[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

O ile przy dobrych wynikach, nie wiem 1,6 do 2 mln, ryzyko zmiany na zwykłych ludzi jest spore, to przy tych jakie były wg mnie ryzyko nie jest duże i warto to zrobić, można by się pozbyć Kingi, choć w to wątpię, powiedzieć, że Marcin czy ktokolwiek inny bardziej pasuje koncepcją, a Kingę czeka nowe wyzwanie hah :)
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Christianus pisze:
Bardzo chciałbym zobaczyć "Agenta" za rok, ale bez gwiazd i Kingi Rusin. Widząc listę uczestników składającą się ze znanych osób już na samym początku można odrzucić połowę pod kątem agentury, biorąc pod uwagę małą rozpoznawalność czy brak predyspozycji, nie wspominając o wcześniejszych relacjach i kontaktach zawodników. W przypadku "zwykłych" uczestników nie byłoby takich zbędnych rozmyślań.
Podałeś dobry argument, co do edycji ze zwykłymi uczestnikami. Zarówno Hubert jak i Ilona byli w gronie najbardziej podejrzanych osób przed programem. Pewna formuła pomału się wyczerpuje. Jeśli nie będzie diametralnych zmian, to za rok może być katastrofa.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Coś w tym jest, choc uważam, że Maja spokojnie by udźwignęła rolę agenta, no ale to zależy od produkcji.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Pamietajcie, że dla stacji, szczególnie tvnu, liczy się też oglądalność na playerze. Ja sam głównie tak oglądałem i mam kilku znajomych. A tu odsłony mają pewne.
Edycja fajna, lubię Ilonę. Trochę mało ekstremalnych zadań, dużo wręcz nudnych. Kinga mi już nie przeszkadza, a nawet wręcz przeciwnie.
A edycja że zwykłymi ludźmi miałaby jeszcze mniejszą oglądalność, myślę że średnio 900tys.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem jak się to stało, ale już 14 maja WM pisały o 4 edycji, jakoś nikt z nas tego nie zauważył. Co ciekawe znów mają być gwiazdy, innej opcji nie ma stacja, jest ona zadowolona z wyników oglądalności.

http://[link zakazany]/artykul/ag ... miera-2019
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Jesli 4 edycja ma odnieść sukces to powinno zmienić sie kilka rzeczy. Po 1 lepszy i nieprzewidywalny agent. 2. Wskazówki dla widzów. 3. Dobrać lepiej uczestników czyli takich ktorzy wiedza na czym polega gra, 4. Ujawnianie typów każdego uczestnika w każdym teście jak w Holandii.5. Lepsze eksponowanie agenta.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Przecież on co tydzień swoimi rewelacjami kompromituje produkcję, to co mu szkodzi jeszcze raz ujawnić wszystkie myki produkcji, skoro je zna i wie jak działa TVN.

Jestem przekonany, że na odwrocie puzzla miał zapisany cały scenariusz działania. Albo w sejfie miał zapisane, co ma mówić w finale by wyjść na tego jedynego. Dlatego Ilona go nie znalazła bo zepsuła by produkcyjny plan na finał.

Tak długo się zastanawiamy, a jak widać to bułka z masłem. Ciekawe co zrobią w 4 edycji, pewnie agent dostanie pod stołem ipada i będzie miał rozrysowane wszystko od a do z. Kogo wystawić, kiedy zepsuć. Albo z kim rozmawiać. Trzeba uważnie łapać każdy taki szczegół.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak naprawdę skoro nic się nie zmieni, to raczej na zmianę wyników nie ma co liczyć. Uważam, że agent działał całkiem dobrze, co widać nawet na FB czy Instagramie, gdzie ludzie byli bardzo zaskoczeni Iloną jako agentem, zadania były raz lepsze, raz gorsze, choć jak się porówna do 1 edycji, to bez porównania lepsze, w 2 bywały lepsze, ale i gorsze, z resztą nawet w WIDM czy deMol różnie z tym bywa. Co do uczestników, skład był zróżnicowany, a o to im chodzi na pewno, bo przecież zamiast blogerek cz modela, znaleźli by znane młode aktorki czy piosenkarzy, ale fakt, to było by zbyt jednolite osobowo. Kinga jak ją lubię, jest co raz gorsza, nie wnosi nic, zachowanie nie pasuje do programu w wielu momentach, choć to też wina reżysera i produkcji.

Także obiektywnie wiele dobrych rzeczy, mało złych, a te raczej się nie zmienią, a co najważniejsze znowu gwiazdy, a nie zwykli ludzie, dziwne, aż się o to prosi. Wyniki nie odzwierciedlają jakości produkcji, może nie zasługuje na 2 mln, ale te 1,5 mln powinna mieć regularnie.To co ktoś tu pisał, myślę, że jest prawdą, że musi być dużo odsłon na Playerze plus lider w grupie komercyjnej, co daje ogólny im widok, na zagospodarowanie bardzo młodych widzów przez TVN, co w tych czasach, nie jest takie proste, nawet dla TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Myślę, że gdyby nie wynik w komercyjnej, to nie rozważaliby kolejnego sezonu. Mimo wszystko powyżej średniej stacji i szczerze dla mnie to zaskoczenie, bo po ostatnich wynikach spodziewałem się maks 12%, a tu 13,5% prawie.

No i przychody co prawda bez rabatów, ale spore. A program tańszy niż Iron Majdan, które prawdopodobnie nawet na siebie nie zarobiło...

W tym sezonie AG3 ani razu nie było w Topówce playera, więc jakimś hitem tam raczej nie jest (w przeciwieństwie do Diagnozy, czy Kuby nonstop wyskakującymi na samym początku w spisie pozycji).
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

W naszym agencie brakuje klimatu i tajemniczości. Uczestnicy są też nie przygotowani jak należy. Wiele uczestników idąc do programu nie wierzy w siebie np Peja napisał na instagramie że było dla niego zaskoczeniem że tak długo się utrzymał w programie. Pisał że jakby wiedział że tak to wyjdzie to by rozważył przyjęcie roli agenta, którą mu proponowali. W holenderskiej wersji uczestnicy są swietnie przygotowani. Umieją walczyć o siebie. Dlatego agenta holenderskiego tak trudno wyczaić. Po za tym u nas agenci są zbyt pasywni, czekają na innych żeby im pomogli. Pamiętam Mirek z 2 edycji miał swoje pomysły i nie czekał aż mu ktoś pomorze. Oczywiście produkcja mu trochę pomagała jak każdemu agentowi. TVN musi dużo zmienić jeśli chce aby agent przetrwał. Powinno być mniej sportowców bo oni są za honorowi aby być agentem. TVN musi się skupić na szukaniu odpowiedniego agenta, który będzie bezczelny w swoim działaniu.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Pora na moje podsumowanie będzie ono w punktach, spojlery żeby nie zaśmiecać.

1.Agent Gwiazdy 3 a Agent Gwiazdy 1 i 2
[ Spoiler ]
2.Skład
[ Spoiler ]
3.Agent
[ Spoiler ]
4.Zwycięzca
[ Spoiler ]
5.Prowadząca
[ Spoiler ]
6.Materiały nie będące stricte zadaniem (setki, scenki)
[ Spoiler ]
7.Podsumowanie
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz_B »

Oglądam teraz powtórkę na TVN. Te "ukulele" w głuchym telefonie, to jakie w rzeczywistości było słowo?
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Unifikacja.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Zaskakująco dobre wyniki w grupie komercyjnej, więc decyzja o kontynuacji nie dziwi. Warto zauważyć, że program największy dołek zanotował w weekend majowy (w zeszłym roku tvn zrezygnował z emisji programu w tym okresie i jak widać była to dobra decyzja).

Bardzo lubię ten program. Niestety żałuje, że nie chcą wrócić do korzeni i stworzyć edycje bez gwiazd. To co mi rzuca się najbardziej w oczy przy edycjach z gwiazdami to wrażenie o którym już kiedyś pisałem - że uczestnikom w sumie wszystko jedno czy wykonają dane zadanie czy nie. I to jest według mnie duży minus.
Wróciłbym też do poprzedniego prowadzącego. Według mnie Meller się tutaj zdecydowanie lepiej sprawdzał.

Co do Agenta - Ilone obstawiałem w tej roli od bodajże od 7-8 odcinka. Kibicowałem Michałowi. Więc wszystko się ziściło, co przeczuwałem.
2008-2023
cayra
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2018, 12:11

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cayra »

piszecie tyle o holenderskiej wersji agenta, znalazłam na YT odcinki z napisami po angielsku. Jest gdzieś opcja z polskimi napisami ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości