesz takim się stajesz" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości