[TVN/TVN7] Ślub od pierwszego wejrzenia

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Dosc smutny odcinek. Rozumiem argumenty Ewy bo jednak w zyciu nie chodzi o to by dawac sobie szanse jak juz na wstepie az tyle nie gra.
Jednak to panowie zostali zaprezentowani jako osoby szukajace pewniej normalnosci, zwiazku na serio, a dziewczyny jednak chyba szukaja fajerwerkow i macho, no ale nie mam prawa sie dziwic.
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

5 dni znajomości a 3 zupełnie inne sytuacje. Rozumiem, że Ewie może się Darek i z charakteru i z wyglądu nie podobać, ok, ale kiedy on postawił jej warunek to wielkie oburzenie. Tak samo jak przyszedł bez obrączki to naglą ją to zabolało, mimo, że była w stanie zakończyć eksperyment dzień wcześniej. Szukała ideału choć sama nim nie jest. Natalia mnie rozczarowała swoją postawą wobec Jacka, który mimo, że ona nie jest w jego typie to stara się ją poznać, a ona potraktowała go jak niechcianego gościa, kolacja - nie, łóżko wspólne - nie. Szkoda, bo oni wizualnie super wyglądają razem. Krystian i Magda to chyba jedyna szansa na poprawienie reputacji ekspertów, tutaj widać, że samotność im dokuczała, więc postanowili dać sobie szansę. Mam nadzieję, że przezwyciężą te wszystkie przeszkody typu studia, praca i mieszkanie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Druga edycja tego programu najprawdopodobniej ukaże się jesienią 2017 roku; http://[link zakazany]/artykul/po ... -wejrzenia
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Ile odcinków liczy obecna seria emitowana w TVN?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

10 odcinków. Finał sezonu 5 grudnia o 21:50 po powtórce "Projektu: Lady".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Nowa seria moze juz z innymi ekspertami ? napewno musza dobrac pary jakos lepiej pod kontem finansow, bo widac ze miedzy tymi nowozencami glownie o to poszlo, a tylko tak mydla sobie oczy bo o czyms musi byc w koncu kazdy odcinek.
To co np. Ewie oficjalnie najwiecej przeszkadza u Darka ten jego celibat 4letni itp gdyby byl gosciem przy kasie albo choc nie slabszym niz ona, to by uchodzilo za zalete pewnie, ze ma zasady, ze gentelman moze nawet, a ze z mama mieszka i jest jak widzimy to sie wszystkiego mozna przyczepic i krecic afery a powod stary jak swiat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat rzeczywistych małżeństw na świecie dzięki temu programowi powstało, a właściwie przetrwało niewiele. To nie jest więc kwestia ekspertów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

Za tydzień uczestnicy podejmą decyzje o rozstaniu lub o pozostaniu w małżeństwie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Coś mi się wydaje, że w zapowiedzi ostatniego odcinka ta radość ekspertów była spowodowana decyzją Magdy i Krystiana :) Natalia i Jacek na bank się rozpadną (Natalia jest żenująca - nic jej nie pasuje, wszystko powinno być pod jej dyktando, a Jacka mi żal, bo to walka z wiatrakami), Ewa i Darek - niby jest między nimi lepiej, ale widać, że czekają na koniec eksperymentu i chyba jednak nie dadzą sobie szansy...
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

Ja co prawda do zapowiedzi nie dotrwałem, po prostu zasnąłem :) Ale ciekawi mnie czy będzie coś w stylu: pół roku/rok później i czy faktycznie pokażą że są razem (Ci którzy się zgodzili zostać małżeństwem) a co u reszty, która się rozstała. Natalia i Jacek to pewniak, że będzie koniec, Natalia to straszna egoistka i materialistka, natomiast Jacek po programie z pewnością nie będzie musiał długo szukać sympatii, kobiety same się chętnie do niego zgłoszą :D Ewa i Darek. Te walentynki to była jakaś porażka, ale mimo wszystko nie widzę potencjału, może zostaną przyjaciółmi czy znajomymi, ale małżeństwem na pewno nie, po prostu Ewa szukała innego typu mężczyzny.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Nie wiem tylko dlaczego ogolnie u dziewczyn bywa niemal ujma pierwszej zainicjowac jakie wyjscie czy cokolwiek milego, romantycznego.
Tak czekaja, czekaja wspolczynnik wnerwienia rosnie, wszystko zaczyna denerwowac bo odbiega od wyobrazenia.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tradycja pisze:Nowa seria moze juz z innymi ekspertami ? napewno musza dobrac pary jakos lepiej pod kontem finansow, bo widac ze miedzy tymi nowozencami glownie o to poszlo, a tylko tak mydla sobie oczy bo o czyms musi byc w koncu kazdy odcinek.
Nie wierzę, żeby eksperci nie mieli tego na uwadze, może to był też jakiś eksperyment? Albo po prostu nie udało się wszystkiego pogodzić. Obserwuję związki znajomych i znajomych znajomych, coś się takiego porobiło, że sprawy materialne wysuwają się na pierwszy plan, nikt nie chce klepać "biedy" (z prawdziwą biedą ma to niewiele wspólnego), przede wszystkim kobiety szukają dobrego "zabezpieczenia materialnego" , ale również nie mało mężczyzn. Nie ma mowy o wspólnym dorabianiu się od łyżki i widelca, jak to jeszcze w sumie nie tak dawno było w pokoleniu naszych babć i dziadków, czy jeszcze nawet rodziców.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Moze i mieli eksperci na uwadze kluczowe dla par ( zeby nie powiedziec kobiet ) wartosci, ale nawet Ewa wyrzucila to w formie pretensji
gdy romawiala prze skype cos w stylu "ze to sa jaja, ze wspominala w rozmowach co jest wazne i tak :sex sie nie zgadza, finanse sie nie zgadzaja, wiek sie nie zgadza"
Ogladajac pierwsze dwa odcinki jak pokazywali prace nad dopasowaniem partnerow i testy zapachow, wielkosc dloni jakies inne pomiary i wykresy ;) a to CHYBA tak nie dziala, nie jestem ekspertem predzej wrozka ;)
Nina bardzo trafne spostrzezenie odnosnie wspolczesnych par, ale coz poczac, moze nie wszystkich to sie tyczy ale z pewnoscia wiekszosci.
Zwiazki aranzowane w innych kulturach albo odleglych czasach skupialy sie na pewnych celach i interesownosci a uczucie bylo niemal zupelnie nieistotne - przyjdzie z czasem , albo i nie.
Mysle ze ten eksperyment jest napewno bardzo trudny lub odpowiedni dla ludzi ktorzy maja niskie oczekiwania, lub jak to Darek pokazal ostatnio ze jego ramy sa bardzooo duze wiec spokojnie Ewa czy inna osoba by sie wpasowala pewnie.
Dziekuje nie skorzystam ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Natalia z Jackiem oczywiście się rozstali - od paru odcinków widać było, że on jej jednak nie odpowiada ogólnie. Mimo tego Jacek pozytywnie ocenia eksperyment. Natalia o dziwo również.

I teraz Ewa i Darek. W porównaniu do Natalii i Jacka przesadzili ekspertów XD No i jednak zgodnie z oczekiwaniami też nie wypaliło.

No i najbardziej obiecujący Magda z Krystianem. Biedna Staruch znowu ją przesadzili XD

Dali sobie szansę! :D

5 tygodni później.
[ Spoiler ]
Czyli jednak 1 edycja póki co pokazała, że nawet po charakterze i innych aspektach bardzo trudno dobrać ludzi tak, żeby byli z sobą na zawsze.
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

Odcinek dość smutny, bo o ile u Natalii i Jacka można było się tego spodziewać, mimo, że do kamery potem przyznała, że jej zależało na mężu (choć bardzo dziwnie okazywała to Jackowi).

Najbardziej mimo wszystko zaskoczył mnie werdykt Darka (bo Ewa widać, że chciała spróbować, ale zmieniła zdanie, skoro i tak doszłoby do rozwodu) i to przeciąganie - ty wspaniała - ty cudowny - przyjemne chwile - miłe doświadczenie bla bla bla.

Co do Krystiana i Magdy. Nie wiem jak im się teraz układa, może zaproszą ich albo chociaż jedno z nich do DDtvn, albo jakiś materiał by nakręcili bo to ciekawe co robią po roku, czy nadal są razem czy jednak się rozeszli, ale utrzymują kontakt. Z jednej strony widać, że Krystian nie wiedział co ma zrobić, bo nie chciał porzucać przyzwyczajeń, bo tak jak mówił, gdyby coś nie wyszło to musiałby zaczynać wszystko od nowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości