[TVN/TVN7] Ślub od pierwszego wejrzenia

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program miał 1,5 mln widzów, finał - 1,64 mln i TVN bardzo zadowolony z wyników.

http://[link zakazany]/artykul/sl ... zez-widzow
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Początkowo zablokowałem się na tę produkcję, obawiając się fatalnego tworu podobnego do "Kto poślubi...". Dopiero po tym, jak porozmawiałem ze znajomymi, który śledzili na bieżąco, przekonałem się do jednego ze środkowych odcinków i przeżyłem szok. Produkcja przypomina mi "Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki” MTV, którego jestem wiernym fanem. Więcej tu reportażu niż słabego reality show. Jak widać, i MTV, i TVN zdarza się wypuścić coś wartościowego, a nawet powiedziałbym - w pewnym stopniu misyjnego.

Podziwiam tych ludzi, że zdecydowali się na taki krok. Dla mnie to już wyższa szkoła jazdy, bez porównania do np. 'Randki w ciemno"...
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Tymczasem prawdopodobnie jest problem z uczestnikami. Zdjęcia miały ruszyć już w grudniu, a nie ruszyły nadal z tego co wiem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Już od września zobaczymy drugą edycję tego programu: http://www.tvn.pl/wideo/jesien-w-tvn-ko ... 0,0,0.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Program nadal w poniedziałki o 22:30, start 11 września.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Eksperci zapowiadają, że w drugiej edycji uczestnicy będą znacznie ciekawsi, niż w pierwszej: http://film.interia.pl/telewizja/news-s ... Id,2427180
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Nowy sezon z 12 odcinkami.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

To dobrze, że zwiększyli liczbę odcinków, zostawał pewien niedosyt, a pary jakby nie były pokazywane przez równy czas.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Miszczak zdradził, że w 2 edycji przy ślubach
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W 1 odcinku wybrano 2 pary spośród zgłoszonych uczestników. W 2 odcinku wybrana będzie 3 para spośród nowego castingu.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Miałem cichą nadzieję, że również pokażą co słychać u bohaterów pierwszej edycji programu.
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

840 tyś widzów i duży spadek oglądalności w porównaniu do 1 sezonu, jednak wyniki trochę rosną.

http://[link zakazany]/artykul/sl ... omercyjnej
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Zgadzam się z Miszczakiem, że po tej serii jest ogromna szansa, że chociaż jedna para po programie będzie dalej razem.

Nawet nie chociaż, bo to będzie jedna para moim zdaniem zwłaszcza po dzisiejszym odcinku.

Najmłodsi są najlepsi. Biorą wszystko jak leci i bawią się chwilą, ale zarazem widać, że są bardzo zadowoleni i wierzą, że ich związek może wypalić. Na razie ewidentnie najlepiej się ich ogląda.

Dalej mamy parę "perfekcyjną". Wszystko okej, może im wyjdzie, ALE... Oni wiedzą, że zgłosili się do programu TELEWIZYJNEGO, gdzie kamera jest nieodzownym elementem, który będzie z nimi przez większość dnia? Facet nonstop jęczy, że kamery za nimi chodzą, a już tekst "po co oni kręcą to wesele - to takie żenujące będzie" po prostu mnie już odjął mowę...

Kobita jeszcze czasami zachowuje zdrowy rozsądek, bo wie na co się godziła, ale ten facet to nie wiem po co się zgłosił do TELE szoł - taki wykształcony, a nie wiedział, na co się pisze? Przez niego głównie dzisiaj ich wątek był naprawdę irytujący...

No i na koniec ruda z kawalarzem. Niestety kobita jest załamana i na bank nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nie podoba jej się ani wizualnie, ani charakterem (widać było zażenowanie jego kawałami i żartami). Szkoda mi ich obojga, bo będą się z sobą męczyć już to widać - tu eksperci totalnie nawalili... Chociaż tak szczerze też sam osobiście mimo, że lubię się bawić, to z takim typem człowieka długo bym nie wytrzymał.
vissi

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Perfekcyjny przeprowadził już nawet śledztwo gdzie mogą polecieć w podróż poślubną-ciekawe czy w kontraktach mają zapis że musi byc to zagranica? Bo śmiesznie by było jakby jakieś Mazury im sie trafiły-on taki napalony na ciepłe kraje-chociaż w majtkach na plaży przed kamerą sie nie pokaże :)
Obstawiam przekornie że jeśli ma "wyjść" to wyjdzie tej ostatniej parze czyli jednak "ruda z kawalarzem"...
BardzoCiekawyNick
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:00

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BardzoCiekawyNick »

W ogóle doszło do tego ślubu tej rudej z tym szalonym? Nie pokazali przysięgi ani niczego. Tylko wymianę obrączek. Trochę wątpię, że ruda będąc bliska płaczu dałaby radę wykrztusić przysięgę i że urzędnik mógłby taką przysięgę zaakceptować.

To wyglądało trochę jakby kazali im improwizować na potrzeby programu i udawać małżeństwo mimo braku ślubu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości