[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Dokładnie wiatriwoda-tak obstawiałeś?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Odnalazłem ten post, słowo niestety było w znaczeniu: niestety nie :) Dobrze grali uczestnicy :)
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Adrri pisze:Mimo, iż odpadnięcie Borsuka było praktycznie na 99% pewne to strasznie mi szkoda, że akurat na niego padła. W tym pierwszy odcinku wywarł na mnie najlepsze wrażenie. Mega sympatyczny, uśmiechnięty równy facet. Ledwo się wczuł w grę, a już musiał się pożegnać. Szkoda....mega szkoda :/
Zgadzam się w 100%. Bardzo sympatyczny facet, co potwierdza chociażby dzisiejszy live na youtubie z nim https://www.youtube.com/watch?v=kqfiRdpx_ro
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Fajnie sie oglada, nikt mnie nie denerwuje poki co :) ,jest na kim oko zawiesic, chce wierzyc ze bedzie to udane edycja.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

No właśnie jako kobieta-potwierdzę jest na kim oko zawiesić,ale chyba i panowie nie narzekaja-babeczki też ładne
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

A mnie jakoś nie porwało dzisiaj. Początek nudnawy, test dzielony na pół... Po jakichś 15 minutach zaczęło się porządne tempo.
wiatriwoda pisze:Jeszcze nigdy tak całkiem sporo i po równo nie pokazano wszystkich uczestników, no chyba najmniej Myszkowskiego, czyżby był bardzo wysoko?
No z Myszkowskim mam problem. Z jednej strony nie widać go za wiele w zwiastunie, ale z drugiej: gdyby miał szybko polecieć, to by go wysuwali na pierwszy plan od razu.
No i jego zagranie podczas drugiego zadania. Po znalezieniu z Karoliną koperty w sklepiku, powiedział jej coś w stylu, żeby się nie pudrowała (?) i nie mówiła, że nie znaleźli pieniądze (?). Czyli otworzyli kopertę?
Nawet jeśli nie agent, to ktoś grający od samego początku. Na wieży też zaczął ludzi nastawiać przeciwko sojuszowi cwaniaka z "cwaniakiem" ;)

Kraśkowa wygląda jak Rozenek 2 operacje plastyczne do tyłu...
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

Czy tylko mi się rzucił w oczy sposób montażu zbliżony do Azji Express (zwłaszcza z początku)?
Chodzi o styl zapowiadania zadań przez lektora, to takie szybkie i dynamiczne pokazywanie Hongkongu i tych budynków przed rozpoczęciem zadania (takie jakby "migające" ujęcia, bardzo szybkie ich zmiany, bardzo podobne do przedstawiania zadań w AE), no i jeszcze reklama zegarków Aztorin :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Moja intuicja od podania składu mówiła mi Michał, ale Myszkowski też możliwy :)
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Dzisiejszy odcinek lepszy od otwarcia poprzedniej edycji. Czy lepszy od tego sprzed dwóch lat? Nie pamiętam. :) Montaż rzeczywiście bardziej przypomina ten w stylu AE, niż AG. Nie wierzę w to, że Andrzejewski w ostatniej chwili wskoczył na czyjeś miejsce, bo to oznaczałoby, że nie może być agentem. Miałby na starcie pewną przewagę. TVN ma okazję, żeby wypromować ten chłam, w którym występuje, wypromować jego osobę, nabić oglądalność gimnazjalistami, więc nie zdziwię się, gdyby to on okazał się agentem. Podobną zmyłkę mogli wykonać z Lucińską, która niby dostała żółtą kartkę. Przed programem najbardziej obstawiałem Ciachorowskiego, Ostrowską, Mikołajczaka, dodatkowo Andrzejewskiego i Kraśkową, a dzisiaj dorzuciłem Lucińską i Skurę. W trakcie odcinka myślałem także nad Borsukiem, ale nie pasowało mi to, że był jedną z dwóch osób, których w zasadzie nie było widać w zwiastunie programu. Szkoda, wygląda na fajnego gościa, pozytywniej od Modnego Taty. Oby jak najdłużej utrzymali się Peja ze Świrem. Z nimi na pewno będzie zabawnie. :) Fajnie, że tak szybko pojawia się odcinek na Playerze. Gorzej dla tych, którzy w trakcie oglądania przeglądają internet, wtedy faktycznie nie trudno o jakiś spoiler.

A propos, niebawem TeleTydzień zapewne wrzuci opis 2. odcinka ze zdjęciem z 3. Więc prośba o ewentualne spoilerowanie z głową. :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 23:32 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Borsuk po odpadnięciu:
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Jestem po dodatkowej projekcji na playerze, gdzie na spokojnie skupiłem się na moich agentach czyli Ilonie lub Tomku.

W drugim zadaniu w montażu Tomek z Jaśkiem pokazani są jako para, która pierwsza odnalazła swoją kopertę w sklepie. Po wyjściu ze sklepu Tomek mówi "spokojnie, mamy jeszcze 17 minut" co by oznaczało, że sklep znaleźli po 8 minutach od startu zadania. Na metę przy posterunku pozostałe grupy dotarły przed czasem, a oni mając 17 minut zapasu - nie :) Jaśka odrzucam jako agenta, więc zdecydowanie po tym odcinku stawiam na Tomka.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

FinalAnswer98 pisze:Czyżby...?

No właśnie
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Pora na ocenę 03x01

Zaczynając od początku - skład wydaje się być całkiem ciekawy i o ile nie analizowałem go dokładnie przed rozpoczęciem sezonu tak wywarł na mnie dość pozytywne wrażenie. Zawodnicy są mało znani, ale moim zdaniem to na plus, bo przypomina to bardziej stare dobre edycje.

Jeżeli chodzi o nowy wstęp to podoba mi się. Widać lekkie odświeżenie i fajnie się to ogląda. No i kolorystyka w końcu wróciła do typowo "agentowej", więc ja się jaram.

A teraz konkrety co do samego odcinka:
Super zagranie z testem zaraz na początku. Nie będę się dużo rozpisywał na ten temat, ale takie "akcje" są potrzebne częściej.
Co do zadań - Ciekawe drugie dno w pierwszym z nich. Można wnioskować, że skoro tylko jedna osoba zgłosiła się, że na pewno tego nie wykona, to możliwe że wcześniej wiedziała, że będzie to dno, aczkolwiek to daleko idące myślenie, więc Karolinę jako Agenta narazie odstawiam na bok. Samo zadanie - no cóż, nic szczególnego. Mimo, iż sam mam cholerny lęk wysokości to myślę, że przeszedłbym ten kawałek, tym bardziej z asekuracją. Agent nie miał raczej szans się wykazać w tym zadaniu, tym bardziej, że osoby wytypowała Kinga.
Drugie zadanie - Nie lubię zadań tego typu głównie ze względu na to, że nagle każdy na siłę stara się być Agentem i to już było chyba przerabiane w każdej edycji z celebrytami. Najbardziej jednak namieszali w tym zadaniu Świerczewski i Ostrowska, ale mam wrażenie, że o ile Ilona robiła to dla zmyły to Świerczewski mógł to robić pod przykrywką Agenta. Kuroń zaś byłby świetnym typem na Agenta przez swój stoicki spokój, głównie po tym jak już przegrali zadanie. Skura marnie próbowała oszukać Peje.

Podsumowując:
Ciężko wywnioskować konkretnie kto może być Agentem, intyucja podpowiada mi, że może to być ktoś z czwórki Świerczewski, Mikołajczak, Kraśko albo Kuroń, ale póki co wstrzymam się z konkretnym typem.

P.S
Mimo, iż cholernie obawiałem się Ryśka w tym programie to jestem pozytywnie zaskoczony. Widać, że nie wybiega przed szereg i nie gra celebryty. Jest po prostu sobą. Natomiast Andrzejewskiego (Benjamina) mam dość już po tym odcinku i mam nadzieję, że w przyszłym epizodzie serio odejdzie...
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Nawet, jesli
[ Spoiler ]
. Zobaczymy za tydzien, na ile zapowiedz 2 odcinka, to tylko zabawa montazem.
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

A co jeśli Kinga w pierwszym zadaniu nie wybrała przypadkowych osób tylko osoby które mają największy lęk wysokości?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości