[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

Re: [TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program ma się odbyć w Wenezueli, Boliwii i Peru. Zapowiada się ciekawie :)
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

Re: [TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

wiatriwoda pisze:Program ma się odbyć w Wenezueli, Boliwii i Peru. Zapowiada się ciekawie :)
Rewelacja - świetne lokacje. Już ostatnia edycja Agenta pokazała, że obranie jako miejsca akcji/potyczek uczestników kraju Ameryki Południowej (tam była to chyba Argentyna) to niezły pomysł. Dobrze się to oglądało i tutaj też podoba mi się ten kierunek :)

Błagam, tylko nie Karolak. Mam nadzieję, że przyłożą się i "zaklepią" fajnych uczestników. Chociaż nie miejmy złudzeń - jak zwykle będą to pewnie osoby już wcześniej związane z TVN (jak choćby Przetakiewicz, która wcześniej występowała w "Project Runway") i różnego rodzaju "znajomi" osób z ekipy - gdzie podejrzewano, że Joannie ponoć pomogła Szulim, a do obecnego Agenta, którego edycja przed nami, Karolinę Ferenstein wsadziła prowadząca program Kinga - tworząca z jej mężem Piotrem Kraśko telewizyjny duet, kiedy wiadomo, że wszyscy troje są znajomymi od wielu lat.Nergal nie jest złym pomysłem, ale powiem szczerze, że strasznie mnie to wszystko drażni. Jasne - przecież nie wybiorą tam połowy składu, ale...Wiadomo, że Kinia ma dobre układy z dyrektorem programowym Edwardem Miszczakiem, a pozycja Szulim od momentu wejścia w nowe małżeństwo jeszcze bardziej wzrosła.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 10:49 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19321
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2218
x 13428

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Angaż Karolaka nie dziwi, jeśli faktycznie wraca "39 i pół", zresztą on naprawdę zasługuje na tytuł gwiazdy, tak mocnego nazwiska w "Azja Express" do tej pory nie było.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Myślę, że ma więcej przeciwników niż zwolenników, ale może dużo zyskać dzięki programowi, bo może wygrać spontanem, tekstami i humorem, którego brakowało w 2 sezonie. Oczywiście nie wiemy czy się potwierdzi oraz czy Karolak się wpisze w format, ale myślę, że szanse na pozytywny wynik są.
vissi

Re: [TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

wiatriwoda pisze:Program ma się odbyć w Wenezueli, Boliwii i Peru. Zapowiada się ciekawie :)

Ciekawie-ale trzeba przyznac ze to jednak dość niebezbieczne kraje zwłaszcza Boliwia. Ale do odwaznych swiat nalezy ;)
Karol po akcji w programie Lisa- mam go za troche niezbyt "lotnego" , no ale moze pokaże inna twarz?
Zaczyna rusza "giełda nazwisk" a to czasem ciekawsze niz program ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Nola, nie cytuj ostatniego posta. Nie ma takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Afera Kuba-Majdany część 2 właśnie się zaczęła i to na noże:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zmiana kontynentu, a co za tym idzie zmiana nazwy, może mocno się przysłużyć w nowemu otwarciu dla produkcji. Teraz dobrze się przyłożyć do obsady, bo reszta będzie na pewno na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Miszczak dla Press.pl powiedział, że casting został zakończony, a ekipa wkrótce rozpoczyna prace.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kiedyś o tym już plotkowano, teraz sprawa powraca, w 3 sezonie możemy zobaczyć Małyszów! :) Oby tak się stało, choć Adam ma cały rok dużo obowiązków, jeśli zdjęcia byłyby po zakończeniu sezonu skoków, to kto wie.

https://teleshow.wp.pl/malyszowie-wysta ... 063066241a
vissi

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Jestem za ;) Ale coś czuję że mało realne-mimo wszystko
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Mocne nazwisko, z całą pewnością przyciągnęłoby sporo ludzi przed tv, choć faktycznie trochę ciężko w to uwierzyć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38180
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Podróżują razem, ona jest bardzo medialna, on mniej, ale też więcej niż dawniej, gdyby terminy się zgadzały, to myślę, że polecą, jedynie to, że zapowiadano, że owy wylot już niedługo, a teraz Małysz nie poleci na bank. Ale propozycję na pewno dostali, z niczego się ta plotka nie wzięła. Ciekawe czy pod pary, stacja jest gotowa dostosować terminy nagrań. Pod ''taką'' powinna, jeśli by to nie kolidowało.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W prawdzie skład już wybrany, więc ciężko gdybać. Ale z tego, co wiem Karolak jest pewniakiem :) Co do Małyszów - jego żona swego czasu często była zapraszana do Tańca i konsekwentnie odmawiała. Jaki będzie teraz efekt, zobaczymy.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Jako naturalna następczyni Rozenek-Majdan i Przetakiewicz przyszła mi do głowy Katarzyna Walter. Jest gwiazdą serialu stacji, nieopatrzona, błyskotliwa, charakterna. Myślę, że kultowymi tekstami mogłaby sypać jak z rękawa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 28 gości